EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Neobyčajný valentínsky darček, ktorý poteší srdce nielen na Valentína

Neobyčajný valentínsky darček, ktorý poteší srdce nielen na Valentína

Lucia Plasa Pondelok 08. 02. 2021 Tipy a inšpirácie

Valentín, sviatok všetkých zaľúbených, nám pomaly ale isto klope na dvere. Aj vy hľadáte valentínsky darček prameniaci rovno od srdca? Niečo osobné, intímne a originálne zároveň?

Dajte šancu jedinečnému osobitému prezentu, ktorý je vyrobený presne na mieru pre vašu drahú polovičku. Vyskúšajte silu DIY, vlastnoručne vyrobených darčekov alebo skúste obdarovať vašu milovanú, vášho milovaného zaujímavými neobyčajnými romantickými darčekmi, ktoré sme si pre vás pripravili.

 

zamilovaná dvojica s červenými balónmi v tvare srdca

 

Romantická zamilovaná báseň zahreje každé srdiečko

Zahrajte sa na básnikov. Tvorte, vymýšľajte, rýmujte, potrápte vaše básnické črevo. Vymyslená básnička, ktorú skladáte a tvoríte od srdca, je najkrajší a najmilší prejav vašej lásky. Báseň napísanú na papieri, vložte do dreveného rámika, aby si ju vaša milovaná polovička mohla zavesiť a mať ju neustále na očiach. 

 

Darujte hviezdy

Poznáte romantickejšie gesto ako darovať niekomu na Valentína hviezdy alebo rovno celú hviezdnu oblohu? Zhmotnite vašu spoločnú spomienku. Na vami vytvorenej hviezdnej mape sa navždy zveční vaše prvé stretnutie, svadobný deň či deň narodenia.

 

hviezdna obloha

 

Pri tvorení hviezdnej oblohy je dôležité zadať presný dátum, miesto aj čas, aby sa tak odhalili magické nekonečné hviezdy, ktoré žiarili pri vašej špeciálnej chvíli. Hviezdna mapa patrí jednoznačne ku kreatívnym a zároveň aj romantickým darčekom, a to nie len na deň svätého Valentína.

 

Nevšedné valentínske prekvapenie - Šifrovacia hra

Muži sú večné deti, preto neexistuje lepší a originálnejší valentínsky darček pre muža ako podomácky vyrobená šifrovacia hra. Hra sa hrá pomocou odkazov, ktoré lepíte a ukrývate po celom dome alebo byte. Váš partner ich hľadá a šifruje správy, vďaka ktorým objaví svoj finálny valentínsky darček, napr. aj chutné čokoládové srdce.

Vyskúšať môžete obrázkovú šifru (napr. nakresliť posteľ, hrnček, a pod.), šifrované odkazy (poprehadzované písmená v slove) alebo tajuplné hádanky, ktoré po vylúštení odhalia miesto valentínskeho prekvapenia.

 

Večný symbol lásky vyrezaný z dreva

Obdarujte vášho miláčika nezameniteľným symbolom lásky - srdcom. Valentínske srdce z kovu, plastu, keramiky, z perníka alebo aj z textilu poteší nejednu umeleckú dušičku. 

 

obraz so zamilovaným motívom srdce vyrezané do dreva

 

Čo hovoríte na drevené posolstvo lásky? Vyrezávané drevené srdce je praktický, romantický a aj nadčasový valentínsky darček vhodný pre ženu aj pre muža. Zruční majstri so svojimi šikovnými rukami nemajú žiadny problém vlastnoručne vytvoriť krásne veľké srdce, vyrezané z dreva alebo do dreva. Ak partner, partnerka miluje éterickú vôňu olejov alebo príjemnú vôňu z aromatických sviečok, drevený svietnik v tvare srdiečka by nemal chýbať na vašom zozname valentínskych darčekov. 

 

Bytové dekorácie, ktoré perfektne zapadnú do každého hniezdočka lásky

Vdýchnite vášmu príbytku nový život, nového osobitého ducha, jedinečnú intímnu atmosféru s hrejivým teplom domova. Skrášlite si interiér vášho spoločného bývania. Prekvapte milovanú osobu dizajnovým skvostom - obrazom.

 

moderný 5 dielny obraz so zamilovaným motívom LOVE  moderný 5 dielny obraz so zamilovaným motívom LOVE

 

S obrazom vyrobeným na mieru, s vašou spoločnou fotografiou alebo s moderným obrazom so zamilovaným motívom. Je to dokonalý darček do vášho prvého spoločného bývania. Darček, ktorý vám vyčarí úsmev a pohladí dušu počas celého roka, nielen na Valentína. Ak nie ste fanúšikom klasických obrazov, u nás nájdete aj jedinečné plagáty s motívom lásky.

 

čierno biely obraz so zamilovaným motívom 3-dielny obraz v čierno bielych tónoch so zamilovaným motívom

 

Zážitkové darčeky pre zamilované dvojice

Aj keď v dnešnej covidovej dobe je takmer nemožné ísť na wellness pobyt či vyskúšať čaro rýchlej jazdy na drahom luxusnom aute, na zľavových portáloch je možné aj nemožné. Dávate prednosť adrenalínu alebo relaxu? Čo tak tandemový zoskok vo dvojici alebo nezabudnuteľný let balónom? Splňte si svoje a aj partnerove, partnerkine najtajnejšie túžby a sny. Staňte sa na jeden deň pilotom lietadla, neprekonateľným jazdcom na koni, odborníkom na vína alebo si len tak užívajte harmóniu a krásu spoločnej partnerskej masáže. 

 

Pripravte sa s nami na vášho Valentína. A okrem darčeka nezabudnite doladiť celú romantickú atmosféru. Pre každého zamilovaného je dôležitý aj spôsob akým valentínsky darček darujete. 

Prajeme všetkým zaľúbencom krásny a magický deň svätého Valentína.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii