Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Valentínsky darček v podobe obrazu Dovido

Valentínsky darček v podobe obrazu Dovido

Nikola Mihalisková Utorok 02. 02. 2021 Obrazy

Už za pár dní je tu opäť sviatok, na ktorý čaká každá žena a určite je v napätí nejeden muž. Veľkolepé prípravy a očakávania, ktoré sú naplnené a zakončené nádherným večerom vo dvojici. Áno DEŇ ZAĽÚBENÝCH je tu!

 

Deň zaľúbených

 

Potešiť svoju polovičku môžete akokoľvek. Pripravte romantickú večeru, kúpte kyticu kvetov, zoberte svoju lásku niekam do prírody alebo si užite večer pri dobrom víne a obľúbenom filme. Fantázii sa v tento deň medze nekladú, čím je nápad originálnejší, tým lepšie! V Deň svätého Valentína by ste však rozhodne nemali zabudnúť na darček.

 

Obraz, ako valentínsky darček

Všetko máte už pripravené, no chýba vam sladká bodka? Alebo ste len zabudli na darček a neviete si poradiť? Máme pre vás riešenie! Obraz je skvelým a hlavne originálnym spôsobom, ako vyjadriť lásku aj bez slov. Je to o niečo impozantnejší darček, než klasická bonboniéra. Obraz je jedinečným valentínskym darčekom, z ktorého sa môže vaša polovička tešiť dlhodobo. Za každodenný úsmev to stojí, nemyslíte? 

 

Obraz podoba lásky Obraz podoba lásky v čiernobielom prevedení

 

Dovido obrazy

Obrazy sú vyrábané najnovšou technológiou a tlačené pomaly vo vysokej kvalite. Pri tlači využívame ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky do ovzdušia, obrazy preto môžete umiestniť do ktorejkoľvek izby! Neznie to skvelo? Výber obrazu je len na vás, môžete zvoliť motív, ktorý je vašej polovičke najbližší. Pokiaľ miluje hory alebo prírodu, stavte na istotu a vyberte obraz s touto tematikou. Prezrite si obrazy z našej dielne, určite vyberiete niečo, čo poteší a vyčarí úsmev, nielen v deň sv. Valentína. 

 

Obrazy s motívom lásky

Pokiaľ však chcete dať prednosť obrazu, ktorý skrýva posolstvo lásky, odporúčame vám zamerať sa na zamilované páry. Obrazy s týmto vyobrazením sú romantické, môžu predstavovať silu vašej lásky alebo dokonca vás dvoch. Je len na vás, čo na obraze uvidíte. V našej ponuke nájdete romantické prevedenia, ale aj moderné - abstraktné stvárnenia tohto motívu.  

 

Obraz abstraktné tváre ľudských bytostí Obraz prechádzka v daždi

 

Obrazy so symbolom lásky

Ďalším motívom, ktorým nestúpite na Valentína vedľa je obraz so symbolom lásky. Symbolom lásky je od nepamäti SRDCE a vo viacerých kultúrach je práve spájané s láskou a so všetkým, čo s ňou súvisí. Znak srdca v nás vyvoláva pozitívne emócie a potešenie. Prečo neobohatiť váš domov práve týmto motívom?

 

Obraz pivónie na drevenom srdci Obraz červené srdiečka na drevenej textúre

 

Obraz srdca s nádychom prírody

Túžite po niečom menej nápadnom, po obraze z ktorého nevyžaruje láska na všetky strany? V tomto prípade by sa vám mohol páčiť obraz s prírodným nádychom. Niečo svieže, ale zároveň romantické. Ak vaša druhá polovička miluje prírodu, mohla by to byť "trefa do čierneho"! Vyberte lúku, západ slnka uprostred ktorého je strom v tvare srdca, alebo srdce vyrezané na pni stromu.

 

Obraz nádherný strom v tvare srdca Obraz symbol lásky

 

Obraz s nápisom LOVE

Posledným tipom na valentínsky darček je obraz s nápisom Love. Obraz jasne vyjadrí pocit, ktorý si navzájom odovzdávate. Vašu lásku zviditeľníte a budete ju mať na očiach možno aj v tých ťažších časoch. Práve vtedy vám obraz pripomenie, že je nutné prečkať búrku v živote a sústrediť sa na to pekné, čo príde. To, čo dokážete vytvoriť vo vašom živote spoločne a najmä pod krídlami lásky.

 

Obraz s nápisom Love v romantickom prevedení Obraz s nápisom na kameni Love

 

Vyjadrite lásku bez slov! Vytvorte jedinečný a nečakaný okamih pomocou obrazu, ktorý vyčarí úsmev. Ozdobte interiér z ktorého sa budete spoločne tešiť aj niekoľko rokov. 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii