EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Nálepky ako dekorácia na stenu do detskej izby

Nálepky ako dekorácia na stenu do detskej izby

Nikola Zemková Nedele 17. 01. 2021 Tipy a inšpirácie

Detská izba je pre vaše ratolesti rajom, v ktorom trávia najviac voľného času. Môže hýriť farbami, obľúbenými rozprávkovými postavičkami, písmenkami, či zvieratkami. Fantázii sa v tomto smere medze nekladú. Na stene vyplnia prázdne miesto a vám pomôžu vytvoriť originálny detský kútik. Prezradíme vám, ktoré nálepky ozdobia steny detskej izby najlepšie.

 

Dekoračné nálepky na stenu abeceda so zvieratkami

 

Nie je to len taká obyčajná dekorácia

Vyberte stenu, na ktorej nálepka pre deti vynikne najviac, aby ju vaše deti mali na očiach čo najčastejšie. Vývin detí ovplyvňuje aj prostredie, v ktorom vyrastajú. Nech sa z nich tešia čo najviac. Detská izba má byť v prvom rade útulná a deti sa v nej majú cítiť dobre. Je to ich svet, ich útočisko, ich istota. Dekorácie do detskej izby vám obľúbené miesto vytvoriť pomôžu, ale nesprávny výber môže celkový dojem dosť pokaziť. Vyberajte ich tak, aby boli s farbou stien, nábytkom, závesmi a ostatnými doplnkami v harmónii. Keď budete mať po ich nalepení na stenu pocit, že presne toto ešte v detskej izbe chýbalo, vybrali ste správne. 

 

Dekoračné nálepky na stenu veselé čísla

 

Detská izba pre dievča, či pre chlapca?

Pri výbere detských nálepiek na stenu do izby pre chlapca sa zameriate na autá, zvieratá, vláčiky, či pirátske lode. Dievčatá v detskej izbe uprednostnia rozprávkové postavičky, princezné, či obľúbené (aj ilustrované) zvieratká. Detské nálepky na stenu môžete prispôsobiť veku dieťaťa. Nálepky na stenu rýchlo nalepíte a ešte rýchlejšie ich zo steny odlepíte. Lepidlo nie je agresívne, farba s nálepkou dole nepôjde. Rozprávkové postavičky, či vláčiky vymeníte za geometrické tvary, či abstraktné motívy a detská izba sa na nepoznanie zmení rýchlosťou blesku. Abstraktné tvary podporujú kreativitu. Možno deti vďaka nim odhalia svoj skrytý talent.

 

Dekoračné nálepky na stenu pirátska loď  Dekoračné nálepky na stenu mackovia

 

Staršie deti, (asi najmä dievčatá) ocenia dekoračné nápisy s obľúbeným citátom. 3D nálepky na stenu opticky vstupujú do priestoru. Zaujímavú dekoráciu tak vytvoríte napr. vďaka kvetom a motýľom. Chlapci si na svoje prídu s poriadnym štvorkolesovým tátošom, prírodou, horami, či výhľadom na mesto, do ktorého sa chcú raz dostať. Správne zvolená 3D nálepka na stenu im pomôže snívať aj o veľkých veciach. Nebráňte im v tom. Nadčasové dekorácie na stenu vám vydržia aj niekoľko rokov, ale počítajte s tým, že deťom sa vkus rýchlo mení a nálepky na stenu budete musieť vymeniť aj častejšie.

 

Nálepiek na stenu je veľa. Vyberajte pozorne

Výber motívu je na prvom mieste. Dekorácie na stenu vyberajte so svojimi deťmi. Nechajte ich priložiť ruku k dielu. Možno vás ich výber prekvapí, aj keď ste presvedčení o tom, že ich dobre poznáte. Veľkosť prispôsobte miestu, na ktoré chcete nálepku umiestniť. Malá nálepka na veľkej stene zanikne, príliš veľká, naopak nevynikne.

 

Ako dekorácie do detskej izby správne nalepiť?

Predtým, ako nálepku nalepíte, priložte ju k stene a skontrolujte, či je to presne tak, ako si predstavujete. Môžete si na to zavolať pomocníka alebo prilepte nálepku v niekoľkých bodoch papierovou páskou, ktorú ste použili pri maľovaní. Nálepky na stenu lepte pri klasickej izbovej teplote na čistý a rovný povrch, aby dekorácia na stenu držala naozaj dobre. Lepte ju z hora dole. Ochrannú fóliu zo spodnej časti postupne odlepujte a zároveň nálepku opatrne prilepujte k stene tak, aby vám pod ňou nevznikali vzduchové bublinky. Keď sa nejaká predsa len objaví, pomocou jemnej handričky ju vytlačte. Prikladáme vám aj návod na lepenie samolepiacich dekorácií, tento návod nájdete aj pri každej dekorácií v našej ponuke.

 

Dekoračné nálepky na stenu sovičky  Návod na lepenie samolepiacich dekoráciíDoprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii