Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Potešte maminku kvetmi v podobe interiérovej dekorácie

Potešte maminku kvetmi v podobe interiérovej dekorácie

Nikola Mihalisková Štvrtok 30. 04. 2020 Tipy a inšpirácie

Neúprosne sa blíži obdobie, kedy prejavujeme úctu, vďačnosť a lásku našim najbližším, matkám. Deň matiek je špeciálny čas, kedy môžeme vyjadriť to, ako ich milujeme a dať im najavo, čo pre nás znamenajú. Určite aj vám vaša mama pomohla vždy, keď ste to potrebovali. Povedať pár úprimných viet je to najmenej, čo môžeme urobiť. Vrúcne slová, kytica kvetov a sladká bonboniéra je tou správnou cestou, ako prejaviť vďačnosť.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel farebné kvety

 

Obrazy kvetov ako prejav lásky

Kvety vo váze a sladká maškrta je v kombinácii s pekným slovom nádherný spôsob ako potešiť mamu. Ak však hľadáte niečo originálnejšie a trvácnejšie, obraz je tým správnym darčekom! Prinášame vám pár obrazov kvetov, vďaka ktorým sa zaplní srdiečko rodinným teplom. 

 

Obrazy orchidey

Orchidea je veľmi krásnym a obľúbeným kvetom. Je to síce náročnejšia kvetinka a mnohých sklame, keď po pár mesiacoch odpadnú všetky jej kvietky, no v tomto prípade sa toho nemusíte obávať! Bude vám v domácnosti kvitnúť bez akejkoľvek starostlivosti. Navyše obraz orchidey spríjemní interiér.

 

Obraz červená orchidea  Obraz krásna orchidea

 

Obrazy ruží

Kyticou ruží nemôžete nič pokaziť! Ruža je od počiatku kráľovnou kvetov, a teda najpopulárnejším kvetom na svete. Obraz ruže dodá priestoru eleganciu a prinesie vrelú atmosféru. Vytvorte perfektné zátišie, prostredníctvom obrazu tejto kráľovnej. 

 

Obraz maľované kvety  Obraz nádherné ruže

 

Obrazy divých makov

Divý mak možno nie je najčastejším kvetom, akým sa rozhodnete vašich najbližších obdarovať. Avšak v interiéri vyzerá fantasticky! Možno ste nevedeli, ale divý mak mal významnú úlohu v náboženstve a mytológií. Kvety dokonca pomáhali liečiť pacientov celé stáročia. Už vám príde divý mak zaujímavejší? Obrazy divých makov podporujú pokojnú a zdravú atmosféru. Obraz s červeným makom je symbolom spomienok, napríklad na prvé spoločné pečenie s vašou mamou. Fialový, ružový a čiernobiely mak je vo väčšine kultúr spájaný s predstavivosťou, luxusom a úspechom.

 

Obraz dúha ranných makov  Obraz maky na lúke

 

Obrazy tulipánov

Tulipány sú najznámejšie cibuľoviny na svete, sú navyše veľmi obľúbené. Tento jarný kvet je možné nájsť v rôznych farbách, ktoré jednoznačne spríjemnia každý začiatok dňa. Ak chcete mať príjemný pocit hneď po prebudení, obraz tulipánu je pre vás perfektný. Tulipány prinášajú sviežosť a radosť. Iskrivé farby a otvárajúce sa puky vykúzlia na tvári úsmev každému.

 

Obraz jarná explózia  Obraz ružové tulipány

 

Obrazy magnólie

Magnólia patrí medzi najobľúbenejšie okrasné stromy. Magnóliu by ste ťažko dostali do vášho interiéru. Ale jej nádherné kvety môžete mať prostredníctvom obrazu vo vašej obývačke, spálni, predsieni či kuchyni. Obraz kvetov magnólie rozjasnia každý domov.

 

Obraz kvitnúce kvety  Obraz magnólie

 

Obrazy ľalie

Ľalie patria k najkrajším vysoko reprezentatívnym okrasným rastlinám. Síce ich pestovanie nie je zložité, ale bez najmenšej námahy môžete mať tento krásny kvet pomocou obrazu u vás doma. Obrazy ľalie pútajú pozornosť svojím jedinečným vzhľadom a krásnou farbou.

 

Obraz ružové nebo  Obraz koralové ľalie

 

Obrazy maľované podľa čísel ako prejav vďaky

Chcete svoju mamu obdarovať niečím zložitejším a rovnako krásnym, ako je obraz? Prezrite si obrazy maľované podľa čísiel! Nájdete tam všetky spomínané druhy kvetov ako obrazy tulipánu, magnólie, orchidey, vlčích makov a ďaleko viac. Nádherné kytice kvetov si môžete namaľovať spoločne s vašou mamou. Strávite nejaký ten čas spolu a vytvoríte si jedinečné spomienky. Veď čo je viac, ako čas strávený s vašimi najbližšími.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel kvety vo váze  Obraz maľovanie podľa čísiel kvety vo váze detail

 

Tapety ako prejav úcty

Najoriginálnejším darčekom sú fototapety, ktorých aplikácia zaberie síce viac času, ale tento čas môžete stráviť spoločne. Obdarujte mamu tapetou kvetov, ktorou si môže skrášliť svoj domov. Pomôžte jej so samotným tapetovaním a prejavte tak, že vám na nej záleží. Určite zažijete zábavné okamihy, ktoré si budete pamätať do konca života. Ak sa obávate aplikácie tapiet, prečítajte si náš článok s postupom pre správne lepenie tapiet. Uvidíte, že sa nemáte čoho báť. 

 

Fototapeta zlatá ľalia  Fototapeta ružové magnólie

 

Dúfame, že sa vám náš nápad na darček ku Dňu matiek, prostredníctvom obrazov a tapiet kvetov páčil. Pokiaľ ostanete verní starej a dobrej klasike, nevadí! Obrazy a tapety kvetov si môžete dopriať v ktorýkoľvek deň v roku. Obrazy kvetov budú stále dobrým darčekom, ktorý poteší každú jednu ženu, a to nielen vašu mamu. Dajte nám vedieť, ktorý kvet je váš najobľúbenejší, prípadne aký najkrajší kvet ste dostali a od koho.

 

Týmto článkom vzdávame úctu všetkým matkám. Veríme, že si užijete váš deň, ktorý si bez pochýb zaslúžite. :)Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii