🌼SPRING SALE -25% off • DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzií
Plagáty v interiéri. Aké motívy sú v kurze?

Plagáty v interiéri. Aké motívy sú v kurze?

Lucia Plasa Štvrtok 10. 03. 2022 Plagáty

Túžite po zmene v interiéri za minimálne náklady? V takomto prípade všetkými desiatimi odporúčame kvalitne prepracované plagáty na stenu, ktoré si nájdu miesto všade v interiéri. Pokiaľ ste na vážkach so zaradením plagátov do vášho bývania snov, možno vás nasledujúce dôvody presvedčia.

 

plagát kvetinové srdce v čierno-bielom prevedení  plagát strom života

 

6 dôvodov, prečo by ste mali do interiéru zakomponovať plagáty na stenu:

 • sú ľahké aj keď sú zarámované,
 • disponujú jednoduchou a rýchlou montážou, 
 • vďaka menším rozmerom, môžete plagáty položiť na pracovný stôl alebo ich zavesiť na stenu,
 • pestrá ponuka v rozličných veľkostiach,
 • moderný dizajn a originálne prevedenie,
 • pri kúpe viacerých plagátov s podobnou témou si dokážete doma na stene vytvoriť vlastnú unikátnu umeleckú galériu. 

 

galéria zarámovaných plagátov galéria zarámovaných plagátov obývačke

 

Výber motívu o vás veľa prezradí

Okrem dokonalého zladenia farieb v interiéri je dôležité skombinovať aj štýl bývania s motívom, ktorý je vášmu srdcu najbližší. Ste vášnivý cestovateľ, fascinuje vás abstraktné umenie alebo milujete šport? Tak ako sú oči zrkadlom do duše, tak váš interiér a jeho dizajn prezradia niečo o vašom charaktere a osobnosti. Medzi neutrálne a veľmi populárne motívy plagátov patrí: 

 • unikátna abstrakcia,
 • nadčasový kvetinový motív,
 • obľúbené svetové metropoly,
 • plagáty s motivačným výrokom,
 • čiernobiele umenie.

 

Zlaďte plagáty na stenu s doplnkami

Harmonické pekné bývanie by malo dokonale ladiť. Farba steny, plagáty, koberce, nábytok a aj dekorácie by mali spolu tvoriť celok a vizuálny súlad. Môžete zvoliť klasickú čiernobielu kombináciu alebo vyskúšať výraznejšie kontrasty. Farby, ktoré sú vo svete interiérového dizajnu momentálne IN sú najrôznejšie odtiene zelenej, hnedej a samozrejme aj sivej. Trendy je aj svetlomodrá, romantická ružová alebo výrazná farba roka 2022 Very Peri. Možností je nekonečne veľa, preto sa pri výbere farebných kombinácií riaďte nielen trendami, ale aj srdcom a vlastnými pocitmi.

 

plagát ružové pivónie čiernobiela spálňa

 

Prírodný motív na plnej čiare vedie

Ste zvedaví, ktoré motívy sú momentálne v kurze? Možno vás neprekvapíme, ale prírodný motív na plnej čiare vyhráva. V modernom interiéri hrá prím prírodný materiál, prírodné textílie a aj dekorácie s prírodným motívom. Hovorí sa, že príroda má na ľudí blahodárne účinky. Lieči dušu aj telo. Dokáže nás upokojiť a sceliť. Lesy, stromy, lúky plné kvetov, nekonečný oceán a piesočnaté pláže. Ľudia čoraz viac vyhľadávajú kontakt s prírodu, pretože v nich evokuje príjemné pocity. Ponuka plagátov je bohatá a originálna, ale ak chcete pekné bývanie s dobrou atmosférou, plagáty prírody

 

plagát kontrastný zlatý strom plagát do obývačky - abstraktné motýle

 

Pestrofarebné plagáty pre najmenších

Deti milujú farby, pestrosť a roztomilé zvieratká. Plagáty na stenu do detskej izby prinesú pútavý a originálny prvok. Žmurkajúca lama, rozkošná panda alebo usmiaty leňochod zaujmú každého malého bádateľa. Deťom vyčarujú úsmev na tvári, vnesú do detskej izby dostatočnú farebnú injekciu a podporia detskú fantáziu a kreativitu. Plagáty viete ľahko vymeniť a prispôsobiť veku dieťaťa.

 

detská izba, plagát roztomilej lamy detská izba, plagát karneval

 

Dokonalá oáza pokoja

Spálňa si zaslúži atraktívny dizajn s relaxačnými prvkami. Vo vašej vlastnej oáze pokoja si potrebujete oddýchnuť a načerpať sily na ďalší deň plný nových dobrodružstiev a výziev. Plagáty na stenu spálňu zútulnia a nabijú pohodovou energiou. Do spálne odporúčame plagáty s motívom lásky alebo prírody. Romantické západy slnka, rozkvitnuté ruže, pokojné tyrkysové more vás upokoja a pohladia na duši. A naopak zamilovaná dvojica v objatí plnom vášnivých bozkov vo vás zapáli túžbu a nekonečnú lásku. 

 

 biela moderná spálňa, plagát zamrznutá krajinka

 

Kuchyňa s prílivom exotiky

Ružový plameniak, exotické ovocie, závan mora a pestrofarebné kvety do modernej kuchyne patria. Chutný ananás alebo sladký kokos nemusia zdobiť len misu s ovocím na stole. Rafinovaný a dokonale prepracovaný dizajn plagátov si nájde miesto v akejkoľvek kuchyni. Nebojte sa zmeny! Pri výbere plagátov do kuchyne zapojte vášho kreatívneho ducha. Kuchyňa predstavuje srdce domácnosti, preto sa v nej obklopte niečím, čo vám spríjemní každú chvíľu v nej.

 

 

 

Moderný interiér s vlastnou galériou obrazov

Plagáty na stenu sú pomerne "lacnou pomocnou silou", ako zatraktívniť interiér. Vďaka ich ľahkosti a menším rozmerom, dokážete zútulniť aj tú najmenšiu miestnosť. Vaše obľúbené umelecké dielo, môžete položiť na pracovný stôl alebo ku kvetom na komodu. Ak sa naopak chcete pochváliť vlastnou umeleckou zbierkou, vyskladajte si na schodisku alebo v obývačke galériu plagátov. Okrem abstrakcie a obľúbených destinácií hosťom v obývačke ulahodí aj nápadité a originálne plagáty na stenu v pop art štýle a vo vintage prevedení. 

 

obývačka, galéria plagátov obývačka, galéria plagátov

 

Plagáty na stenu, ktoré motivujú

Potrebujete k dosiahnutiu vášho cieľa nakopnúť? Nie ste pri plnení úloh dostatočne motivovaní? Nechajte sa aj vy unášať na vlne nekonečnej motivácie a inšpirácie, vďaka plagátom s motivačným výrokom. Minimalistický nápis, čiernobiela klasika alebo retro prevedenie? Ako by mal vyzerať váš motivačný plagát?

 

 

 

Ako je to u vás? Preferujete obrazy alebo plagáty na stenu? Aký motív plagátov je váš obľúbený?Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii