Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Jedinečné motívy obrazov od našej grafičky

Jedinečné motívy obrazov od našej grafičky

Lucia Plasa Streda 22. 09. 2021 Obrazy

Prichádzame so skvelou novinkou pre všetkých prívržencov umenia. Nastáva revolúcia v interiéri! Dovido tím si pre svojich zákazníkov pripravil špeciálne obrazy s motívmi z našej dielne. Čo poviete na  interiér s umeleckým nádychom? Túžite aj vy vlastniť originálne umelecké dielo?

 

Unikátne obrazy z dielne Dovido

Snažíme sa neustále zdokonaľovať a napredovať. Chceme byť originálni, a preto všetkým fanúšikom umenia ponúkame novinku - jedinečné obrazy, ktoré sa vytvárajú v našej dielni pod taktovkou šikovnej grafickej dizajnérky. Naša grafická dizajnérka premieňa svoje originálne návrhy a vízie na moderné umelecké diela s nádychom abstrakcie, ktoré kráčajú s aktuálnymi trendmi. Inšpiráciu naberá z prírody a sveta okolo nás. Významnú úlohu v jej kúskoch hrajú abstraktné prvky. Do tvorenia vkladá kus seba a naplno využíva kreatívneho ducha.

 

5-dielny obraz sfarbené listy 5-dielny obraz svet pod vodou

 

5-krát ÁNO pre Dovido!

Prečo by ste mali dať šancu obrazom vytvoreným v našej dielni?

 

  • Obrazy sú vyrobené priamo na Slovensku, vysokokvalitnou ekologickou technológiou.
  • Obrazy s motívmi z našej dielne predstavujú unikát, ktorý nájdete len u nás. Návrhy sú tvorené priamo našou talentovanou grafickou dizajnérkou. 
  • Obrazy sú cenovo dostupné, preto má každý nadšenec umenia možnosť zatraktívniť si interiér výnimočnými kúskami. 
  • Využívame ekologické farby, ktoré sú zdraviu neškodné, obrazy sú preto vhodné do každej miestnosti, aj do detských izieb.
  • Ponúkame detailne prepracované obrazy rôznych rozmerov a najrozličnejších motívov.

 

obraz líška s abstraktnými prvkami obraz od Dovido s prírodným motívom

 

Obrazy s vlastným príbehom 

Abstrakcia, pop art, expresionizmus, emócia či geometrické tvary. V súčasnosti je abstraktné umenie kvalitný mix rôznych štýlov a umeleckých smerov. Prečo je abstraktné umenie jedinečné? Abstraktné umenie je opak obrazov s realistickým motívom. Umelec sa na plátne snaží zobraziť konkrétny predmet, pocit, postavu alebo prírodné poklady pomocou farebných "škvŕn" a geometrických vzorcov. Ťahy znázorňujú individuálny pohľad umelca na svet, preto každý jeden obraz odráža umelcovu osobnosť, jeho charakter a štýl. Nedajte sa pomýliť! Abstraktné umenie nevyužívajú len maliari, ale aj fotografi, grafici a sochári.

 

obraz abstrakcia textúry 5-dielny obraz abstraktné konáre

 

Abstraktné obrazy s prírodným motívom

Príroda je skvelou inšpiráciou pre mnohých umelcov. Listy, lesy, kvety, zvieratá, prírodné živly ako je voda či oheň. Prírodný motív rozprúdi v interiéri energiu, pozitívne vibrácie a dodá vášmu bývaniu zmyselnosť. Nadčasový prírodný motív v abstraktnom prevedení v modernom interiéri nesmie chýbať. Zapojte všetky vaše vnemy a predstavivosť. Poddajte sa abstrakcii a vychutnajte si optické ilúzie, ktoré vám v našej najnovšej kolekcii s vlastnými motívmi prinášame. 

 

rovný 5-dielny obraz abstraktný mesiac rovný 5-dielny obraz noc v džungli

 

Dovido obrazy v modernom interiéri

Obrazy s abstraktným motívom si nájdu uplatnenie v rôznych interiéroch. Najviac vyniknú v škandinávskom, industriálnom alebo v minimalistickom štýle. Obývačka, ako najväčšia miestnosť v domácnosti, si zaslúži vyšperkovať interiér do posledného detailu. Ohúrte vašich hostí výnimočným umeleckým skvostom. Majestátny obraz stromu na drevenom podklade vdýchne priestoru eleganciu, pôvab a osobité čaro. Abstraktný les vás prenesie do neznáma a tajomna. Sami zistíte akými úžasnými vibráciami obrazy vyzbroja váš interiér. 

 

obraz koruna stromu od Dovido obraz abstraktný les od Dovido

 

Priblížte sa k nebesám aj vy! Hory zaliate oblakmi v spálni navodia príjemnú uvoľnenú atmosféru. Romantický obraz v príjemných farbách vám pred spánkom upokojí myseľ a privedie vás na nové pozitívne myšlienky.

 

5-dielny obraz hory zaliate oblakmi obraz s abstraktným prírodným motívom

 

V Dovido si u nás vždy máte z čoho vybrať. Kráčame s dobou, inšpirujeme sa svetovými trendmi. Neustále sa zdokonaľujeme a snažíme sa vám priniesť atraktívne novinky, ktoré vás ohúria a vyčarujú vám úsmev na tvári. Chceme byť originálni, rýchli a inovatívni. Náš tím vkladá do práce kus srdca, potu a driny. Veríme, že aj obrazy s motívmi z našej vlastnej dielne splnia všetky vaše očakávania. A možno onedlho bude jeden z našich obrazov zdobiť aj váš domov.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii