Zľavy až do -30% •  DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2500+ Recenzií
Nová kolekcia detských obrazov: Milovníci zvieratiek si prídu na svoje!

Nová kolekcia detských obrazov: Milovníci zvieratiek si prídu na svoje!

Dovido bloger Piatok 07. 07. 2023 Novinky

Podľa psychológov je dobré, keď detská izba žiari farbami a hravými motívmi. Tie v dieťati vzbudzujú pozitívne emócie, podporujú kreativitu a celkovo správny vývoj psychiky. Jedným z najlepších spôsobov, ako do miestnosti vniesť farebnosť, sú práve obrazy na stenu. Do našej kolekcie sme práve pridali zaujímavé kúsky s motívom zvieratiek, ktoré si nepochybne zamiluje aj váš potomok! 

 

Aké obrazy sa hodia do detskej izby?

Obrazy do detskej izby by mali byť prispôsobené veku dieťaťa. Ak je váš drobec ešte v škôlkarskom alebo pred-škôlkarskom veku, výbornou voľbou môžu byť motívy kreslených postavičiek, filmových hrdinov alebo zvieratiek. Perfektným riešením sú tiež detské obrazy s motívom vesmíru, ktoré podporujú kreativitu a fantáziu.

 

 

Deti, ktoré sú už o niečo staršie, určite ocenia zaujímavé obrazy s motívom máp. Tie nielenže perfektne skrášlia a oživia detskú izbu, ale zároveň poslúžia ako skvelá vyučovacia pomôcka, aby si váš potomok ľahšie zapamätal pozíciu jednotlivých kontinentov, štátov či veľkých miest na zemeguli. Predsa len, keď sa bude na mapu sveta pozerať každý jeden deň, poloha svetadielov či krajín sa mu v pamäti zakorení automaticky, bez toho, aby sa musel prácne „bifľovať“ geografiu.

 

Obrazy zvieratiek, z ktorých vyžarujú pozitívne emócie

Naša nová kolekcia obrazov s motívom zvieratiek je celá ladená do jemných farieb. Tie sú na jednej strane pestré a perfektne oživia detskú izbu, no na druhej strane nie sú príliš kontrastné, takže nebudú pôsobiť rušivo. V miestnosti navodia pokojnú atmosféru a pozitívnu emóciu, ktorú nepochybne ocení aj vaše dieťa. 

 

 

Je vaše dieťa milovníkom levov, opíc, slonov, tigrov, pánd, krokodílov, líšok, dinosaurov, vtákov alebo delfínov? V našej novej kolekcii nájdete obrazy s unikátnymi motívmi rôznych obľúbených zvierat. Mnohé z nich sú namaľované v spiacej polohe, vďaka čomu pôsobia mimoriadne upokojujúcim dojmom. Hodia sa tak aj do blízkosti detskej postele.

 

 

Vďaka jemným farebným kombináciám naše nové obrazy zvieratiek perfektne zapadnú do akejkoľvek detskej izby. Ľahko ich zladíte s rôznymi farbami stien, nábytku alebo iných doplnkov. Nezáleží na tom, či máte detskú izbu namaľovanú na modro, bielo, ružovo, žlto alebo zeleno. Nové unikátne motívy skvele vyniknú na každom podklade.

 

Vysoká kvalita a bezpečnosť

Pri výrobe našich obrazov dbáme na maximálnu bezpečnosť. Používame vysokokvalitné ekologické farby, ktoré nevypúšťajú do ovzdušia škodlivé prchavé látky a nezapáchajú. Obraz tak môžete pokojne umiestniť do detskej izby. Nemusíte sa obávať, že vaše dieťa bude dýchať nebezpečné látky. 

 

 

Obrazy tlačíme na odolné pružné plátno, ktoré je tvorené zmesou bavlny a polyesteru. Vďaka vysokej kvalite tlače sú farby mimoriadne sýte a ani po niekoľkých rokoch výrazne nevyblednú. Plátno je natiahnuté na kvalitnom drevenom ráme. Súčasťou sú závesy, pomocou ktorých obraz jednoducho zavesíte na stenu.

Nové detské obrazy s motívom zvieratiek sú dostupné vo viacerých obľúbených veľkostiach.

   Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky aj vy!

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii