EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Viacdielne obrazy, trend moderného interiéru

Viacdielne obrazy, trend moderného interiéru

Lucia Plasa Streda 15. 12. 2021 Obrazy

Dôležitá esencia interiérového dizajnu je jednoznačne umenie. Obrazy, sochy a iné izbové dekorácie dokážu spestriť a oživiť celý interiér. Umenie v interiéri by malo vyvolať reakciu. Pocity vzrušenia, šťastia, pokoja a radosti. Viacdielne obrazy sú presne to, vďaka čomu dokážete vyvolať tisíc reakcií a emócií. Sú efektívne, jedinečné a zaujmú už na prvý pohľad. V Dovido ponúkame hneď niekoľko typov viacdielnych obrazov, ktoré skutočne vo vašom bývaní vyniknú a ohúria. Ste zvedaví, ktoré to sú?

 

Moderné viacdielne obrazy na stenu

Neviete sa rozhodnúť či zvoliť jeden väčší obraz alebo viacdielne umelecké dielo? Trúfate si na viacdielne obrazy? Výrazná farebnosť, rozmanité do posledného detailu prepracované motívy, trendy väčší formát a moderná elegancia. Viacdielne obrazy na stenu od Dovido sú dokonalým trendy bytovým doplnkom v modernom interiéri. 

 

5-dielny čiernobiely obraz abstrakcie rovný 5 dielny obraz príroda

 

Ponúkame viacdielne obrazy, ktoré perfektne vyniknú v obývačke, vo veľkej predsieni, v priestrannej pracovni, ale aj v spálni či jedálni. Nastoľte v interiéri rovnováhu a usporiadajte časti obrazu harmonicky do jedného celku! Neviete ako na to? Pripravili sme si pre vás praktickú príručku ako rozmiestniť obrazy na stenu čo najefektívnejšie.

 

Aké viacdielne obrazy ponúkame?

  • moderné 3-dielne obrazy,
  • jedinečné 4-dielne obrazy - originálny set štyroch rôznych obrazov,
  • atraktívne 5-dielne obrazy,
  • impozantné rovné 5-dielne obrazy.

 

3-dielny obraz abstrakcia v zlatom prevedení

 

Viacdielne obrazy do obývačky

Najväčšia miestnosť v interiéri. Obývačka poskytuje priestor, kde sa môžete s dekoráciami vyblázniť a popustiť uzdu fantázie. Obrazy na stenu sú skvelým nástrojom, vďaka ktorému premeníte jednoduchú až fádnu obývačku na špeciálne miesto tisícich odtieňov. Viacdielne obrazy do obývačky jednoducho patria, robia ju atraktívnejšou a zaujímavejšou.

 

5-dielny obraz reprodukcia Hviezdna noc - Vincent van Gogh 5-dielny obraz zasnežené hory

 

Pokiaľ ich správne umiestnite, dokážu kraľovať a dominovať v celom priestore. Perfektne vyniknú nad krbom alebo za pohovkou. Viacdielne obrazy predstavujú pompézne umelecké dielo veľkých rozmerov. Čiernobiely alebo pestrofarebný motív? Obraz, ktorý si vyberiete bude súčasťou vášho každodenného života, bude interpretovať vašu osobnosť a môže rozpovedať váš príbeh. My všetkými desiatimi odporúčame kontrastné kombinácie. Výrazný kontrast vie veľmi dobre zamiešať karty a pridať nudnému nevýraznému interiéru potrebnú dávku života a originality. 

 

Abstrakcia, zátišie alebo portréty ľudí?

Umenie so sebou prináša mnoho vnemov. Je to ideálny nástroj na duchaplnú konverzáciu medzi vami a vašimi hosťami. Obraz a motív, ktorý zvolíte, čo to prezradí o vašej osobnosti a vašom individuálnom vkuse. Dodá miestnosti charakter a interiéru klasický, moderný alebo futuristický vzhľad.

 

set obrazov od Dovido - motív dovolenky pri mori 5-dielny rovný obraz abstraktným kvetov

 

Máte interiér zariadený v boho, eko alebo štýle severských krajín? Viacdielne obrazy na stenu s prírodným motívom sú presne to, čo váš interiér potrebuje. Zasnežené hory, tajomný les, pláže, západy slnka, kvety, zvieratá či nádherné vodopády. Prírodný motív predstavuje nadčasový trend, ktorý nikdy neomrzí a vynikne v každej jednej miestnosti.

 

3-dielny obraz jeleň v zime 5-dielny rovný obraz prírody s hviezdnou oblohou

 

Abstrakcia je ďalším interiérovým trendom, ktorý sa teší veľkej popularite. 5-dielne obrazy s abstraktným motívom perfektne zapadnú do industriálneho, moderného, eklektického alebo minimalistického štýlu. Top trojku uzatvárajú tváre známych ľudí alebo viacdielne obrazy ženských tvárí, ktoré tvoria neodmysliteľnú súčasť bláznivého pop art štýlu. 

 

5-dielny obraz pestrofarebná abstrakcia 5-dielny obraz ženy v pop art štýle

 

V obývačke sú vítané motívy ako veľkomestá, prírodný motív, abstrakcia, obľúbený Feng Shui motív alebo aj retro klasika. V spálni navodia príjemnú atmosféru motívy lásky, prírody, zvierat a aj obrazy na stenu s citátmi alebo nápismi

 

set obrazov od Dovido - olejomaľba prímorského mestečka set obrazov od Dovido - motív mesta

 

Priestranná kuchyňa uvíta kuchynskú tematiku a dokonale do nej zapadnú aj 5-dielne obrazy s bylinkami, levanduľovým poľom, pochutinami, prírodným motívom alebo aj viacdielne obrazy - romantické olejomaľby prímorských mestečiek.  

Náš tip: Vyberte si motív, ktorý vás neomrzí. Motív, ktorý bude vašou hnacou silou a balzamom na duši. Upokojí vás príroda? Inšpiruje vás abstraktné umenie? Čo vás nabije pozitívnou energiou a dobrou náladou? To sú otázky, ktoré si musíte pred kúpou obrazu zodpovedať.

 

5-dielny obraz žlté ruže 5-dielny obraz abstraktnej modrej oblohy

 

Bývanie bez kúsku umenia je ako telo bez duše. V Dovido sme presvedčení, že každý jeden interiér si zaslúži vyzdobiť a zatraktívniť originálnym umeleckým dielom. Obrazy na plátne predstavujú jednoduchý spôsob ako docieliť moderný bytový dizajn a priestor s príjemnou atmosférou. Už ste našli obraz, ktorý vás dokonale vystihne a zapadne do štýlu vášho bývania?Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii