Mid season sale⚡Extra 5% zľava s kódom: MID5 *len do nedele
Trendy v bývaní na rok 2021

Trendy v bývaní na rok 2021

Nikola Zemková Pondelok 25. 01. 2021 Tipy a inšpirácie

Do každého roka vstupujete plní očakávaní, že vám prinesie niečo nové a výnimočné. Bývanie si musíte vylepšiť sami. Bez toho, aby ste priložili ruku k dielu to nepôjde. Vo svojom dome, či byte dnes trávite oveľa viac času. Situácia si to vyžaduje. Chcete zmenu. Prinášame vám trendy v bývaní na rok 2021, ktorými svoje bývanie jednoducho a rýchlo ozdobíte a dokonale si ho spríjemnite.

 

Trendové bývanie

 

Bytový doplnok v podobe izbových rastlín

Inšpirujte sa prírodou. Izbové rastliny ako dekorácia nikdy nič nepokazia. Veľa ich nepotrebujete. Jeden veľký kvet úplne postačí. Zelená upokojuje a kvet miestnosť, ktorú ním ozdobíte príjemne osvieži. Potosovec s ťahavými listami, lopatkovec s peknými bielymi kvetmi, svokrine jazyky, ktoré zažívajú veľký návrat, asparagus, či zamioculcas, ktorý to zvládne, aj keď na neho zabudnete. Keď máte doma viac miesta, poobzerajte sa po niečom exotickejšom, napr. palme alebo bambuse a vytvorte si dovolenkovú atmosféru. S obrazmi na stenu z machu k sebe domov prenesiete kúsok lesa. Doslova. Izbové rastliny nie sú len na okrasu. Priaznivo ovplyvňujú aj vaše zdravie.

 

Izbové rastliny

 

Kuchyňa nie je len na varenie 

Z kuchyne sa stala miestnosť, v ktorej sa nie len varí, ale aj žije. Varenie neprebieha za zatvorenými dverami. Práve naopak. Stáva sa udalosťou, pri ktorej sa stretáva rodina a známi. Keď vám to stavba domu alebo bytu dovolí, otvorte priestor a prepojte kuchyňu s obývačkou tak, aby ste z kuchyne dovideli do každého kúta a pri varení a kuchynských prácach vám už nič neujde. 

 

Otvorený interiér

 

Priemyselný štýl má v roku 2021 zelenú 

Industriálny štýl sa so svojou „nedokonalosťou“ a neopracovaným drevom a kovom postupne dostáva aj do našich domovov. Betón a odhalené tehly pôsobia nedokončene, ale prinášajú určitú voľnosť a pocit slobody, ktorý ľuďom chýba. Prichádzame na to, nemusí byť všetko ako zo škatuľky, aby sme sa cítili dobre. Metalické odtiene, sklo a hra svetla vytvárajú pocit dokonalosti a čistoty a harmonizujú to, čo neopracovanému drevu a kovu chýba. 

 

Industriálne moderné bývanie

 

Použite to, čo doma máte. Recyklujte 

Nový nábytok kupovať nemusíte. Druhý dych môžete dať aj tomu, ktorý doma máte. Prineste si nejaký originálny starožitný kúsok od starých rodičov alebo z bazáru a upravte ho tak, aby vám do interiéru dobre zapadol a vynikol súčasne. Získate originálny prvok s vyjadrením vášho osobného štýlu. V industriálnom štýle je na prvom mieste funkčnosť. Nič z nábytku a bytových doplnkov tu nie je len tak.

 

Modernizovaný starý nábytok

 

Spestrite si bývanie farbou, ktorá je tento rok in

Rok 2021 sa nesie v tmavších zemitých tónoch. Na svoje si príde hnedá, tmavozelená, modrá, sivá, ale ja žltá. Ich úlohou je vytvoriť atmosféru pohody a pokoja, aby ste sa v týchto neistých časoch cítili dobre. Farby v dizajne na rok 2021 vychádzajú z prírody, upokojujú psychiku a pôsobia relaxačne. 

 

Interiér vo farbách roku 2021

 

Nezabudnite na pracovný kútik

Home office vládne svetu. Predpokladáme, že kanceláriu si doma zariaďovať nebudete. Nenoste pracovné veci po celom dome. Vytvorte si pracovný kútik, aby ste mali jasno v tom, kde sa budete venovať len pracovným záležitostiam. Ozdobte si ho fotkou najbližších, zapáľte si sviečku a vytvorte si atmosféru, v ktorej vám práca pôjde pekne od ruky. Doma si to môžete dovoliť.

 

Pracovný kútik v interiéri

 

Doma sa máte cítiť dobre. Trendy v bývaní na rok 2021 sú inšpiráciou, z ktorej môžete čerpať. Prispôsobte ich svojim možnostiam. K celkovému pocitu niekedy naozaj stačí naozaj málo. Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii