EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Nadčasové a praktické samolepiace tapety

Nadčasové a praktické samolepiace tapety

Lucia Plasa Utorok 25. 05. 2021 Tapety a materiály

Túžite po modernom bývaní, ale máte obmedzený rozpočet? Chcete minimalistický škandinávsky interiér premeniť na štýlové industriálne kráľovstvo? Poradíme vám ako rýchlo, lacno a efektívne, vďaka samolepiacim tapetám, vytvoríte atraktívne bývanie podľa vašich predstáv.

 

obývačka - samolepiaca tapeta s motívom dovolenky na pláži pri mori

 

Moderný interiér nekonečných možností

Pomocou samolepiacich tapiet, dizajn a interiér bývania môžete prispôsobiť vášmu osobnému životnému štýlu, koníčkom a aj obľúbenému štýlu bývania. Pridajte interiéru atraktívny a originálny vzhľad! Samolepiace tapety v priestore čarujú a vytvárajú ilúzie, ktoré pozitívne vplývajú na našu myseľ. Čarujte aj vy a vytvorte jedinečný nadčasový interiér s modernými prvkami.

 

obývačka - samolepiaca tapeta so sivou mapou sveta

 

Praktické dekorácie, ktorými dodáte interiéru osobitý štýl:

 

Samolepiace tapety v modernom bývaní

Samolepiace tapety predstavujú dokonalý nástroj pri pretváraní interiéru s neatraktívnymi holými stenami na vytúžené bývanie snov. Ponuka tapiet je vskutku pestrá. Pri ich výbere máte možnosť zvoliť si veľkosť, vzor, motív či farebnú kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje. Samolepiace tapety môžete umiestniť na stenu alebo na dvere, do detskej izby, predsiene alebo aj do kúpeľne, pričom v tomto priestore je nutné použiť vodeodolné samolepiace tapety. 

 

samolepiaca tapeta s motívom mesta za kamennou svetlou stenou

 

Samolepiace tapety na stenu a ich výhody:

 • priame umiestnenie na stenu alebo nábytok bez lepidla,
 • rýchle a jednoduché odstránenie, 
 • univerzálne použitie - možnosť umiestnenia do každej miestnosti, na nábytok aj na dvere,
 • pestrá ponuka - množstvo motívov v originálnom prevedení,
 • prispôsobenie veľkosti,
 • správne zvolená tapeta na stenu vytvorí optický klam a zväčší priestor,
 • tlač najvyššej kvality - aj pri väčších rozmerov sú farby živé a detaily výrazné a jasné,
 • odolné voči UV žiareniu -  farby ani po dlhodobom pôsobení priameho slnečného svetla neblednú,
 • použitie bezpečných materiálov - pri výrobe samolepiacich tapiet sa využívajú bezpečné materiály bez zápachu a škodlivých látok, preto je možné umiestniť ich aj do detskej izby.

 

samolepiaca tapeta na stenu s geometrickými vzorom trojuholníka

 

Náš tip: Vo všeobecnosti platí, že samolepiace tapety s prírodným motívom dokonale zapadnú do ktorejkoľvek miestnosti. Príroda a zvieratá pozitívne vplývajú na detskú psychiku, sú vhodné pri stolovaní a taktiež vytvoria pozitívnu atmosféru v spálni.


samolepiaca tapeta s motívom zeleného lesa 

 

Samolepiace tapety do kuchyne

Varenie, nekonečné umývanie riadu a upratovanie v kuchyni nás vedia naladiť na negatívnu vlnu. Vytvorte v kuchyni pomocou samolepiacich tapiet relaxačnú atmosféru, ktorá vám spríjemní každodenné nevyhnutné práce. Príroda, slnečné lúče, piesočnaté pláže alebo rozkvitnutá lúka plná pestrofarebných kvetov? Milujete magické západy či východy slnka? Všetko, čo vás nabije pozitívnou energiou, môžete mať pri sebe behom varenia a spoločných rodinných obedov. 

 

samolepiaca tapeta do kuchyne s motívom citrónov vo vode

 

Samolepiace tapety do kuchyne s atraktívnym prírodným motívom, pôsobia ako balzam na dušu. Preneste prírodné krásy k vám domov. Rozžiarte miestnosť romantickým východom slnka. Zútulníte pracovný kuchynský interiér tapetami na stenu, ktoré za pomoci malej investície pretvoria kuchyňu na oázu pokoja. 

 

samolepiaca tapeta do kuchyne s motívom vtáčaťa na lúke kvetov

 

Nadčasový trend pre moderné kuchyne sú jednoznačne samolepiace tapety na stenu:

 • s kvetinovým motívom (fialová levanduľa, lúčne kvety alebo kvety maku),
 • s motívom čarovného lesa a tajomných hôr,
 • s nadčasovým nápisom HOME v rozličných originálnych prevedeniach.

 

samolepiaca tapeta s motívom bylinieksamolepiaca tapeta s nápisom HOME

 

Náš tip: Rýchla a efektívna transformácia nudnej kuchyne na štýlovú kuchyňu? Riešením sú samolepiace tapety za kuchynskú linku. Nebojte sa vymeniť tradičné obklady za samolepiace tapety do kuchyne. Sú odolné voči oderu, vode a pare. Ideálny spôsob ako jednoducho zmeniť kuchyňu presne podľa vášho vkusu. 

 

Samolepiaca fototapeta do kuchyne ovocie Samolepiaca fototapeta do kuchyne imitácia betónu

 

Klasika alebo nekonvenčnosť?

Využite naplno kreatívneho ducha a vytvorte modernú obývačku podľa najnovších trendov. Elegancia alebo extravagancia? Fascinuje vás čínske umenie Feng Shui, vesmír, história alebo ste fanúšikom akvaristiky? Výhodou samolepiacich tapiet je možnosť výberu motívu, ktorý je vášmu srdcu najbližší.

 

obývačka - samolepiaca tapeta s motívom rybky v akváriuobývačka - samolepiaca tapeta s motívom vesmíru a planéty Zem

 

Túžite po atraktívnej obývacej miestnosti, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky pre nákladné luxusné obklady? Alternatívne riešenie predstavujú efektívne samolepiace tapety do obývačky. Vzory ako industriálny betón, prírodné drevo alebo moderné tehly zobrazené na tapete vyzerajú vďaka kvalitnej tlači technológiou HD s rozlíšením až 600 dpi v skutku realisticky.

 

obývačka - samolepiace tapety s imitáciou sivého betónu Samolepiaca tapeta umenie z kameňa

 

Náš tip: Trend pre moderné bývanie je kombinácia abstraktného umenia s geometrickými tvarmi. Tapety na stenu s geometrickými tvarmi sú schopné poriadne zamávať s našimi zmyslami. Vhodne zvolené geometrické tvary dokážu vytvoriť "nekonečný" priestor a opticky zväčšia aj ten najmenší priestor.

 

obývačka - samolepiaca tapeta s bielym dreveným obkladom a 3D bielymi bublinami Samolepiaca tapeta v prevedení Esy floresy

 

ZEN sila v spálni

Spánok je životne dôležitý. Slúži na regeneráciu po stresujúcom pracovnom dni. Vytvorte si vlastnú oázu pokoja! Obklopte sa v spálni ZEN prvkami, zeleňou a voňavými aromatickými sviečkami. Čo tak meditujúci Budha priamo u vás v spálni? Samolepiace tapety so Zen motívmi disponujú blahodarnými účinkami na myseľ, dušu a pokojný spánok.

 

spálňa - biely meditujúci budha  Samolepiaca tapeta zelená džungľa

 

Nábytok v novej "lesklej zbroji"

Fantázii sa medze nekladú. Interiér je predsa len vaše kráľovstvo. V interiérovom dizajne sa už dávno nepoužívajú tapety len na stenu. Pri umiestňovaní tapiet buďte kreatívny. Nevyhadzujte, ale renovujte! Zrenovujte staršie kúsky nábytku pomocou samolepiacich tapiet. Použite špeciálne samolepiace tapety na dvere a na nábytok. Nechajte dvere rozpovedať svoj vlastný príbeh. Ozdobte ich nápaditou samolepiacou tapetou, napríklad s motívom dovolenky v Grécku.

 

samolepiace tapety na dvere s motívom kráľovskej brány Fototapeta na dvere s motívom prírody a kamenných schodov

 

Nalepte samolepiace tapety na nábytok, na šatníkovú skriňu alebo skrinky v kúpeľni. Využite moderné motívy s kvetinami, abstrakciou, geometrickými vzormi alebo imitáciou prírodných prvkov, ako drevo alebo kameň. Vďaka samolepiacim tapetám a ich rozmanitým motívom dokážete premeniť obyčajné na nezvyčajné.

 

spálňa - samolepiaca tapeta s kolibríkmi  Samolepiaca tapeta pohľad na veľkomesto

 

Samolepiace tapety na stenu nájdu uplatnenie v každej miestnosti, napríklad aj v pracovni. Sú rozmanité, všestranné a univerzálne. Jednoducho a rafinovane pretvoria prázdne miestnosti na dovolenkový raj  alebo svetovú metropolu.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii