Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Obrazy inšpirované jarou

Obrazy inšpirované jarou

Nikola Mihalisková Štvrtok 25. 03. 2021 Obrazy

Dlhé noci a tmavé večery sa pomaly ale isto krátia a prichádza čas jari. Príchod jarného obdobia je sprevádzaný jarnou únavou, ktorá zastihne takmer každého z nás. Preto je nevyhnutné nakopnúť sa a naladiť na tú správnu vlnu. Mnohí z nás používajú ako prostriedok práve jarné upratovanie, tak čo tak pozmeniť aj interiér domova? Pýtate sa akým spôsobom? Predsa farbami! Pokiaľ to vo vašom okolí ešte na jar nevypadá, nevadí. Môžete si jarnú atmosféru priniesť v podobe doplnkov. Zelená farba je farbou jari, pripomína nám, že sa príroda opäť prebúdza. Oranžová ako prvá mrkva. Žltá ako žiarivé narcisy či slnko. Pridajte pastelovú ružovú či fialovú a výsledkom nebudete sklamaní.

 

 

Obrazy s nádychom jari

Ozdobte izby pomocou dekorácií v jarných farbách. Niekedy stačí naozaj málo! Zvoľte prestieranie v jemných zelených alebo žltých odtieňoch. Zaobstarajte si pastelovo ružovú vázu pre kyticu kvetov. Vyberte si nové povlečenie, prípadne uprednostníte obliečky na vankúše vo veselých farbách. To všetko môžete podčiarknuť obrazom inšpirovaným jarným obdobím. 

 

Obrazy kvetov

K danému obdobiu bez pochýb patria kvety, ktoré sú poslami jari. Pokiaľ chcete preniesť slnko do vášho domova nemali by ste na ne zabudnúť! Kvety prinesú všetky farby sveta, tým najoriginálnejším spôsobom. K najobľúbenejším jarným kvetom patrí snežienkatulipán, narcis, fialka, konvalinka a samozrejme prvosienka.

 

Obraz jarná snežienka Obraz nádherné tulipány na lúke

 

Obrazy lúčnych kvetov a stromov

Okrem špecifických kvetov majú jarný nádych aj samotné lúčne kvety a rozkvitnuté kvety stromov, napríklad tých ovocných. Nič nepoteší viac, ako pohľad na obraz pastelových lupienkov kvetu. 

 

Obraz kvety broskyne 5-dielny obraz rozkvitnutý ružový kvet

 

Obrazy prírody

Po samotných kvetoch nemôžeme zabudnúť spomenúť obrazy prírody. Jarná príroda alebo len príroda v daných farbách. Pri tejto kategórií je len na vás čo si vyberiete! Dávate prednosť širšej perspektíve zelenej lúke či horám..

 

5-dielny obraz slnečné lúče v lese Obraz život v horách

alebo sa zameriate na obraz detailnej prírody, napríklad rannej rosy, stebielku trávy, prípadne zelenému listu?

 

Obraz steblá trávy v zelenom prevedení  5-dielny obraz ranná rosa

 

Obrazy s abstraktnými prvkami

Pokiaľ máte moderný interiér a obrazy kvetov sa vám zdajú príliš jednoduché, máme pre vás riešenie v podobe abstraktných obrazov! Dajte prednosť obrazom s abstraktnými prvkami, ktoré sú súčasné a stále viac populárne. Moderné obrazy sú práve tie, ktoré spájajú bežné veci či predmety s abstraktnými zložkami. Príkladom je napríklad obraz kvetov, ktorý je obohatený abstraktným, prípadne vzorovaným pozadím.

 

5-dielny obraz zaujímavé kvety s abstraktnými prvkami a vzormi Obraz abstraktné kvety

 

Obrazy s ľudovým zátiším

Nie ste nadšencom moderných motívov a preferujete niečo jednoduchšie a tradičnejšie? Chcete ozdobiť obrazom kuchyňu alebo predsieň, no nemalo by to byť nič výrazné? Obrazy na plátne, ktoré vytvoria príjemný kútik či zátišie sú pre vás to ideálne. Bytové doplnky s ľudovým nádychom zútulnia nielen váš domov, ale napríklad aj chalúpku, v ktorej akoby zastala doba.

 

Obraz vintage zátišie Obraz ľudový ornament

 

Pevne veríme, že sme vám článkom spríjemnili deň a priniesli sme k vám domov trošku jarnej atmosféry. Aký obraz s jarným nádychom by ste uprednostnili vy? Dajte nám vedieť do komentára.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii