Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Moderné obrazy s trendy motívmi pre skrášlenie domova

Moderné obrazy s trendy motívmi pre skrášlenie domova

Lucia Plasa Nedele 14. 03. 2021 Obrazy

Moderný svet nám ponúka množstvo atraktívnych výdobytkov dnešnej doby. Možnosť výberu je dnes na úplne inej úrovni ako pred 30-timi rokmi. Pokiaľ si plánujete zariaďovať vaše nové hniezdočko lásky či útočisko pred celým svetom, ponúkajú sa vám nekonečné možnosti výberu štýlových, detailne prepracovaných a nadčasových bytových dekorácií, ktoré okrem funkčnosti dotvárajú aj celkový estetický dojem.

 

obraz v sivej obývačke

 

Obrazy a tapety patria jednoznačne k najpopulárnejším interiérovým doplnkom, ktoré oživia aj nudné prázdne bezduché miesta. Dokážu pretvoriť akúkoľvek izbu v magické miesto plné farieb a elánu. Nápadité jedinečné interiérové doplnky, ktoré vdýchnu vášmu domovu nový život. Môžete si vybrať z rozmanitej ponuky obrazov rôznych rozmerov, najmodernejších motívov, originálne 3D obrazy, čiernobiele obrazy alebo obrazy v žiarivých pestrých farbách. Fantázii sa medze nekladú a je len na vašom osobnom vkuse, aký skvost si pre váš domov vyberiete.

 

Rozdelenie obrazov podľa materiálu

Najpopulárnejšie sú obrazy na plátne

Najznámejší, veľmi obľúbený a cenovo dostupný je jednoznačne obraz na plátne. Vďaka širokému výberu motívov, vytvoríte osobitý a atraktívny priestor s unikátnym dizajnom. Obrazy na plátne, natiahnuté na drevenom ráme, sú tlačené na kvalitné pružné plátno v sýtych výrazných farbách. Farby, ktoré sa pri tlačení využívajú sú kvalitné a hlavne ekologické farby bez zápachu, vďaka čomu, ich môžete umiestniť aj v izbách najmenších členov rodiny. Trendy obrazy na plátne ponúkajú praktické riešenie pre vytvorenie moderného domova.

 

obraz na plátne s motívom HOME

 

Náš tip: Rozprestrite krídla a nechajte sa unášať v svete prírodných krás. Kvety, hory, lesy, moria, naša matka Zem. Nadčasové univerzálne motívy ideálne do každej jednej izby sú prírodné motívy. Príroda znázornená na obrazoch,  vnesie do vášho domova pokoj, harmóniu a príjemnú uvoľnenú atmosféru. 

 

obraz na plátne so západom slnka 

 

Moderný obraz na skle so štipkou luxusu a extravagancie

Obklopte sa luxusom a eleganciou. Vytvorte jedinečný priestor v zaujímavom dizajne, napríklad unikátnu obývačku s nádychom pompéznosti a štipkou extravagancie. Obrazy na skle nie sú vo svete interiérových doplnkov žiadnym nováčikom. Obrazy vyrobené na akrylátovom skle sú ľahké, odolné voči vlhku, roztriešteniu a UV žiareniu. Aj vďaka svojím vlastnostiam si obraz môžete vyvesiť v kúpeľni, detskej izbe, obývačke alebo aj na terase. 

 

obraz na skle s abstraktným motívom obraz na skle s abstraktným motívom

 

Obľúbené obrazy na korku pre svetobežníkov

Korok je prírodný, nezávadný a ekologický materiál, tak ako aj drevo a kameň, ideálny pre šetrný eko štýl v modernom interiéri. Korkové nástenky, korkový nábytok, korkové podlahy alebo aj prekrásne korkové koberce určite poznáte, ale počuli ste o korkovom glóbuse alebo o obraze mapy sveta na korku? Existujú mestá, ktoré by ste aspoň raz v živote chceli vidieť? Čoraz populárnejšie sa stávajú jedinečné obrazy na korku. Pomocou pripináčikov si na korkovej mape sveta môžete kedykoľvek označiť vytúžené destinácie alebo naopak miesta, ktoré ste už navštívili. Do pozornosti dávame aj originálne obrazy na korku s foto-rámikmi, kde si môžete zvečniť vaše najdôležitejšie životné momenty.  

 

Obraz na korku s fotorámikmi Obraz na korku s fotorámikmi

 

Trendy obraz s upokojujúcimi motívmi do spálne

Nechajte plynúť čas a ponorte sa do ríše snov a fantázie, kde je možné aj nemožné. Nalaďte sa na tú správnu relaxačnú vlnu aj vďaka modernému  interiéru vo vašej spálni.

 

obraz na plátne s prírodou

 

Tapety a obrazy sú ideálnymi bytovými doplnkami, ktoré dokážu perfektne doladiť váš vysnívaný štýl v spálni. Pokiaľ zvolíte obraz do spálne, jeho farebnosť by mala byť v príjemných zemitých farbách. Pre výdatný pokojný spánok vyskúšajte silu motívov čerpaných z prírody.

 


obraz na plátne s prírodným motívom orchidea so zen kameňmi

 

Obrazy do kuchyne, ktoré vám navodia chuť do jedla

Pôsobí vaša kuchyňa moderne, ale neosobne s chladným dojmom? Kuchyňa je miesto, kde sa stretáva celá rodina aspoň raz denne. Priestor plný lásky, kreatívneho varenia a spoločných priateľských rozhovorov.

 

Obraz na plátne s motívom kávy Obraz na plátne s motívom kávy

 

Aké obrazy najlepšie zapadnú do konceptu modernej kuchyne? V trendy kuchyni sa vytvára priestor pre tradičnú "kuchynskú" tematiku, preto by nemali chýbať  obrazy do kuchyne s exotickým ovocím, zdravou zeleninou alebo obľúbenými nápojmi, ako je káva či čaj bez ktorých si svoj deň neviete ani len predstaviť. 

 

 obraz na plátne s ovocím obraz na plátne s ovocím

 

Do modernej kuchyne, vďaka svojej univerzálnosti, dokonale zapadnú aj obrazy s prírodnou tematikou. Veď čo lepšie zútulní a spestrí priestor v kuchyni, ak nie krásne červené kvety maku, lúka voňavých rozkvitnutých letných kvetov či romantické farebné tulipány?

 

obraz na plátne s motívom farebných lúčnych kvetov obraz na plátne s tulipánmi

 

Vysnívaná obývačka so štýlovými interiérovými doplnkami

Milujete Paríž, New York alebo pôvabný Rím? Túžite navštíviť populárne svetoznáme metropoly? Prineste si do obývačky Londýn, Eiffelovku alebo rovno kúsok z našich pôvabných Vysokých Tatier. Obývačka je priestor nekonečných možností, priestor, kde sa môžete pohrať s dizajnom, s farbami a aj bytovými doplnkami. Obrazy do obývačky s motívmi svetoznámych metropol perfektne zapadnú do exkluzívneho dizajnu obývačky a zároveň esteticky interpretujú vašu osobnosť a váš individuálny vkus.

 

 obraz na plátne s New Yorkom

 

Preferujete v obývačke univerzálny priestor s moderným minimalistickým dizajnom alebo skôr vintage, industriálny, shabby alebo škandinávsky štýl? Rozmanitosť výberu štýlov pre dizajn obývačky je fascinujúca. Moderná obývačka zariadená minimalisticky v neutrálnych farbách priam kričí po extravagantnej abstrakcii. Nápadité obrazy s abstraktným umením dokonale zladia a zvýraznia váš vytúžený priestor pre oddych aj zábavu.

 

5 dielny obraz s farebným abstraktným motívom 5 dielny obraz na plátne z motívom stromu života

 

Všetko je len o vašom osobnom vkuse. Nezabúdajte však, že obývačka je spoločenský priestor, kde vítate návštevy, preto by mala pôsobiť príjemne, moderne, štýlovo a hlavne útulne.

Obrazy v interiéri hrajú veľmi dôležitú úlohu. Vo svete interiérových doplnkov majú svoje opodstatnenie. Pomocou obrazov sa vám otvárajú nekonečné možnosti pre vytvorenie vysnívanej spálni, útulnej kuchyni alebo štýlovej obývačky.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii