Privítajme jar s 15% zľavou🌼 V košíku použi kód: SPRING15

O nás

Dovido pomáha skrášľovať domácnosti od roku 2019. Je pravdou, že naša cesta netrvá dlho. Aj napriek tomu, že sme mladá firma máme však vysoké ambície dosiahnuť niečo veľké.

 

Našim cieľom je uspokojiť požiadavky všetkých, aj tých najnáročnejších zákazníkov. Chceme priniesť úsmev aj tou najmenšou dekoráciou. Každá maličkosť sa počíta, nahromadené drobnosti vytvárajú neopísateľný pocit šťastia. Zaujíma nás bytový dizajn, preto máme v pláne nasledovať trendy a vytvárať nové produkty, ktoré by mohli zdobiť váš interiér. Snažíme sa, aby naša ponuka bola pestrá. Každý z vás má totiž jedinečný štýl a našim želaním je, aby si mohol vybrať naozaj každý.

 

Náš príbeh

Naša cesta začala už dávno pred tým. Zaujala nás myšlienka premeniť priestor pomerne lacno a jednoducho. Ostávalo už len jediné, zrealizovať to, s čím sa už naša myseľ dávno pohrávala. Začínali sme rovnako, ako každý internetový obchod. Predávali sme bytové doplnky, tapety a obrazy. Avšak netrvalo to dlho a zistili sme, že nám to nestačí. Že chceme niečo viac, a hlavne niečo svoje. Ponúknuť niečo o čom budeme presvedčení, niečo vyrobené s láskou. 

 

Rozhodli sme sa preto začať s vyrábaním obrazov. Zaobstarali sme tlačiareň, ktorej technológia je označovaná ako najekologickejšia. Aby bol obraz riadne natiahnutý na rám, rozhodli sme sa zakúpiť zariadenie na rámovanie obrazov. Zabezpečili sme a spracovali motívy, pričom sme sa snažili, aby sa odlišovali od ostatných e-shopov. Vymysleli sme si vlastné balenie, aby bol obraz bezpečne doručený, aby sa náš zákazník nemusel trápiť s pomôckami na zavesenie a hlavne, aby po otvorení balenia produkt pohladil dušu. Chýbalo nám už len jediné, vyrábať si vlastné rámy. Po čase sa aj tento cieľ stal skutočnosťou. Dnes už môžeme povedať, že celý proces výroby obrazov máme vo vlastných rukách. Obrazy dovido sú vyšperkované ešte niekoľkými maličkosťami, pomocou ktorých si nemožno nevšimnúť, že skutočne myslíme na nášho zákazníka.

 

 

 

Náš tím 

V našej dovido rodine si so všetkým pomáhame. Spoločnými silami chceme vybudovať značku, aby sme boli nielen my, ale aj každý náš zákazník pyšný. Sme mladý, spoľahlivý a ambiciózny kolektív. Náš tím sa sústredí na samotný marketing, riadenie ponuky, zákaznícku podporu, vybavovanie objednávok, obsluhu tlače, výrobu rámov, balenie a expedíciu. V súčasnosti máme dokonca aj vlastnú grafickú dizajnérku, ktorá premieňa svoje návrhy na unikátne a vždy aktuálne umelecké diela. K dispozícii máme aj vlastných blogerov, ktorí zabezpečujú články pre náš dovido magazín. Dovido nie je len internetovým obchodom, je to aj miesto, kde môžete načerpať inšpiráciu. 

 

Naša vízia

Našich spokojných zákazníkov nájdete nielen na Slovensku, ale aj v iných častiach Európy. Dovido skrášľuje domácnosti v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku a Rumunsku. V blízkej budúcnosti plánujeme expandovať aj do ďalších krajín a postupne sa tak stať lídrom v Európe. Chceme vybudovať značku, ktorá bude poznateľná, produkt ktorý sa bude s hrdosťou nachádzať v domácnostiach našich zákazníkov. Preto nezabúdame ani na našu ponuku. Momentálne sústredíme naše sily na výrobu vlastných plagátov, ktoré budú jedinečné vďaka našej grafickej dizajnérke. Máme v pláne neustále rozvíjať našu činnosť a výrobu obrazov neskôr rozšíriť aj o vlastnú výrobu  tapiet. Vďaka našej pracovitosti, veríme, že produkty vyrobené s láskou, dostanú aj vás.

 

Ako to u nás vyzerá

  

  

 

Dovido, špecialista na pekné bývanie

 


Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii