Happy children's day🧸Extra 10% zľava s kódom: KIDS2024 *len do nedele
Namaľujte si obraz pomocou čísel - staňte sa skutočnými maliarmi!

Namaľujte si obraz pomocou čísel - staňte sa skutočnými maliarmi!

Nikola Mihalisková Utorok 20. 08. 2019 Obrazy

Obrazy maľované podľa čísel sú veľkým trendom. Existuje množstvo druhov maľovania, od samotných aplikácií až po tlačené formy.  Môžeme s určitosťou povedať, že sa maľovanie podľa čísel stalo vyhľadávanou záľubou vo voľnom čase. Máte odvahu maľovať na väčšie plátno? Stanete sa maliarom obrazov? Je to len na vás! Maľovanie podľa čísel je vhodné ako pre dospelých, tak aj pre vaše ratolesti.

 

Obraz indiánka - maľovanie podľa čísel  Obraz prvá káva - maľovanie podľa čísel

 

Čo to vlastne maľovanie podľa čísel je?

Takmer každý z vás pozná maľovanie podľa čísel. Je to totiž najnovší hit maľovania. Pestrofarebná, jednofarebná ale aj čiernobiela omaľovánka je určená pre všetky vekové kategórie. Po vymaľovaní sa skvele hodí na stenu ako dekorácia. Výsledkom metódy je namaľovaný obraz, ktorý vyfarbujete podľa čísel. K daným číslam sú priradené konkrétne farby. Farby sú namiešané špeciálne podľa predlohy, ktorú si vyberiete. Po vymaľovaní obrazu nebudete veriť, že ste ho maľovali vy! K vami vybratému obrazu vám predstavujeme kompletnú maľovaciu súpravu, ktorej súčasťou u nás je: 

 • plátno s vytlačeným vzorom a očíslovanými políčkami,
 • 2 štetce s rôznou hrúbkou štetín,
 • sada akrylových farieb v nádobkách, 
 •  vymaľovaná vzorka, ktorá vám pomôže správne namaľovať obraz.

 

Obraz NY - maľovanie podľa čísel  Obraz mapa sveta - maľovanie podľa čísel

 

Maľovanie podľa čísel podporuje kreativitu

Ak sa bojíte toho, že je maľovanie podľa čísel náročné, nemusíte sa obávať! Techniku maľovania podľa čísel zvládnu všetci. Dokonca aj ľudia, ktorí si príliš neveria. Maľovanie naopak podporuje kreativitu a fantáziu. Tak prebuďte svoju kreativitu! Pomôžte zvýšiť vašim deťom sebavedomie pri ich kreatívnej tvorbe. Strávte spoločný čas s vašimi deťmi a zažite spoločné dobrodružstvo.

 

Obraz jednorožča - maľovanie podľa farieb    Obraz futbalová lopta - maľovanie podľa čísel

 

Maľovanie podľa čísel je vhodné na relaxáciu

Maľovanie obrazov podľa čísel je síce skvelou zábavou, ale tiež je to metóda používaná pri relaxácií. Neviete ako sa uvoľniť od stresu? Práve tento spôsob je tou správnou voľbou. Maľovanie podľa čísel je jednou z najlepších umeleckých stratégií zvládania stresu. Pri maľovaní si váš mozog odpočinie. Všetko čo je potrebné urobiť sme zhrnuli do troch krokov

 1. Príprava - zabudnite na svoje problémy, položte plátno a usporiadajte si farby
 2. Porovnávanie - porovnajte čísla na plátne s číslami farieb
 3. Obdivujte vytvorený obraz 

Tieto tri kroky dokážu transformovať váš život už za pár hodín. To všetko je možné vďaka uvoľňujúcej a omladzujúcej sile maľovaných obrazov.

 

Obraz jeleň - maľovanie podľa čísel   Obraz zátišie kvetov - maľovanie podľa čísel

 

Teraz už viete, že maľovanie podľa čísel má priaznivé účinky na vašu myseľ a telo. Pozitívne vlastnosti, ktoré maľovanie prináša sú nasledovné:

 • uvoľňuje telo a myseľ,
 • rozvíja kreativitu,
 • učí trpezlivosti a sústredenosti,
 • rozvíja manuálne zručnosti,
 • zlepšuje presnosť pohybov a podporuje ich koordináciu.

 

Maľovanie podľa čísel je zábavou, ktorú môžete zdieľať spoločne s vašou rodinou a priateľmi. Chcete byť umelcami? Môžete si namaľovať obrazy s rôznou tematikou a vytvoriť tak jedinečnú zbierku. Maľované obrazy sú tiež skvelým darčekom. Rozhodne dokážu potešiť a prekvapiť. Stačí si už len vybrať z ponúkaných predlôh a ponoriť sa do tvorivého procesu. Presvedčila vás terapia maľovania obrazov podľa čísel? Dajte nám vedieť do komentára. Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii