FLASH SALE⚡10% + extra10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Magické obrazy s nadčasovým motívom prírody

Magické obrazy s nadčasovým motívom prírody

Lucia Plasa Utorok 27. 04. 2021 Obrazy

Krása umenia spočíva v jeho rozmanitosti, pestrosti a dokonalosti. Umenie dnešnej modernej doby poskytuje neskutočne veľa možností, ako zútulniť a obohatiť naše príbytky nádhernými umeleckými dielami. Klasické obrazy na stenu v interiérovom svete predstavujú dokonalý nástroj pre vytvorenie moderného bývania s istou dávkou štýlu a originality. Radi by ste svoje vytúžené kráľovstvo premenili na raj na zemi? Vyskúšajte moderné obrazy s atraktívnym motívom prírody.

 

obraz farebný akvarelový strom 

Obrazy na stenu s prírodným motívom

Milujete prírodu, jej bohatstvá a nekonečnú energiu? Najradšej by ste žili niekde hlboko v lese ďaleko od každodenného stresu, od internetu, počítačov a chaotického mestského života? Nie je potrebné, aby ste sa izolovali od všetkého a všetkých výdobytkov modernej doby. Úplne postačí, ak si kus nedotknutej panenskej prírody prinesiete k sebe domov. Obklopte sa prírodnými krásami, kvetmi, tajomnými horami, romantickými západmi slnka alebo nekonečným šumivým morom. 

 

Obraz západ slnka na ostrove Seychely

 

Už niekoľko rokov sa v interiérovom dizajne traduje, že prírodný motív je univerzálny, všestranný, praktický a nadčasový. Vytvorte si doma oázu pokoja s prírodnými prvkami. Príroda zobrazená na obrazoch pohladí nejednu romantickú dušu. Obrazy na stenu s prírodným motívom vytvárajú v miestnostiach relaxačnú "ZEN" atmosféru, rozžiaria celý priestor a perfektne zapadnú do rôznych štýlov bývania. 

 

Obraz magická jeseň

 

Ponuka obrazov s vyobrazenou prírodou je vskutku pestrá. Vpustite matku Zem do svojich príbytkov. Skrášlite bývanie modernými obrazmi s motívom: 

  • lesov,
  • hôr,
  • kvetov,
  • zvierat,
  • vodopádov,
  • jazier,
  • polí a lúk,
  • západu a východu slnka,
  • morí,
  • stromov a listov.

 

Obrazy do kuchyne s kvetinovým motívom

Vychutnajte si rannú kávičku v dokonalom harmonickom prostredí obklopený žiarivými pestrofarebnými kvetmi na lúke. Tematika kvetov do kuchyne jednoducho patrí! Kvety navodia príjemnú atmosféru, vďaka ktorej každý obed bude chutiť ako "od babičky". Obrazy do kuchyne s motívom veľkých kvetov opticky priestor zväčšia, no trendom pre kuchyne naďalej ostávajú romantické makové polia, fialové levanduľové polia alebo lúky plné pestrofarebných kvetov

 

Obraz makové polia Obraz levanduľa na drevenom pozadí

 

Moderné obrazy do obývačky s prírodným dizajnom

Obývačka je v mnohých domácnostiach kľúčová. Je to najväčšia a najvyužívanejšia miestnosť z celého bývania. Miesto kde oddychujete, hráte rodinné spoločenské hry, túlite sa s partnerom (partnerkou) a organizujete veľkolepé rodinné oslavy. Zútulnite priestor, v ktorom vítate svojich hostí a trávite s nimi príjemné momenty.  

 

Obraz čiernobiely vodopád na Islande

 

Hory alebo lesy priamo u vás v obývačke? Nápadité prírodné obrazy väčších rozmerov tvoria dominantu tejto spoločenskej miestnosti. Moderné čiernobiele obrazy s prírodným motívom zaujmú zvedavé pohľady vašich hostí a vnesú do celého priestoru čaro, tajomnosť, ľahkosť a slobodu. 

  Obraz abstraktné listy z raja

 

Dizajnovým skvostom sú aj naďalej abstraktné obrazy. Pre milovníkov prírody sa nájdu aj abstraktné obrazy s nadčasovým motívom prírody. Pokiaľ vaša obývačka dýcha skôr vintage dizajnom, maľované obrazy prírody dokonale podtrhnú elegantný vintage štýl bývania

 

Obraz so žltým kvetom s vintage nádychom

 

Spálňa v nežnom objatí prírodného umenia

Videli ste už západ alebo východ slnka? Hotový balzam na dušu. Symfónia farieb, ktorá sa vám navždy vryje do pamäti. Zatvorte oči, zapojte fantáziu, opantajte vaše zmysly a ponorte sa do ríši snov. Nie vždy je jednoduché vytvoriť relaxačné miesto, ideálne na oddych a pokojný spánok. Spálňa by mala byť zariadená jednoducho a efektívne, bez rušivých prvkov. Počas oddychu by ste sa mali cítiť uvoľnene a pozitívne. Obrazy s motívom vodopádov, nekonečného oceánu alebo so západom slnka sú pre spálňu to pravé orechové. 

 

Obraz západ slnka Obraz štyri ročné obdobia

 

Náš tip: Otvorte vaše srdcia prírodným krásam, ich jedinečnosti a originalite. Dýchajte spolu so stromami a rastlinami. Pomôžte aj vy vytvoriť podmienky pre lepší zajtrajšok. Počuli ste už o machových obrazoch? Horúcou novinkou pre moderný interiér s nádychom prírody sú originálne machové obrazy. Autentické prírodné obrazy na stenu plné zelene, ktoré nie je potrebné polievať a sú vhodné aj do miestnosti bez denného svetla. Machové obrazy dizajnéri vytvorili pre lepšiu budúcnosť. Ich poslaním je znížiť uhlíkovú stopu na našej planéte. Pri ich výrobe sa používajú len eko produkty, ako napríklad prírodný mach, živé listy a kvalitné drevené rámy. Čo poviete na takúto novinku? Vyskúšate aj vy originálne machové obrazy? 

 

Domov predstavuje útočisko pred svetom, pred stresom z práce, pred negativitou z dnešnej uponáhľanej doby. Vyzbrojte sa aj vy! Liek na všetko "zlé" nájdete v prírode. Turistika v horách, prechádzky vo dvojici, dovolenka pri mori sú vždy nápomocné pri načerpaní novej energie a dobrej nálady. Niekedy úplne postačí, ak si interiér vyzdobíte atraktívnymi obrazmi s nadčasovým prírodným motívom, ktoré vám bezpochyby zahrejú srdiečko a vyčaria úsmev na tvári.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii