EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Jesenné inšpirácie tapiet

Jesenné inšpirácie tapiet

Nikola Mihalisková Streda 16. 10. 2019 Tapety a materiály

Jesenné obdobie je v plnom prúde! Prečo to nevyužiť a nedodať ten správny look vášmu domovu v jesennom štýle? Pusťte sa do toho! Aplikácia tapiet nie je vôbec zložitá, v prípade že sa obávate len toho, prečítajte si náš článok o správnom lepení tapiet. Tapety s motívom jesene nemusia mať len sezónny charakter, naopak môžu sa perfektne hodiť do vášho interiéru. Stačí zladiť nábytok a ostatné dekorácie. Výsledok bude stáť za to, veď uvidíte! Prinášame vám pár jesenných inšpirácií, prostredníctvom ktorých môžete skrášliť váš domov a zrealizovať tak svoju fantáziu.

 

Sépiové odtiene tapiet

Ponuka tapiet v našom e-shope je naozaj široká. Nádych jesene dosiahnete nielen klasickými tapetami prírody a listov, ale aj tapetami v sépiovej, prípadne béžovej či hnedej farbe. Môže ísť o akúkoľvek tapetu. My sme pre vás vybrali krásny New York, ktorý ako sme už spomínali, vôbec nemusí byť iba sezónnou záležitosťou. Milujete cestovanie? Ďalšou možnosťou môžu byť práve tapety máp, ktoré sú veľmi obľúbené a navyše ukážu vašim najbližším, že máte srdce dobrodruha. Mapy s hnedým nádychom prinesú k vám domov jesennú atmosféru. Vybrali sme pre vás tapetu mapy, ktorej súčasťou je vtáctvo, pretože práve to na jeseň odlieta do teplejších krajín.

 

Fototapeta nočný New York  Fototapeta mapa sveta a papierové vtáctvo

 

Tapety s imitáciou prírodného materiálu

Ďalšou možnosťou, ako si skrášliť váš interiér je výber tapety s imitáciou prírodného materiálu, najlepšie dreva! Tapety tohto druhu sú veľmi vyhľadávané a moderné. Ale ako docieliť jesenný vzhľad? Odpoveď je veľmi jednoduchá, drevo už samotné pôsobí veľmi jesenne. Odporúčame zvoliť tapetu s imitáciou dreva v tmavšej farbe. V prípade, že chcete niečo odvážnejšie alebo túžite zhmotniť svoju predstavu, nič nie je jesennejšie, ako vopred pripravené drevo do krbu, prípadne strom s opadávajúcim lístím. 

 

Tapeta strom života  Tapeta drevo na kúrenie

 

Samozrejme sme z našej ponuky vybrali aj niečo jednoduchšie! Upútať pozornosť môže aj nádherne sfarbená krajinka na drevenom podklade. Farby jesene pôsobia naozaj ukľudňujúco, nemyslíte?

 

Tapeta jesenné lúče

 

Tapety jesennej prírody

Nič nepriblíži jesenné obdobie viac, ako tapeta prírody, ktorá hrá farbami. Tapety jesene lahodia oku a okrem iného prinášajú pokoj a harmóniu. Náš e-shop má k dispozícii veľké množstvo tapiet s jesennou tematikou prírody. Prezrite si niektoré z nich.

 

Fototapeta s jesenným motívom vodopádu   Tapeta nádherná jeseň

 

Obľúbené jesenné tapety sú práve tie, ktoré zobrazujú les v jesenných odtieňoch alebo les s vodopádom. Najlepšie urobíte, ak tapety tohto druhu umiestnite do obývacej miestnosti alebo do kuchyne.

 

Tapeta jesenné stromy

 

Tapety tajomného jesenného lesa

Ďalšou možnosťou sú tapety lesa, ktorý je zahmlený, tajomný a pritom čarovný. Tapetu tajomného lesa umiestnite do spálne, prípadne do obývacej miestnosti. Prinesie vám kúzelnú atmosféru. Veď sa presvedčte sami.

 

Tapeta schody do raja  Tapeta cesta do neznáma

 

Tapety s výhľadom na jesennú krajinu

V prípade, že nebývate v dome s výhľadom na nádhernú scenériu, určite vám pohladí srdiečko tapeta s takýmto výhľadom. Tapety pôsobia veľmi reálne, dokonca vás často pohltia a vy sa budete cítiť, ako by ste v prírode priamo boli. Stačí si už len priniesť stoličku a užívať si jesennú atmosféru u vás doma, či už pri čítaní knižky alebo pozeraní televízie. 

 

Tapeta jesenný sen  Tapeta sen o jesennom lese

 

Tapety jesenného lístia

Aby sme úplne vyčerpali jesenné tapety prírody, nemôžeme zabudnúť na tapety jesenného lístia. Z našej ponuky si môžete vybrať medzi "reálnym" a abstraktným zobrazením listov. Tapety sa skvelo hodia do obývacej miestnosti, ale hlavne do vašej predsiene. Týmto spôsobom dáte vedieť svojim blízkym, že vám skutočne záleží na vzhľade vašej domácnosti a myslíte na každý detail!

 

Tapeta pestrofarebné listy  Tapeta nečinná jeseň

 

Tapety zvierat v jesennom prostredí

Pre milovníkov zvierat tu máme jesenný tip! Čo tak vyjadriť lásku k faune a flóre pomocou tapety zvierat v jesennom prostredí? My sme si pre vás vybrali tapetu jeleňa, ktorý nemusí byť len lovnou zverou! Druhú tapetu, vlka, sme zvolili ako ukážku, práve z dôvodu využitia sépiových farieb, ktoré sme spomínali na začiatku článku. Čo hovoríte, upútajú tapety pozornosť nadšencov zvierat? My si myslíme, že áno!

 

Fototapeta jeleň v jesennej prírode  Tapeta horský predátor v hnedej farbe

 

Snáď sme vás presvedčili, že tapety s nádychom jesene nemusia byť len sezónnou záležitosťou. Určite budeme radi, keď sa od nás necháte inšpirovať, prípadne si niečo pekné vyberiete. Páči sa vám niektorý z tipov? Dajte nám vedieť do komentára. Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii