EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Precestujte svet prostredníctvom obrazov máp!

Precestujte svet prostredníctvom obrazov máp!

Nikola Mihalisková Streda 27. 11. 2019 Obrazy

Milujete cestovanie a spoznávanie nových miest či kultúr? Prajete si precestovať celý svet, ale ešte stále ste si nenašli čas na splnenie vášho sna? Potom sú obrazy máp, tým správnym dekoračným doplnkom do vášho domova. Ak sa pýtate prečo práve mapy, prinášame vám jednoduchú odpoveď. Obrazy máp v priestore dokonale vytvárajú reprezentatívnu atmosféru a túžbu po neustálom vzdelávaní. V prípade, že máte deti je obraz detskej mapy taktiež perfektným vzdelávacím nástrojom! Mapy sa jednoznačne hodia do vašich bytov, detských izieb, obývačiek, ale aj do škôl, kancelárií a pracovní. Obrazy máp môžete podarovať aj vašim najbližším! Tieto bytové dekorácie sú vhodné aj ako darček, či už ten narodeninový alebo vianočný, vzhľadom na blížiace sa vianočné sviatky. Ak chcete urobiť svojej rodine a priateľom radosť niečím výnimočným a klasický obraz vás nezaujal, máme pre vás niečo ŠPECIÁLNE!

 

Obraz betónový svet - dovido

 

Obrazy máp maľované podľa čísel 

Maľovanie podľa čísiel je modernou záležitosťou, ktorá prináša množstvo pozitívnych účinkov. Podporuje fantáziu a kreativitu, ktorú môžete prostredníctvom obrazov prebudiť aj u vašich detí. Vďaka jednoduchej technike maľovania sa môže stať práve maľovanie podľa čísel vašim koníčkom! Táto záľuba má priaznivé účinky na vaše zdravie, telo i myseľ. Maľovanie podľa čísel je jednou z najlepších relaxácií a umeleckých stratégií na zvládanie stresu. Súčasťou obrazu sú samotné štetce, sada akrylových farieb a vymaľovaná vzorka, podľa ktorej môžete postupovať pri maľovaní. Ak vás tento druh obrazu zaujal prečítajte si článok o maľovaní podľa čísel, v ktorom sa dozviete omnoho viac!

 

Obraz maľovaný podľa čísel mapa sveta - dovido Obraz maľovaný podľa čísel mapa sveta detailne - dovido

 

Obrazy máp na korku

Obrazy máp obyčajne nájdete tlačené na špeciálnom vliesovom plátne, ktoré odzrkadľuje farby. V našom e-shope však pre vás máme aj ďalšiu technológiu obrazov, konkrétne obrazy na korku! Okrem toho, že sú jedinečným darčekom pre vašich blízkych, sú taktiež riešením v prípade, že hľadáte originálne dekorácie na stenu. Vďaka ekologickému materiálu a ľahkosti môžete obraz umiestniť do akéhokoľvek priestoru! Obraz mapy sa tak z prostej korkovej nástenky premení na štýlový doplnok, ktorý môžete využiť viacerými spôsobmi. Ak skutočne milujete cestovanie a navštívili ste už rôzne miesta, môžete si na obraz na korku pripnúť pripínačky a označiť tak navštívené miesta, prípadne miesta ktoré chcete navštíviť. Obrazy na korku disponujú plátnom s tlačou, ktoré sa nanáša na korkovú dosku. Vďaka tomu sa tlač vyznačuje výraznými farbami a zachytáva aj tie najjemnejšie detaily. Pripnite k nemu pripínačky alebo poznámky a vytvorte si svoj individuálny dizajn priamo na stene! 

 

Obraz na korku mapa sveta - dovido  Obraz na korku mapa sveta detailne - dovido

 

Zoškrabávacie mapy

Naplánujte si výlety alebo vzdelávacie cesty so svojimi deťmi prostredníctvom zoškrabávacej mapy! Zoškrabávacia mapa je skutočne praktickou pomôckou. Mapa má formu plagátu a vďaka laminovanému povrchu môžete zoškrabávať už navštívené krajiny alebo tie, ktoré plánujete navštíviť. Využitie tohto dekoračného doplnku je len na vás! Stieracie mapy by mali mať miesto vo vašom domove, pretože dodajú interiéru aj vašej rodine určitú individualitu a charakter. Po zoškrabaní miest sa mapa stane umeleckým prvkom miestnosti, každý jeden štát je totižto označený rozdielnou farbou. Mapa bola navrhnutá špecialistami a okrem umeleckého charakteru, ju môžete využiť aj ako vzdelávaciu pomôcku pre vaše deti. Súčasťou zoškrabávacej mapy je drevená škrabka a sada nálepiek na označenie miest. Môžete si tak urobiť poznámky a zápisky o vašich cestách. Zoškrabávacia mapa sa stane jedinečným darčekom aj vďaka elegantnej tube, v ktorej je zabalená.

 

Zoškrabávacia mapa detailne - dovido

 

V prípade, že nemáte darček pre vašich priateľov alebo neviete, čo dať pod stromček vašej rodine, mapy budú pre vás pravým riešením! Ak radi spoznávate nepoznané krajiny alebo kultúry a chcete aby sa váš interiér stal originálnym, toto môže byť pre vás tá pravá cesta. Dajte nám vedieť do komentára, ktorý z troch máp sa vám páči najviac, prípadne či ste zástancom klasického obrazu.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii