Mid season sale⚡Extra 5% zľava s kódom: MID5 *len do nedele
Inšpiratívna motivačná nástenka

Inšpiratívna motivačná nástenka

Lucia Plasa Štvrtok 18. 03. 2021 Tipy a inšpirácie

Vizualizácia má svoje čaro, niečo magické, čo nás dokáže pozitívne ovplyvniť a naladiť na tú správnu vlnu. Motivačná nástenka predstavuje silný vizualizačný nástroj, ktorý každému pomáha nevzdávať sa a napredovať tým správnym smerom. Cieľom nástenky je motivovať a byť inšpiráciou, a to aj počas horších dní či nevydarených pokusov. Výsledkom je dosiahnutie vytýčených cieľov. Cesta k úspechu nie je vždy ľahká, často je tŕnistá, plná pádov, ale vaša motivačná nástenka je tu pre vás, aby vám pripomenula, prečo je dôležité nikdy sa nevzdávať. 

 

Čo je pre vnútorný pokoj dôležité?

Pre vnútorný pokoj a dni nabité pozitivitou je v živote nevyhnutné:

  • vedieť relaxovať (oddychovať), 
  • nájsť si čas len a len pre seba - čas na svoje záľuby a činnosti, ktoré vás vnútorne napĺňajú a robia šťastnými,
  • naučiť sa trpezlivosti - na dobré je potrebné si počkať,
  • neustále pracovať na vzťahoch s vaším okolím. 

 

Sny sa stávajú skutočnosťou

Vdýchnite vašim myšlienkam a nápadom život. Motivačná nástenka je skvelým nástrojom pre zhmotnenie životných cieľov. Môže obsahovať napríklad obrázky, fotky či texty, ktoré reprezentujú všetky životné vízie, postoj k životu, vašu osobnosť, životný štýl a samozrejme predstavuje smer, akým sa chcete uberať. Nemýľte si motivačnú nástenku s estetickým prvkom alebo izbovou dekoráciou. 

 

motivačná nástenka

 

Pracujte na osobnom rozvoji

Splňte si všetky svoje sny a kráčajte po vrchole ako víťazi!

Motivačné nástenky pomáhajú v rozvoji osobnosti každého z nás. Nie je to len obyčajná korková nástenka, kde si pripnete zoznam "vecí", čo musíte alebo chcete v živote urobiť. Naopak motivačná nástenka slúži a napomáha rozvíjať osobnosť človeka. 

Ste karieristka a o pár rokov sa vidíte na poste riaditeľky spoločnosti alebo ste naopak rodinný typ, túžiaci po deťoch a osobe, ktorú budete môcť bezprostredne milovať a budovať s ňou skutočné teplo domova?

 

,motivačná nástenka

 

Na nástenke zobrazte len a len vaše vízie, túžby a ciele, ktoré chcete dosiahnuť.  Nezabúdajte, že úspech sa nedostaví za jeden večer. Všetko má svoj čas, preto berte počiatočný neúspech s nadhľadom a predovšetkým sa nepozerajte na životy druhých! Na životné úspechy vašich priateľov, susedov alebo súrodencov. Nenechajte sa odradiť a počas výstupu na "Olymp" sa sústreďte len na svoju cestu.

 

Ako vytvoriť motivačnú nástenku?

Pripravte si motivačnú nástenku spolu s nami! Môže to byť korková, magnetická alebo kovová nástenka na fotky. Pri jej tvorení neexistujú žiadne pravidlá. Všetko máte vo vlastných rukách. Len vy si zvolíte ako bude nástenka vyzerať, akú bude mať formu, tvar, veľkosť, čo na jej vytvorenie použijete, či ju zavesíte alebo len postavíte, opriete niekam na viditeľné miesto.

 

motivačná nástenka korková motivačná nástenka

 

Ujasnite si smer, ktorým chcete napredovať

Túžite po zmene prostredia, po novej práci, chceli by ste viac cestovať, schudnúť alebo nájsť toho pravého? Aké sú vaše túžby a dlhodobé ciele? Čo má pre vás v živote skutočný význam a hodnotu?

Pri tvorení motivačnej nástenky sa spýtajte samých seba, čo naozaj v živote chcete dosiahnuť. Zhotovíte si nástenku svojich krátkodobých cieľov alebo by to mala byť motivácia na ďalších desať rokov? 

Spíšte si slová, ktoré najpresnejšie vystihujú víziu vašej budúcnosti. Priateľ, láska, kariéra, dobrodružstvo, transformácia, kreativita, sebavedomie, rovnováha, domov? Zbytočne si to nekomplikujte a nevypisujte zdĺhavé vety, úplne postačia krátke slová, ktoré na nástenku pridáte. Môžete si ich aj vystrihnúť z časopisov. Kreativite sa medze nekladú.

 

motivačná nástenka

 

Obrázky, fotky, ktoré pri tvorení použijete, by mali byť atraktívne, veselé, žiarivé, pestré a pozitívne, aby vás aj text aj obrázky (vystrihnuté z časopisov, vytlačené z počítača) inšpirovali a motivovali dosiahnuť to, po čom celý život prahnete.

 

Nezabúdajte na "refresh" motivačnej nástenky

Nástenku môžete kedykoľvek aktualizovať, meniť, pretvárať, pretože človek je neobyčajná bytosť, ktorá sa neustále rozvíja. Pokiaľ si niektoré ciele splníte, určite sa vynorí niečo nové, neokukané, po čom vaše srdce zatúži. Veď v tom je krása života, že je rozmanitý, plný prekvapení, nových neprebádaných zákutí a lepších zajtrajškov.  

 

Moderné motivačné obrazy a tapety na stenu

 „Niekedy plynie život ako krásna melódia, niekedy ako ťažký boj, ale nikdy nezabúdaj, že je len jeden a je tvoj!“ - John Lennon, britský hudobník 1940-1980 

Ste demotivovaní? Nemáte silu a chuť ísť ďalej a zas a znova padať "na zadok”? Skúsili ste sa naštartovať veľavravnými citátmi? Pre niekoho obyčajné slová, jednoducho sformulované vety. Avšak citáty, nielen o živote, v sebe ukrývajú nekonečnú silu, hlboké myšlienky, ktoré denne vychádzajú z nášho vnútra. Inšpirujte sa a postavte sa na nohy pomocou výstižných motivačných citátov, vyskúšajte tapety alebo obrazy s nápismi a citátmi.

 

obraz s nápisom creative yourself moderná biela obývačka s obrazom s textom Create yourself

 

Moderné motivačné plagáty na stenu alebo nápadité tapety s krásnymi povzbudivými textami dokážu pretvoriť celý priestor, zosúladia podmanivé prvky s príjemným estetickým dojmom ideálnym pre útulný domov, plný harmónie a tej správnej atmosféry, s ktorou budete mať chuť napredovať.

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii