EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Začnite deň s obľúbeným motivačným citátom

Začnite deň s obľúbeným motivačným citátom

Lucia Plasa Pondelok 13. 06. 2022 Obrazy

„Zdravie je najväčší dar, spokojnosť najväčšie bohatstvo a vernosť, najlepší vzťah." - Budha

Motivačné citáty nás inšpirujú, motivujú a dodávajú nám energiu. Predstavujú nástroj, vďaka ktorému na konci tunela vidíte svetlo a vďaka ktorému viete, že po búrke vždy vyjde slnko. Sú dôležité pre duševné zdravie človeka. Dokážu vyčariť úsmev na tvári a pohladiť dušu. Ako veľmi motivačné citáty ovplyvňujú osobnosť človeka?

 

motivačné citáty zelená obývačka, set obrazov s prírodou a motivačným výrokom

 

Motivačné citáty sú vašim mentorom

Inšpiratívne výroky "pumpujú" ľudskú myseľ. Sú to múdre slová, vhodne premyslené a sformulované myšlienky. Nakopnú vás a podporia v ťažkých časoch. Motivačné citáty dodávajú ľuďom potrebnú silu ísť ďalej pri plnení životných snov. Sú trénerom, ktorý vás nepriamo núti zamyslieť sa nad danou myšlienkou a ponoriť sa hlbšie do samých seba. Prečo sú pre ľudí motivačné citáty potrebné?

 

plagát s motivačným citátom v obývačke nad pohovkou plagát s motivačným výrokom v spálni

 

Myslite na budúcnosť, nezabúdajte žiť pre prítomnosť

Motiváciu potrebujeme k dosiahnutiu krátkodobých alebo dlhodobých cieľov. Je dôležité, presne si zadefinovať a pomenovať vaše ciele. Po čom túžite? Je to vyšportované telo, priestranný dom s nádhernou záhradou alebo je vašim snom otvoriť si vlastný biznis?

Americký psychológ a predstaviteľ humanistickej psychológie Carl Rogers povedal: „Dobrý život je proces, nie stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Mnohokrát pri dosahovaní určitého cieľa, zabúdame žiť a užívať si prítomnosť. Nevychutnávame si ten pôžitok z pomyselnej jazdy. Nemyslíme na to skutočné šťastie, akým je práve rodina a priateľstvá.

 

motivačné citáty plagát s motivačným citátom od Eleanor Roosevelt

 

Motivujte sa doma, ale aj v práci

„Neúspech je korenie, ktoré dáva chuť úspechu." - americký spisovateľ, herec a novinár Truman Capote. Písal úspešné romány medzi ktoré patrí aj román Raňajky u Tiffanyho. Motivačné citáty o živote, úspechu alebo o láske na nás "číhajú" odvšadiaľ. Na oblečení, obľúbenej šálke kávy, plagátoch, obrazoch. Trendy sú motivačné osvetlené tabule, efektívne motivačné nástenky a dokonca aj motivačné diáre. Prečo by ste sa aj vy mali obklopiť inšpiratívnymi výrokmi slávnych osobností? Motivačné citáty:

  • zlepšujú náladu,
  • vyžarujú pozitívne vibrácie, 
  • obdarujú vás rôznymi múdrosťami,
  • vďaka motivačným citátom sa dokážete ľahšie vysporiadať so stresovými situáciami,
  • pomôžu vám pri realizácií vašich cieľov.

 

motivačný výrok na svetelnej tabuli motivačný výrok na čiernom hrnčeku

 

Zaveste si obľúbený motivačný výrok v pracovni. Vychutnajte si dávku kofeínu pre lepší pracovný výkon v šálke s výrokom, ktorý vás nakopne. Motivačné plagáty a obrazy sú ideálne aj do detskej izby. Umiestnite ich nad písací stôl, aby mali malí aj veľkí študenti svoju inšpiráciu a motiváciu stále na očiach. Motivačné citáty o láske vyniknú predovšetkým v spálni. V predsieni potešia vašich priateľov motivačné citáty o živote a priateľstve.

 

 motivačný plagát na zelenej stene v obývačke nálepky na stenu s motivačným výrokom 

 

Čo tak zlepšiť životný štýl? 

"Nenávidel som každú jednu minútu tréningu, ale povedal som si: Neprestávaj! Teraz trp a potom budeš žiť do konca života ako šampión." - Muhammad Ali. Skúste zmeniť myslenie. Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi plánujú, postupne začnú úlohy plniť, ale nikdy nič nedotiahnu dokonca, inšpiratívne výroky sú pre vás ako stvorené. Motivačné citáty sú veľkou inšpiráciou, môžu vás nasmerovať a ukázať vám cestu pri dosahovaní vašich cieľov. Medzi najväčšie trendy momentálne patrí zdravý životný štýl. Fitness motivácia. Motivačné citáty o cvičení ovplyvňujú vaše myslenie aj správanie. Vyvolávajú v ľuďoch pocit, že sú schopní zabojovať a dotiahnuť veci do konca. V tomto prípade vám odporúčame zakúpiť si špeciálne fitness diáre, v ktorých nájdete skvelé motivačné citáty o cvičení, na každý deň.

 

Obraz s kaktusmi s motivačným výrokom motivačný plagát v spálni pre športovcov

 

Spoznajte samých seba

Celý život sa učíme. Tí bystrejší sa učia na chybách druhých, ostatní na tých vlastných. Človek má potrebu k niekomu vzhliadať. Múdrosti, ktoré vyslovili alebo napísali známe osobnosti, celebrity a iní lídri spoločnosti, vedia byť pre mnohých skutočnou inšpiráciou. Inšpirujte sa aj vy! Buďte pozitívni. Ľúbte sa, učte sa o sebe. Spoznávajte vlastné silné a slabé stránky. Skúšajte nové veci, spoznávajte nových ľudí. Vlastný biznis, práca snov, nová láska? Nebojte sa neúspechov. Plňte si sny a túžby. Ako hovorieval Oscar Wilde: „Žiť, to je najvzácnejší dar na svete, pretože väčšina ľudí iba existuje.”Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii