Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Obrazy na stenu s čiernobielym príbehom

Obrazy na stenu s čiernobielym príbehom

Nikola Zemková Piatok 26. 11. 2021 Obrazy

Kombinácia bielej a čiernej nie je nesmrteľná len na módnych mólach. Odhaľte čaro ich kombinácie a nechajte sa vtiahnuť do ich tajomného sveta plného nostalgie a spomienok. Čierna a biela nie je nudná. Presvedčte sa o tom spolu s nami.

 

 

 

Každý ho vidí inak

Čiernobiele obrazy nadčasové a skrývajú v sebe určité tajomno. Pre každého predstavujú iný príbeh. Možno preto, že si čiernobiele obrazy väčšinou spájame s minulosťou a pri pohľade na ne si vybavujeme svoje vlastné spomienky. U každého vzbudzujú iné emócie. Aj preto im bežní (menej umelecky založení) ľudia rozumejú lepšie

 

Čiernobiely obraz do každej miestnosti 

Moderné čiernobiele obrazy majú zvláštnu hĺbku a pôsobia elegantne a štýlovo. Vyniknú najmä v minimalistických a klasických interiéroch. Škandinávsky štýl priťahuje čiernobiele obrazy najviac. Ozdobiť nimi môžete každú izbu v dome. Najčastejšie ich umiestňujeme do obývačky, spálne a kancelárie, ale v podobe zarámovaných plagátov sa s nimi čoraz častejšie stretávame aj v detských izbách. 

 

 

 

NÁŠ TIP: Obraz nemusí visieť na stene. Postavte ho na komodu, pridajte k nemu sklenenú vázičku s farebným kvetom a vytvorte dekoráciu, okolo ktorej nikdy len tak, bez povšimnutia neprejdete. 

 

 

 

Čierna a biela najviac zvýrazní portréty, abstraktné obrazy, mestá, krajiny, relaxačné obrazy a mandaly. Túto kombináciu vlastne vieme uplatniť všade. Dôležité je prispôsobiť obraz charakteru a zariadeniu miestnosti.

Medzi najobľúbenejšie čiernobiele obrazy do obývačky patria obrazy prírody a krajiny, uličky starých miest a portréty, aj vlastné čiernobiele fotografie. Do spálne môžete umiestniť mandaly a obrazy s feng shui tematikou. Do kancelárie si môžete vybrať abstraktné obrazy alebo obraz mesta.

 

 

 

Jeden veľký alebo viac malých

Na stenu môžete zavesiť jeden veľký obraz alebo viac menších. Jeden obraz je výraznejší, s menšími sa treba viac pohrať. Prepojte ich rovnakým rámom a pri rozmiestnení dodržiavajte rovnako veľké vzdialenosti z každej strany, aby to nepôsobilo rušivo. Čiernobiela kombinácia je veľmi výrazná a zaujímavá pri 5 dielnych obrazoch. Rozdelenie obrazu na viac častí prináša miestnosti osobité čaro a dynamické osvieženie

 

 

 

Môže to byť ešte výraznejšie!

Keď je na plagáte viac čiernej ako bielej, zvýraznite ho bielou paspartou. Plagát opticky vystúpi do popredia a bude pôsobiť plastickejšie. Čierna pasparta tento efekt umocní, keď sa v motíve nachádza viac bielej. Na zvýraznenie a oživenie niekedy stačí naozaj málo. 

 

 

 

Čiernobiela nie je pre každého 

Čiernobiela kombinácia sa nemusí páčiť všetkým. Na niekoho pôsobí pochmúrne a vzbudzuje v ňom negatívne pocity. V takom prípade uprednostnite farebnejšie a veselšie motívy. Čiernobiele obrazy sú nadčasové a moderné, ale to neznamená, že ich musí mať doma každý. Sépiové prevedenie obrazov je tiež celkom zaujímavé. Možno sa vám práve to zapáči.

 

 

 

Čierna a biela s farebným akcentom

Svet obrazov na stenu nemusíte nechať čiernobiely. Oživte ho farebným akcentom, ktorý vytvorí zaujímavý kontrast. V priestore vznikne energia, z ktorej budete čerpať aj vy

 

 

 

Zaujímavé je aj spojenie čiernobielych obrazov so zelenou, ktorá ale nemusí byť súčasťou obrazu. Postavte k nemu izbovú rastlinu a vznikne originálna dynamická dekorácia, s ktorou bude v každej miestnosti veselšie. Keď si trúfate na vyšší level, pridajte k čiernobielym obrazom machové obrazy. Prepojiť ich nebude ľahké, ale výsledok bude určite stáť za to. Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii