EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Impozantné rovné 5-dielne obrazy

Impozantné rovné 5-dielne obrazy

Lucia Plasa Štvrtok 16. 09. 2021 Obrazy

Umenie, originálne bytové doplnky a samozrejme aj obrazy v atraktívnom dizajne tvoria neodmysliteľnú súčasť moderného interiéru. Horúcim trendom, ktorý v interiéri nesmie chýbať sú populárne viacdielne obrazy. Rozšírte si svoju umeleckú zbierku o netradičné, ale za to impozantné viacdielne rovné obrazy Dovido.

 

obraz s motívom Tower Bridge spálňa, 5 dielny rovný obraz s motívom stromu s ružovými kvetmi

 

Rovné 5-dielne obrazy pre nekonvenčný interiér

5-dielne obrazy v interiérovom svete nie sú žiadnym nováčikom, ale štýlové rovné 5-dielne obrazy na stenu sú pre netradičný interiér pastvou pre oči. Výhodou rovných viacdielnych obrazov je oproti nerovnomerným viacdielnym obrazom jednoduchšia montáž. Pokiaľ nie ste zruční v manuálnej práci, ale túžite po obývačke s "wau" efektom, rovné 5-dielne obrazy sú pre vás to pravé orechové. Ako správne umiestniť obraz v interiéri sa dočítate v článku: Ako vybrať správny rozmer obrazu na stenu.

 

moderná pracovňa s 5 dielnym obrazom s abstraktným motívom v bielo modrom prevedení obývačka, 5-dielny obraz s mesiacom

 

6 dôvodov prečo by ste si mali vybrať rovné viacdielne obrazy: 

  • rovnaké rozmery - jednoduchá montáž, pretože nemusíte merať výškové rozdiely a prispôsobovať si výšku, tak aby všetky diely obrazu do seba "zapadli".
  • moderný dizajn, 
  • pestrosť výberu z atraktívnych detailne prepracovaných motívov, ktoré sú pre interiérových nadšencov hotový balzam na dušu,
  • ideálne do väčšieho priestoru, kde viacdielne obrazy ukážu svoju jedinečnosť a efektivitu,
  • okamžitá injekcia farieb,
  • tvorí dominantu v miestnosti - viacdielne obrazy už na prvý pohľad zaujmú oko každého jedného návštevníka. 

 

modrá pohovka, 5-dielny obraz s motívom olejomaľby prírody čiernobiely 5 dielny obraz v motívom stromu a hviezdnym nebom

 

Ako vznikajú viacdielne Dovido obrazy?

Spoločnosť Dovido vyrába vlastné viacdielne obrazy tlačené na plátno s hmotnosťou 370 g/m2. Prednosťou Dovido nie je len použiť kvalitné a trvácne plátno, ale aj detailne spracovať farebné spektrum. Všetky Dovido obrazy sú tlačené s láskou a precíznosťou. 


rovný 5 dielny obraz mapa sveta

 

V Dovido myslíme nielen na našich zákazníkov, ale aj na životné prostredie. Ekologické farby bez zápachu sú preto samozrejmosťou. Viacdielne obrazy vďaka výnimočnému dizajnu, pestrému výberu a použitiu ekologických farieb bez zápachu a škodlivých látok,  môžete zavesiť do každej miestnosti. 

 

     detská izba chlapčenská, 5 dielny obraz rovný s motívom vesmíru 5 dielny obraz so Zen motívom

 

Viacdielne obrazy do obývačky

Obývací priestor si zaslúži väčšiu pozornosť, ako zvyšok domácnosti. Obývačku poznáme ako spoločenský priestor, kde sa stretávame s priateľmi a rodinou. Zatraktívniť obývačku môže byť niekedy skutočne ťažký oriešok. Pri bohatom výbere bytových doplnkov, ich rôznych farebných a materiálových prevedeniach sa môžete ľahko stratiť a interiér prekombinovať. 

 

5 dielny obraz s abstraktným umením v kombinácií bielej a modrej farby 5 dielny obraz v čiernobielom prevedení s motívom starodávnych hodín

 

Využite preto jedinečnosť viacdielnych obrazov. Originálne 5-dielne obrazy do obývačky na stene perfektne vyniknú. Vyplnia bezduché prázdne miesto a vnesú do obývačky čaro a  osobitý charakter.

 

moderná spálňa s 5 dielnym obrazom čiernobiele mesto  retro štýl obývačka, 5 dielny obraz s motívom rúži v retro štýle

 

Vytvorte obývačku s vlastným príbehom a prispôsobte motív obrazu štýlu, ktorý v interiéri panuje. Očaril vás Londýn, Eiffelovka alebo slovenské veľhory? Uprednostňujete minimalizmus a fascinuje vás elegantný podtón, ktorý čiernobiele obrazy vyžarujú alebo inklinujete k rozmanitému abstraktnému umeniu? Dovido pokrýva širokú škálu motívov, ktoré vdýchnu obyčajnému plátnu neobyčajnú energiu s puncom originality.

 

nekonvenčná obývačka, 5 dielny obraz s motívom vesmíru  biela moderná obývačka s obrazom hôr 

 

Náš tip: Počuli ste už o populárnom motíve Mandala? Mandala prostredníctvom geometrických vzorov znázorňuje harmonické prepojenie, kde kruh reprezentuje nebo (nekonečnosť) a štvorec znázorňuje prepojenie človeka so zemou. Mandala vo svojich diagramoch poukazuje na chaos, ktorý sa pretvára na usporiadanú harmóniu.

 

5 dielny rovný obraz motív Mandala 5 dielny rovný obraz motív Mandala

 

Aj keď doma nevykonávate žiadne rituály a ani sa bližšie nezaoberáte vlastnou duchovnou cestou, obraz Mandala prináša do domovov neuveriteľnú silu a pozitívnu energiu

 

5 dielny rovný obraz motív Mandalaobývačka s obrazom mandaly v zlato-čiernom prevedení 

 

Útulná kuchyňa tisícich príchutí

Jednoduchosť a prirodzenosť sú hlavnými ingredienciami pre útulnú kuchyňu. Kuchynský priestor neslúži len na varenie a upratovanie, kuchyňa je v mnohých domácnostiach srdcom domácnosti. 

 

jedáleň, 5 dielny obraz s motívom abstraktného umenia  jedáleň s obrazom ružových kvetov v drevenej debničke

 

Vytvorte si aj vy príjemné miesto, kde budete s úsmevom na tvári tráviť spoločné nedeľné obedy. Premeňte obyčajnú kuchyňu na originálnu kuchyňu tisícich príchutí a vôní. Rovné  5-dielne obrazy sú na to ako stvorené.

 

5-dielny obraz polia kvetov pri západe slnka

 

Slnečné lúče, rozkvitnuté kvety, ticho lesa alebo voňavé bylinky? Rovné 5-dielne obrazy na stenu s prírodným motívom predstavujú nadčasovú interiérovú dekoráciu, ktorá vás nikdy neomrzí, naopak zakaždým vás zahreje pri srdci. Neváhajte ani na sekundu a ak vám to veľkosť priestoru dovoľuje, pridajte do priestoru, to čo je vášmu srdcu blízke. 

 

jedáleň s 5 dielnym obrazom s motívom kameňa v tvare srdca  jedáleň s 5-dielnym obrazom červených kvetov

 

Šik spálňa prepojená s moderným umením

Nie je nič dôležitejšie, ako sa po ťažkom pracovnom dni dobre vyspať a oddýchnuť si. K sladkému spánku okrem kvalitného matraca a pohodlnej postele potrebujete aj atraktívny interiér, ktorý navodí tú správnu relaxačnú atmosféru.

 

   moderná spálňa s obrazom s motívom pávieho peria 5 dielny farebný rovný obraz s motívom prírody v abstraktnom umení

 

Medzi najobľúbenejšie motívy do spálne patria jednoznačne obrazy s Feng Shui tematikouCítite pokoj a duševnú pohodu, keď ste obklopení prírodnými pokladmi, Zen energiou alebo symbolom Budhu? Ak ste fanúšikovia Feng Shui umenia viacdielne obrazy so Zen prvkami vám ulahodia nielen po vizuálnej stránke, ale aj po duševnej.

 

  moderná spálňa s obrazom lapačom snov čiernobielom prevedení spálňa s 5 dielnym obrazom motív Budha

 

Básnici pri tvorbe potrebujú básnické črevo, umelci svoju múzu a hnacou silou Dovido tímu sú spokojní zákazníci, ktorí dokážu oceniť dobre odvedenú prácu. Veď posúďte sami! Pokiaľ už od nás vlastníte originálny umelecký kúsok, napíšte nám do komentára, ako sa vám obraz páči, prípadne ktorý 5-dielny obraz je vašim favoritom.

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii