🌼SPRING SALE -25% off • DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzií
Tapety a obrazy v biznise

Tapety a obrazy v biznise

Lea Medveďová Utorok 18. 02. 2020 Obrazy

Chcete, aby sa zákazníci cítili vo vašej kancelárii, bare či ambulancii príjemne? Tak sa spoľahnite na nás, radi vám pomôžeme a spoločne vytvoríme nádherný interiér. Ak ste teda pripravení, poďme na to! 

 

Najlepším riešením je dopriať interiéru jednoduché farby, ktoré opticky zväčšia priestor a potom už len vybrať ten správny obraz či tapetu, ktorá miestnosť krásne oživí. Napríklad taký obraz, na ktorom je zobrazený Paríž dodá priestoru energiu. Môžete ho použiť v kancelárií či čakárni, kde spríjemní čas vašim zákazníkom. Drevený stolík s časopismi, novinami alebo tematickými magazínmi skrátia dobu čakania.

 

Obraz magnólie v Paríži

 

Zariaďovanie kancelárie

Pôsobí vaša kancelária chladne a stroho? My vám poradíme ako si kanceláriu zariadiť tak, aby ste sa tam vy aj vaši klienti cítili príjemne a to aj napriek jej chladnému názvu. V prvom rade si však musíte spísať zoznam toho, čo vo vašej kancelárii budete potrebovať. Tento zoznam by mal obsahovať veci, ktoré sú pre vašu prácu nevyhnutné, ako sú kancelárske zariadenia a pomôcky. K nim patrí najmä počítač, telefón, tlačiareň, zakladače na dokumenty a podobne. Keď máte zoznam hotový prichádza na rad voľba nábytku. V prípade, že vás zaujíma Feng Shui, prečítajte si náš článok ako zariadiť kanceláriu podľa princípov Feng Shui.

 

Obraz mesto Londýn v červenom prevedení

 

Efektívne využitie priestoru !

Najskôr musíte porozmýšlať ako najlepšie využiť danú miestnosť. Základom je mať váš pracovný stôl situovaný tak, aby ste videli priamo na vstup do kancelárie. Ďalšou dobrou voľbou je dopriať interiéru jednoduché pastelové farby a taktiež dostatok denného svetla. Najzákladnejšie podmienky máme a ostáva už len dozariaďovať si kanceláriu podľa vlastného štýlu. My však odporúčame použiť minimalizmus, teda kombinovať svetlé farby s tmavým odtieňom. K dispozícii máme aj mapy sveta, ktoré sú veľmi praktické a dajú sa využiť v podnikaní. Tieto mapy nájdete v podobe obrazov alebo tapiet, je len na vás čo si vyberiete. Odporúčame pozrieť si tiež obrazy na korku. K daným mapám sveta si môžete pomocou pripínačiek pripnúť poznámky, prípadne miesta, ktoré ste navštívili. Vo všeobecnosti odporúčame interiérové dekorácie máp alebo trendových miest. 

 

Obraz po stopách Columbusu Fototapeta chladný New York

 

Malé drobnosti, ktoré dodajú kancelárií nový vzhľad

Kancelária je síce zariadená moderne a funkčne, ale stále jej niečo chýba! Aj nová kancelária, jej vkusný nábytok a steny môžu pôsobiť nudne. Je načase to zmeniť a dopriať interiéru zaujímavú bytovú dekoráciu! Napríklad pôsobivý obraz, tapetu či plagát. Interiér kancelárie získa nové čaro. Doplnky odporúčame pravidelne obmieňať, zákazníci sa potešia novým veciam, či už hovoríme o zariaďovaní kancelárie alebo ambulancie. 

 

Paraván jarná vôňa

 

Ako zariadiť bar

Už sa viac nemusíte trápiť nad tým ako zariadiť váš bar, aby bol pre zákazníka očarujúcim. My vám prinášame pár dobrých rád ako na to. Zariaďovať bar nebolo nikdy tak jednoduché! Ako by mal moderný bar vyzerať? Určite nesmú chýbať barové stoličky, pulty či boxy. To však ešte nezaručí, že váš bar bude zariadený funkčne a moderne. Najskôr si treba určiť akých zákazníkov chcete osloviť. Mladšiu generáciu alebo všetky vekové kategórie? Mladí ľudia si iste radšej posadajú na barové stoličky, aby boli bližšie k zdroju zábavy. Starší naopak skôr príjmu pohodlné sedenie v boxoch alebo na čalúnených stoličkách. Najlepším východiskom preto bude prispôsobiť sa všetkým a ak to priestor vášho baru dovoľuje, zaobstarať si všetky varianty barového sedenia. 

 

Kovový obraz alkoholické osvieženieVytvorte v bare príjemnú atmosféru

Ako iste viete, centrom každého baru je jeho barový pult. Venujte mu dôkladnú pozornosť a taktiež aj jeho dizajnu. Dbajte na to, aby bol barový pult vyrobený z kvalitných a odolných materiálov nakoľko naň môžu vaši zákazníci niečo vyliať a zanechať tak nepeknú škvrnu. Ideálne bude ak váš bar zariadite v retro štýle, čo môžete dosiahnuť napríklad umiestnením rôznych zaujímavých tapiet či obrazov, oživiť tak jeho priestor a upútať pohľady potencionálnych zákazníkov. Napríklad obrazom zátišia, na ktorom sa nachádza whiskey a cigary. Ak máte bar, v ktorom spríjemňujú atmosféru zákazníkom rôzni umelci a hudobníci, obraz s hudobným nástrojom pridá priestoru určitú tematickosť. 

 

Obraz pánsky večer      Obraz husle a noty

 

Dajte prednosť kovovým obrazom!

Vintage a retro prvky neboli nikdy modernejšie ako v súčasnej dobe! Okrem daných typov môžete použiť aj obrazy, ktoré pôsobia starým dojmom, ale zároveň sú veľmi trendové. Kovové obrazy sú ešte vhodnejšie ako klasické obrazy na plátne. Veď vidíte sami! Takéto obrazy sa perfektne hodia aj do vinární, pivární, kaviarní či reštaurácií.

 

Obraz tequila festival                       Kovový obraz retro tequila

 

Kovový obraz retro studené pivo

 

Ako na zariaďovanie čakárne a ambulancie ?

Počuli ste už, že umenie lieči? Pokiaľ sa budete riadiť týmto mottom, mohli by ste do svojej čakárne či ambulancie priniesť umenie prostredníctvom obrazu alebo tapety. Vytvoríte tak priestor plný farieb, ktorý pomôže znížiť pacientom stres z vyšetrenia, odpúta pozornosť od choroby a bolesti a pomôže im preniesť sa na chvíľu do iného sveta. Do sveta bez bolesti. Často sa stáva, že je pri vyšetrení potrebné, aby sa daný pacient vyzliekol. Tento problém môžete vyriešiť štýlovou dekoráciou, paravánom. Paraván nielenže rozdelí priestor, ale dodá potrebné súkromie vášmu pacientovi, ktorý sa bude cítiť pokojnejšie a príjemnejšie. Ako sme už spomínali, aj tu platí, že obrazy je potrebné občas vymeniť, aby sa pri stálych pacientoch nestali fádne a nezaujímavé.

 

Paraván s mramorovým motívom

 

Zariaďovanie ambulancie je už ale o čosi ťažšie, tu musíte dbať na všetky potrebné parametre. V prvom rade však vsaďte na kvalitný nábytok, ktorý je najlepšie dať si vyrobiť na mieru. Druhým dôležitým bodom je rozmiestnenie zariadenia a nábytku ambulancie. Nezabúdajte na dostatočné široké prechody a najmä na dostatok denného svetla. Všetky potrebné prístroje a zariadenia, ktoré budete používať si samozrejme nechajte po ruke a tak bude ordinácia fungovať ako hodinky. 

 

Vytvorte nádhernú čakáreň pre deti

Detské ambulancie a čakárne je potrebné zariadiť inak! Pridať veselé elementy alebo vytvoriť malý kútik s hračkami, kde sa deti môžu spoločne zahrať a skrátiť si tak čakanie na vyšetrenie. Interiéru čakárne určite pristanú aj nádherné detské obrazy či tapety, ktoré deťom rozjasnia očká a vyčarujú krásny úsmev na tvári. Veď predsa nič nie je krajšie ako šťastné deti! Preto vám odporúčame pozrieť si detské tapety a obrazy v našom e-shope.

 

Fototapeta opičky v džungliDoprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii