Jedinečné motívy obrazov od našej grafičky

Jedinečné motívy obrazov od našej grafičky

Lucia Plasa Streda 22. 09. 2021 Obrazy

Prichádzame so skvelou novinkou pre všetkých prívržencov umenia. Nastáva revolúcia v interiéri! Dovido tím si pre svojich zákazníkov pripravil špeciálne obrazy s motívmi z vlastnej dielne. Čo poviete na  interiér s umeleckým nádychom? Túžite aj vy vlastniť originálne umelecké dielo? 

 

Unikátne obrazy z dielne Dovido

Snažíme sa neustále zdokonaľovať a napredovať. Chceme byť originálni, a preto všetkým fanúšikom umenia ponúkame novinku - jedinečné obrazy, ktoré sa vytvárajú v našej dielni pod taktovkou šikovnej grafickej dizajnérky. Naša grafická dizajnérka premieňa svoje originálne návrhy a vízie na moderné umelecké diela s nádychom abstrakcie, ktoré kráčajú s aktuálnymi trendmi. Inšpiráciu naberá z prírody a sveta okolo nás. Významnú úlohu v jej kúskoch hrajú abstraktné prvky. Do tvorenia vkladá kus seba a naplno využíva kreatívneho ducha.

 

5-dielny obraz sfarbené listy 5-dielny obraz svet pod vodou

 

5-krát ÁNO pre Dovido!

Prečo by ste mali dať šancu obrazom vytvoreným v našej dielni?

 

  • Obrazy sú vyrobené priamo na Slovensku, vysokokvalitnou ekologickou technológiou.
  • Obrazy s motívmi z našej dielne predstavujú unikát, ktorý nájdete len u nás. Návrhy sú tvorené priamo našou talentovanou grafickou dizajnérkou. 
  • Obrazy sú cenovo dostupné, preto má každý nadšenec umenia možnosť zatraktívniť si interiér výnimočnými kúskami. 
  • Využívame ekologické farby, ktoré sú zdraviu neškodné, obrazy sú preto vhodné do každej miestnosti, aj do detských izieb.
  • Ponúkame detailne prepracované obrazy rôznych rozmerov a najrozličnejších motívov.

 

obraz líška s abstraktnými prvkami obraz od Dovido s prírodným motívom

 

Obrazy s vlastným príbehom 

Abstrakcia, pop art, expresionizmus, emócia či geometrické tvary. V súčasnosti je abstraktné umenie kvalitný mix rôznych štýlov a umeleckých smerov. Prečo je abstraktné umenie jedinečné? Abstraktné umenie je opak obrazov s realistickým motívom. Umelec sa na plátne snaží zobraziť konkrétny predmet, pocit, postavu alebo prírodné poklady pomocou farebných "škvŕn" a geometrických vzorcov. Ťahy znázorňujú individuálny pohľad umelca na svet, preto každý jeden obraz odráža umelcovu osobnosť, jeho charakter a štýl. Nedajte sa pomýliť! Abstraktné umenie nevyužívajú len maliari, ale aj fotografi, grafici a sochári.

 

obraz abstrakcia textúry 5-dielny obraz abstraktné konáre

 

Abstraktné obrazy s prírodným motívom

Príroda je skvelou inšpiráciou pre mnohých umelcov. Listy, lesy, kvety, zvieratá, prírodné živly ako je voda či oheň. Prírodný motív rozprúdi v interiéri energiu, pozitívne vibrácie a dodá vášmu bývaniu zmyselnosť. Nadčasový prírodný motív v abstraktnom prevedení v modernom interiéri nesmie chýbať. Zapojte všetky vaše vnemy a predstavivosť. Poddajte sa abstrakcii a vychutnajte si optické ilúzie, ktoré vám v našej najnovšej kolekcii s vlastnými motívmi prinášame. 

 

rovný 5-dielny obraz abstraktný mesiac rovný 5-dielny obraz noc v džungli

 

Dovido obrazy v modernom interiéri

Obrazy s abstraktným motívom si nájdu uplatnenie v rôznych interiéroch. Najviac vyniknú v škandinávskom, industriálnom alebo v minimalistickom štýle. Obývačka, ako najväčšia miestnosť v domácnosti, si zaslúži vyšperkovať interiér do posledného detailu. Ohúrte vašich hostí výnimočným umeleckým skvostom. Majestátny obraz stromu na drevenom podklade vdýchne priestoru eleganciu, pôvab a osobité čaro. Abstraktný les vás prenesie do neznáma a tajomna. Sami zistíte akými úžasnými vibráciami obrazy vyzbroja váš interiér. 

 

obraz koruna stromu od Dovido obraz abstraktný les od Dovido

 

Priblížte sa k nebesám aj vy! Hory zaliate oblakmi v spálni navodia príjemnú uvoľnenú atmosféru. Romantický obraz v príjemných farbách vám pred spánkom upokojí myseľ a privedie vás na nové pozitívne myšlienky.

 

5-dielny obraz hory zaliate oblakmi obraz s abstraktným prírodným motívom

 

V Dovido si u nás vždy máte z čoho vybrať. Kráčame s dobou, inšpirujeme sa svetovými trendmi. Neustále sa zdokonaľujeme a snažíme sa vám priniesť atraktívne novinky, ktoré vás ohúria a vyčarujú vám úsmev na tvári. Chceme byť originálni, rýchli a inovatívni. Náš tím vkladá do práce kus srdca, potu a driny. Veríme, že aj obrazy s motívmi z našej vlastnej dielne splnia všetky vaše očakávania. A možno onedlho bude jeden z našich obrazov zdobiť aj váš domov.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii