EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Vianočný interiér s Dovido obrazmi

Vianočný interiér s Dovido obrazmi

Lucia Plasa Pondelok 29. 11. 2021 Obrazy

Aj vy sa už tešíte na najkrajší sviatok v roku? Ľúbezný zvuk známych vianočných piesní, vôňa chutných medovníčkov, teplý punč a vianočný motív všade navôkol. Vianoce už pomaly klopú na dvere. Už ste na ne pripravení? Poddajte sa aj vy a nasávajte príjemnú vianočnú atmosféru. Aj v Dovido sme sa nechali vtiahnuť do sviatočnej nálady. Tentokrát sme si pre vás pripravili neobyčajne nádherné obrazy s vianočným a zimným motívom. 

 

 Dovido obraz na stenu - čas Vianoc

 

Na Vianoce s Dovido

Nalaďte sa spolu s nami na príjemnú vianočnú nôtu. U nás síce nepracujú malí vianoční škriatkovia, ale skvelý tím, v ktorom sa nachádza aj naša famózna grafická dizajnérka, ktorá miluje zimu, zasnežené hory, Vianoce a aj tradičný vianočný motív. Pripravili sme si pre vás nádherné vianočné originály, ktoré vdýchnu vášmu domovu hrejivú a útulnú atmosféru. 

 

Dovido obraz - zdobenie stromčeka 

 

Naša skvelá grafička opäť nesklamala a vďaka jej nekonečnej fantázii, kreativite a tvrdej drine môžete mať aj vy čarovný interiér s tradičným vianočným nádychom. Mysleli sme však aj na nezbedných "Grinčov" a pripravili sme si obrazy na stenu s netradičným zimným motívom inšpirovaným nekonečným vesmírom, abstrakciou a prírodou posiatou snehom.

 

Dovido obraz krajina v snežítku Dovido čiernobiely obraz na stenu s abstrakciou zimy

 

Magická zima v interiéri

Čarokrásna pani zima je skutočný umelec. So svojím zázračným prútikom mení prírodu na prekrásne miesto, kde sa môžu malí aj veľkí oddať bláznivým zimným radovánkam. Zasnežené stromy, zamrznuté jazerá, nádherná polárna žiara. Prineste si kus zimnej prírody domov. Je čas vymeniť jesennú výzdobu za zimný alebo už rovno vianočný motív.

 

Dovido obraz zimná krajinka Dovido obraz zamilovaný pár pod imelom

 

Pripravte sa spolu s Dovido na zimu! Obrazy z našej dielne so zimným motívom skrášlia a predovšetkým ozvláštnia celý interiér. Majestátne zasnežené hory, malé mestečko ponorené do chladnej zimnej noci či čarovná zasnežená krajinka. Typická zimná idylka, ktorá prináša romantickú atmosféru so štipkou nostalgie. 

 

Dovido obraz zasnežené hory Dovido obraz s vianočným motívom - červená vianočná guľa

 

Detská izba vo vianočnom šate

V Dovido plníme túžby malých aj veľkých snílkov. Riadime sa heslom, že nič nie je nemožné a práve čas vianočný je predurčený na plnenie snov každému z vás. Vyzdobte izbu vašim ratolestiam vo vianočnom duchu. Premeňte obyčajnú detskú izbu, vďaka obrazom s rozprávkovo-vianočným motívom na neobyčajné detské kráľovstvo. Lietajúci Santa na saniach alebo roztomilý biely sob sa môžu vďaka našim obrazom stať skutočnosťou. 

 

Dovido obraz s vianočným motívom - lietajúci Santa na saniach Dovido obraz - rozprávkový biely sob

 

Farby, ktoré naša grafička vybrala, sú ideálne farebné kombinácie aj pre tých najmenších. Dieťa upokoja a pozitívne naladia. Tak isto aj motívy, ktoré zvolila, podporujú detskú fantáziu a kreativitu. Čo poviete, pestrofarebný vianočný motív zvieracích kamarátov, ktorí zdobia vianočný stromček alebo typické zimné postavičky na lyžiach? Čo vyčarí úsmev vášmu drobcovi?  

 

 Dovido obraz zdobenie stromčeka v snežítku Dovido obraz so zimným motívom - zvieratká na lyžiach

 

Obraz na stenu ako vianočná dekorácia

Existuje mnoho spôsobov a vianočných dekorácií, ktoré môžete pri zdobení domácnosti na Vianoce použiť. Avšak vyskúšali ste niekedy zakomponovať do vianočného interiéru obraz? Pri tvorení interiéru s vianočným nádychom sa nebojte odviazať a popustiť uzdu fantázie. Chcete, aby tieto Vianoce boli skutočne výnimočné? Použite čaro a silu umenia. Obrazy na stenu z našej dielne sú na to ako stvorené. Pomocou nich vytvoríte dokonalé miesto so sviatočným charakterom, kde bude radosť tráviť vianočný čas.

 

Dovido obraz zasnežený les Dovido obraz zimné radovánky

 

Veríme, že sme vás našimi novinkami inšpirovali a zaujímalo by nás, ktorý z obrazov z našej zimnej kolekcie je váš favorit. Zasnežená krajina alebo vianočný motív? Vaše tipy nám môžete napísať do komentára. Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii