DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzií
Samolepiace tapety za kuchynskú linku

Samolepiace tapety za kuchynskú linku

Nikola Mihalisková Pondelok 23. 03. 2020 Tapety a materiály

Tapety v kuchyni vytvárajú to pravé, hrejivé teplo domova. Napomáhajú vytvoriť príjemnú atmosféru a navyše dodajú kuchyni štýl, ktorý vám budú všetci závidieť! Inšpirujte sa našim článkom o tapetách do kuchyne. Ak však uvažujete nad niečím jedinečným a originálnym, máme pre vás riešenie! Interiér vašej kuchyne môžete obmeniť, prípadne skrášliť samolepiacimi fototapetami za kuchynskú linku.

 

Tapeta do kuchyne ovocie

 

Výhody samolepiacich tapiet za kuchynskú linku   

Samolepiace tapety za kuchynskú linku sú modernou alternatívou, pomocou ktorej prinesiete do kuchyne nadčasový a štýlový dizajn. Vymeňte opotrebované kachličky za obrázky, fotografie či nádhernú vektorovú grafiku. V prípade, že ešte stále váhate, prečítajte si výhody týchto originálnych tapiet:

  • majú vysoko kvalitný povrch, sú vyrobené z PVC materiálu,
  • disponujú laminovaným povrchom,
  • vďaka laminovanému povrchu sú odolné voči vode pare,
  • povrch fototapiet je v prípade potreby umývateľný bežným čistiacim prostriedkom,
  • fototapety majú hladký a polomatný povrch,
  • disponujú tiež kvalitnou digitálnou tlačou,
  • aplikácia fototapiet je jednoduchá.

 

Tapeta do kuchyne kocky ovocia

 

Výber tapety za kuchynskú linku

Všeobecne je pri tapetách vhodné zvoliť určitú tému, ktorou by ste podčiarkli danú miestnosť. O to viac je to pri fototapetách do kuchyne. Pridajte kuchyni osobnosť a charakter, veď práve kuchyňa je často spojená s obývačkou. Zlaďte preto všetko do poslednej bodky!

 

Tapety za kuchynskú linku s motívom dovolenky

Nechajte sa uniesť spomienkami na dovolenku na pláži, inšpirujte sa dovolenkovými domčekmi a teplými dňami. Výberom tejto samolepiacej tapety prinesiete do priestoru svieži vzhľad a uvoľnenú atmosféru. Osviežte tapetu dreveným nábytkom, vytvoríte tak originálny interiér.

 

Tapeta do kuchyne rajská pláž

 

Tapety za kuchynskú linku vo vintage štýle

Sú pre vás tapety v dovolenkovom štýle príliš moderné? Skúste sa zamerať na tapety s vintage prvkami. Takéto tapety vytvoria zaujímavý a decentný vzhľad. Samotný vintage štýl bývania je v súčasnej dobe trendový, takže výberom „nestúpite vedľa"! Okrem vintage tapety za kuchynskú linku sú veľmi vkusné aj žulové a portugalské dlaždice, ktoré v sebe tiež ukrývajú vintage prvky.

 

Tapeta do kuchyne vintage dlaždice

 

Tapety za kuchynskú linku s vyobrazením prírody a kvetov

Pokiaľ uprednostňujete les, lúku či kvety pred morskými vlnami, tapety s vyobrazením prírody sú skvelou alternatívou. Tapety prinesú do interiéru sviežosť a pokojnú atmosféru. Vo svojej kuchyni sa tak budete cítiť ako v skutočnej prírode. Prineste si do priestoru prírodu, pomocou tapety brezového hájajesenného lesa či lúky. Ak milujete kvety, do kuchyne sa náramne hodia slnečnice, tulipányvlčie maky. Veselé farby kvetov, prenesú hravú atmosféru aj k vám domov!

 

Tapeta do kuchyne očarujúce hory  Tapeta do kuchyne slnečnice

 

Tapety za kuchynskú linku s imitáciou materiálu

Výber tapety nespočíva len vo vzore a farbe. Modernú a štýlovú kuchyňu vyčarujete tapetami s imitáciou tehly, kameňa, drevabetónu. Imitácie sú trendovou záležitosťou a skvelou možnosťou, ako vytvoriť nádherný vzhľad lacnejším spôsobom. Obklady z dreva, kameňa či tehly sú pomerne drahé, prečo si nedopriať luxusný vzhľad za pomoci tapiet za kuchynskú linku?

 

Tapeta do kuchyne imitácia tehly  Tapeta do kuchyne imitácia dreveného obkladu

 

Tapety za kuchynskú linku s kuchynskou tematikou

Nič nie je vhodnejšie ako tapety do kuchyne s kuchynskou tematikou! Nebojte sa ani na túto možnosť sme nezabudli. Spríjemníte si chvíľky vo vašej kuchyni nádhernými tapetami, ktoré vyobrazujú nápoje, koreniny, bylinkyovocie. Začnite ráno s pohľadom na kávové zrná, urobte si chuť na sladkú maškrtu tapetou čokolády. Tapety tohto druhu prinesú sviežosť, hravosť a hlavne energiu, ktorú budete potrebovať pri varení alebo pečení.

 

Tapeta do kuchyne kávové zrná  Tapeta do kuchyne čerstvé jahody

 

Veríme, že vás tapety za kuchynskú linku zaujali. Na záver máme pre vás ešte pár tipov tapiet, ktoré sú vhodné do pravých vidieckych kuchýň! Populárne sú v tomto prípade pruhy, kvetiny a botanické vzory. Pamätajte, že nielen dobré jedlo, ale aj príjemná atmosféra zvyšuje kvalitu stolovania. Užite si čas strávený v kuchyni s vašimi blízkymi naplno. Napíšte nám, ktorú tapetu za kuchynskú linku by ste si vybrali vy!

 

Tapety za kuchynskú linku dovidoDoprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii