SUMMER SALE☀️Extra 5% zľava s kódom: SUMMER5 *len do nedele

Veľkoobchodná spolupráca - Dropshipping

 

Dovido zdobí domácnosti od roku 2019. Sme mladá, ale ambiciózna slovenská spoločnosť, ktorú zaujíma bytový dizajn. Sústredíme sa na výrobu výrobkov, ktoré skrášľujú domácnosti po celom svete. Našim cieľom je prostredníctvom produktov vyšperkovať interiéry, ale hlavne vyčarovať našim zákazníkom úsmev.

 

Naše výrobky

O akých interiérových doplnkoch hovoríme? Dovido zameriava svoju činnosť na výrobu obrazov, tapiet a plagátov. Všetky produkty, ktoré ponúkame prešli procesom, počas ktorého sme sa snažili vychytať každý detail.

Obrazy

Obrazy sú tlačené na kvalitné pružné plátno s hmotnosťou 370 g/m2, plátno je tvorené zmesou bavlny a polyesteru. Obrazy sú tlačené pomaly vo vysokej kvalite, následne je plátno poriadne napnuté na rám z kvalitného dreva. Vyrábame 1-dielne obrazy, 5-dielne obrazy v dvoch podobách (s rovnými dielmi a s nepravidelnými dielmi) a moderné sety obrazov.

Tapety

Tapety sú tlačené na kvalitný vlies s hladkou štruktúrou a gramážou až 170 g/m2. Vďaka modernej technológii UV-led atramentovej tlače sa tapety môžu pýšiť vynikajúcou povrchovou odolnosťou a stálosťou farieb.

Samolepiace tapety

Samolepiace tapety sú tlačené na kvalitný materiál s jemnou štruktúrou a matným povrchom. Potlač sa nanáša modernou UV-led technológiou na tapetu s hrúbkou 90 µm. Samolepiace tapety sú PVC-free (neobsahujú polyvinylchlorid). Tapety sú pokryté silným akrylovým lepidlom.

Plagáty

Plagáty sú tlačené HD technológiou na vysoko kvalitný papier s gramážou 200 g/m², pričom je zabezpečená dokonalá reprodukcia farieb. Plagáty sú dodávané osobitne s rámom. Prednú časť chráni plexisklo. Na zadnej strane je MDF doska, na ktorej sú pripevnené háčiky na zavesenie. Vyrábame plagáty s paspartou aj bez pasparty. Ponúkame až tri farby rámu.

K dispozícii máme produkty, ktorých dizajn bol navrhnutý priamo našou grafickou dizajnérkou. Každý produkt je eco friendly (VOC, PVC FREE, GREENGUARD GOLD certifikácia), používame najekologickejšie technológie a ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky. Produkty je tak možné umiestniť do ktorejkoľvek izby, aj do detskej izby.  

 

Expedícia produktov

 Tapety, obrazy a plagáty sa snažíme vyrobiť do 24 hodín. Našich spokojných zákazníkov nájdete nielen na Slovensku, ale aj v iných častiach Európy. Dovido skrášľuje domácnosti v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, Nemecku a Poľsku. V súčasnosti posielame výrobky už aj do Bulharska, Grécka, Francúzska či Talianska. Máme v pláne  neustále rozvíjať našu činnosť. Rozhodne sa expandovaniu do ďalších krajín nebránime.

 

Možnosti spolupráce

Pokiaľ vás naše produkty zaujali alebo v nás vidíte potenciál sme otvorení akejkoľvek forme spolupráce. Veľkoobchodná spolupráca je možná vo veľkých množstvách, ale aj s každodenným odberom v menších množstvách, prípadne formou dropshipping-u. Taktiež uvítame spoluprácu s hotelmi, developermi, architektmi či bytovými dizajnérmi. 

Pokiaľ máte seriózny záujem kontaktujte nás na wholesale@dovido.sk, kde si spoločne dohodneme bližšie podmienky.

 

Bude nám potešením s vami nadviazať spoluprácu.

 


Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii