🌼SPRING SALE -25% off • DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzií
Štýlové obrazy na akrylátovom skle

Štýlové obrazy na akrylátovom skle

Nikola Mihalisková Streda 16. 10. 2019 Obrazy

Zdajú sa vám klasické obrazy príliš jednoduché? Chcete do vášho interiéru niečo štýlovejšie? Obrazy na skle môžu priniesť vášmu domovu, to čo hľadáte! Obrazy na akrylátovom skle sú teda skvelým interiérovým doplnkom. Ak chcete, aby váš domov vyzeral moderne, obrazy tohto druhu sú tým správnym riešením.

 

Obraz svätyňa prírody na akrylátovom skle

 

Obrazy na skle VERZUS klasická tlač na sklo 

Zaujíma vás rozdiel medzi klasickou tlačou a tlačou na akrylátové sklo? Čítajte ďalej! Obrazy na akrylátovom skle disponujú všetkými výhodami klasickej tlače, ale bez jej nedostatkov, vysokej hmotnosti a krehkosti! Obrazy na akrylátovom skle sú vyrobené z veľmi cenného materiálu v interiérovom návrhárstve, polymethylmethakrylátu. Tento materiál nazývame často aj akrylátové sklo alebo plexisklo. Aké sú teda výhody akrylátového skla? Zhrnuli sme ich pre vás to nasledujúcich bodov:

  • Dodatočná UV ochrana. Obraz nemení farbu pod vplyvom UV žiarenia, tiež má vysokú svetelnú priepustnosť. Priepustnosť akrylátu zaručuje lesklý povrch a vyššiu intenzitu farieb.
  • Odolnosť voči poškodeniu. Na rozdiel od klasického skla je o polovicu ľahší a rozhodne odolnejší voči poškodeniu. Akrylátové sklo sa taktiež nedeformuje!
  • Elastickosť a bezpečnosť. Obrazy sú vyrobené z netrieštivého materiálu, takže sú bezpečné aj v domácnostiach, kde pobehujú detičky. Okrem toho je na rozdiel od skla elastickejší, to znamená, že ho možno len veľmi ťažko rozdrviť.
  • Technika tlače zaručuje fotografickú presnosť a sýtosť farieb. Tlač sa nanáša na prílepnú fóliu a zaručuje trojrozmernú hĺbku a lesk.

 

Obraz bronzová mapa na akrylátovom skle  Obraz bronzová mapa na akrylátovom skle

 

Zavesenie akrylátového obrazu

Po prečítaní výhod, ktoré akrylátový obraz prináša prejdeme k samotnej aplikácii. Zavesenie obrazu je veľmi jednoduché! Ak hľadáte niečo praktické a rýchle, čo ušetrí váš čas, obrazy na akrylátovom skle disponujú týmito vlastnosťami. Vešanie obrazu trvá len niekoľko minút aj vďaka "neviditeľným" háčikom na zadnej strane obrazu. U nás v e-shope sú elementy na zavesenie súčasťou sady. Zadná strana obrazu je doplnená o podložky, ktoré majú stabilizačnú a ochrannú funkciu. Obraz na akrylátovom skle si nájde svoje miesto všade, kde si to len dokážete predstaviť! Obrazy pútajú pozornosť kvôli žiarivým farbám, skvelo sa hodia nielen do domácností, ale aj do reprezentačných miestností alebo kancelárií. Obrazy na akrylátovom skle sú ľahké, jednoducho sa čistia a dokonca sú odolné voči vlhkosti! Aj vďaka týmto vlastnostiam sú vhodné do obývacej izby, spálne, ale aj do kúpeľne či na terasu. 

 

Obraz noc v Dubaji na akrylátovom skle

 

Ak vás obrazy na akrylátovom skle zaujali a potrpíte si na kvalitu, už vám nič nebráni zadovážiť si minimálne jeden takýto obraz. V našej ponuke môžete nájsť rôzne obrazy na skle, napríklad s motívom kvetov, prírody, máp, zvierat, miest, abstraktných prvkov a ďalších. Ak chcete váš interiér povýšiť o obraz z cenného materiálu, neváhajte! Zaobstarajte si obraz na akrylátovom skle, ktorý vyšperkuje váš domov. 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii