EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Vlastná galéria obrazov od Dovido

Vlastná galéria obrazov od Dovido

Lucia Plasa Pondelok 06. 12. 2021 Obrazy

Flexibilný a efektívny. Súčasný interiérový trend, ktorý sa teší veľkej obľube. Viete, ktorý to je? V Dovido sa snažíme kráčať s novými trendmi z moderného interiérového sveta. Premýšľali sme, ako uspokojiť túžbu ľudí vlastniť viac obrazov a neminúť pritom všetky úspory. Pripravili sme si pre vás atraktívnu novinku! Zostavy obrazov s praktickými rozmermi, príjemnými farebnými kombináciami a najmodernejšími motívmi.  

 

Dovido set obrazov nočný romantický pohľad na Londýn set čiernobielych obrazov Dovido s prímorskou tematikou

 

Dovido novinka - set moderných obrazov

Jeden je málo a dokonale poskladať viacdielne obrazy do jedného celku je pre vás hotová skúška trpezlivosti? Dovido prichádza s efektívnym riešením pre každého nadšenca umenia. Atraktívny set obrazov v modernom dizajne. Set obrazov z Dovido dielne sa skladá zo štyroch obrazov, ktoré môžete poskladať hneď na niekoľko rôznych spôsobov. Ich výhodou sú aj praktické rozmery (4x 40x40 alebo 4x 60x60), ktoré perfektne vyniknú na hlavnej stene v obývačke, no zároveň sa zmestia aj do menšej predsieni.

 

 set obrazov etnický motív

 

Novinka z Dovido dielne je naozaj nadupaná. V ponuke nájdete elegantné čiernobiele alebo výrazné farebné sety obrazov s motívmi podľa aktuálnych trendov. Moderná abstrakcia, svetoznáme metropoly alebo populárny Feng Shui motív. Chcete niečo iné? Nebojte sa, pracujeme na ďalších setoch, ktoré vás zaručene očaria. Tak čo, ktorý set obrazov bude zdobiť váš moderný interiér? 

 

Moderné obrazy s Feng Shui charakterom

Príroda, Zen prvky, Mandala alebo Budha. Feng Shui prvky v harmonickom interiéri zohrávajú dôležitú úlohu. Staročínske umenie vie veľmi dobre, čo vám pomôže prinavrátiť stratené čchi alebo ako prilákať hojnosť, zdravie a bohatstvo. 

 

set obrazov s Feng Shui motívom set Dovido obrazov s Feng Shui motívom

 

Neviete si vybrať medzi pestrofarebnou Mandalou a meditujúcim zlatým Budhom? Problém vyriešený. Zostavili sme nádherné sety obrazov s populárnym Feng Shui motívom, ktoré dokonale zapadnú do predsiene, spálne, ale aj do obývačky. Ponuka je vskutku pestrá a kombinácie sú perfektne vyladené do posledného detailu.

 

set obrazov od Dovido - Feng Shui motív set obrazov od Dovido Feng Shui motív

 

Atraktívna detská izba s Dovido prvkami

Dosť bolo fádnej a stereotypnej detskej izby. Miesto pre deti by malo pôsobiť moderne a inšpiratívne. Deti by si detskú izbu mali zamilovať už na prvý pohľad. Holé steny deti neoslovia, ale farebné steny s modernými setmi obrazov do detskej izby zaujmú každého malého kritika.

 

set obrazov do detskej izby Dovido set obrazov detský motív

 

Chlapci určite nepohrdnú typickým chlapčenským motívom, ktorého hlavnými predstaviteľmi sú veselé farebné dopravné prostriedky. Pre nežné dievčenské duše sme zostavili štvoricu nádherných obrazov v príjemných pastelových farbách. Samozrejme sme do setu nezabudli pridať aj rozprávkového jednorožca, ktorý malým princeznám privodí pokojný a sladký spánok. Ak váš malý umelec nedá dopustiť na zvieratká, určite vyzdobte detskú izbu setom obrazov s roztomilými zvieracími indiánmi. 

 

set obrazov detský motív dopravné prostriedky set obrazov od Dovido - detský motív

 

Dovido set obrazov do trendy kuchyne

Ako vytvoriť trendy kuchyňu, napríklad s vidieckym nádychom? V kuchyni trávite dostatočné množstvo času, a preto je namieste si ju vyzdobiť a zveľaďovať. Pokiaľ túžite po útulnej kuchyni s moderným dizajnom, stačí ak sa vyhráte s bytovými dekoráciami. Obrazy sú na to, ako stvorené. Môžete ich kedykoľvek vymeniť, premiestniť alebo úplne odstrániť. 

 

Dovido set obrazov - maľované mestá set Dovido obrazov s motívom levanduľových polí

 

Spríjemnite si varenie a každodenné práce v kuchyni. Moderné obrazy ako je krajinka pri mori, úzke historické uličky prímorského mestečka, magický západ slnka alebo typické fialové levanduľové polia vytvárajú príjemnú "domácku" atmosféru s dovolenkovým nádychom.

 

set obrazov s motívom mora a prímorskej krajinky Dovido set obrazov - pláž, more, raj na zemi

 

New York, Londýn alebo Paríž?

Obývačka je dôležitá časť interiéru, ktorej by ste mali venovať obzvlášť pozornosť. Je to miesto, kde sa stretávate s priateľmi a rodinou, kde trávite romantické večery s partnerom a kde sa odohrávajú divoké narodeninové večierky. Vyzbrojte najnavštevovanejšiu miestnosť silou umenia. Obrazy na stenu do modernej obývačky jednoducho patria! Svetoznáme metropoly, vysnívané dovolenkové destinácie alebo čarovná abstrakcia zaujmú každého jedného hosťa. 

 

set obrazov s motívom zapadajúceho slnka

 

Čiernobiely dizajn a set obrazov s abstraktným umením dokonale zapadnú do konceptu elegantného nadčasového interiéru. Oku ulahodí aj romantický výhľad na nočný Londýn alebo obľúbené mesto lásky, Paríž. Výber je len na vás! Najväčšou výhodou je, že sety môžete umiestniť akokoľvek a nakombinovať ich pokojne aj s ďalšou kolekciou z našej ponuky. Vytvorte si zostavu obrazov, ktorá bude pripomínať veľkolepú galériu. Stačí tak málo, aby ste ozdobili váš interiér niečím výnimočným. Čomu dáte prednosť, nekonvenčnej abstrakcii alebo vysnívanej destinácií?

 

Dovido set obrazov tajuplné mestá  Dovido set obrazov tajomný nočný život   

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii