Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Plagáty na stenu - horúci trend interiérových dekorácií

Plagáty na stenu - horúci trend interiérových dekorácií

Lucia Plasa Piatok 16. 04. 2021 Tipy a inšpirácie

Pozeráte sa vôkol seba a vidíte len bezduché steny, z ktorých zíva chlad a prázdnota? Premeňte nudný monotónny priestor na útulný domov, v ktorom sa  budete cítiť šťastne, slobodne a sami sebou. Nechajte interiér a bytové dekorácie rozpovedať váš príbeh, to kým ste a čo vás vnútorne napĺňa. Inšpirujte sa modernými dekoráciami na stenu, vďaka ktorým bude každá miestnosť iná, jedinečná a nápaditá.

 

Atraktívne dekorácie na stenu v modernom dizajne

Čo vám ako prvé padne do oka u svojich známych a príbuzných? Prvý dojem si vytvárame aj keď k niekomu ideme po prvýkrát na návštevu. Zvyčajne nás medzi prvými zaujmú dekorácie na stene až potom sa koncentrujeme na zvyšok izby. Ako prvé obdivujeme moderné obrazy, fotky alebo luxusné obklady na stenách. 

Bytové doplnky v interiéri dokážu skutočné zázraky. Pokiaľ však nie ste "interiérový guru", vsaďte na istotu. Izbu vymaľujte príjemnými neutrálnymi zemitými farbami a steny skrášlite pomocou originálnych dekorácií. "Wau efekt" sa dostaví okamžite a celý priestor, s puncom originality ihneď ožije. Dnes sme si spomedzi interiérových dekorácií vybrali populárne - plagáty na stenu

 

moderná obývačka s plagátmi

 

Plagáty na stenu 21. storočia

Horúcim trendom vo svete bytových dekorácií sú plagáty v rámoch, ktoré jednoducho a rýchlo umiestnite, kde len chcete. Pri tvorení vášho vytúženého kráľovstva viete pomocou týchto dizajnérskych kúskov rozžiariť a zvýrazniť každú jednu miestnosť. Ponuka plagátov je skutočne pestrá. Vintage, abstraktné alebo aj čiernobiele plagáty vkusne doplnia a jemne podčiarknu elegantné, moderné bývanie so zmyslom pre detail.

 

moderný čiernobiely plagát s motívom abstraktného folklórneho srdca

 

Dizajnéri pri tvorení plagátov mysleli na všetkých, aj na milovníkov eko štýlu. Prírodný motív, kvety, botanika a zvieratá zobrazené na plagátoch prinesú rovno k vám domov kus nedotknutej panenskej prírody. Poznáte pozitívne vlastnosti plagátov?

 

 

 

Výhody plagátov:

  • ľahkosť použitého materiálu, 
  • dostupnosť rôznych motívov v pestrofarebnom prevedení,
  • možnosť výberu z niekoľkých rozmerov,
  • ľahká montáž,
  • možnosť rýchlej a relatívne lacnej transformácie izieb,
  • odolnosť voči UV žiareniu - plagát vplyvom svetla nebledne a v interiéri perfektne vynikne,
  • možnosť kombinácie s inými plagátmi alebo aj s inými nástennými interiérovými dekoráciami.

Jedinou nevýhodou plagátov je, že nie sú odolné voči vlhkosti. Aj keď plagáty na stenu zvyčajne chráni akrylové sklo, je potrebné umiestniť ich v suchých miestnostiach, kde nedochádza k priamemu kontaktu s vodou.

Náš tip: Nasajte energiu z motivačných plagátov! Originálne motivačné plagáty s výstižným výrokom vás budú každodenne motivovať k dosiahnutiu vašich cieľov a inšpirovať k lepšiemu zajtrajšku. 

 

moderná spálňa, plagát na stene s motivačným výrokom

 

Zjednoťte minulosť a modernú súčasnosť

Najkrajšie na bývaní a tvorení domova snov je možnosť prispôsobiť si interiér bývania podľa vlastnému vkusu. Nie je žiadnou novinkou skĺbiť v interiéri viac štýlov dokopy, avšak pri takomto experimentovaní je lepšie mať aspoň základné poznatky jednotlivých štýlov, aby ste to zbytočne neprekombinovali.

 

 

Počuli ste už o prepojení vintage štýlu a moderného bývania? Prebuďte v sebe nežnú romantickú dušu a zaraďte do moderného bývania vintage prvky. Moderné bývanie s vintage dizajnom idú spolu pekne ruka v ruke. Vďaka moderným dekoráciám s vintage nádychom prinesiete do svojho príbytku kus lásky, romantiky a elegancie. Nápadité vintage plagáty ulahodia očiam, nielen po vizuálnej stránke, ale sú aj tým pravým balzamom na dušu. Plagáty na stenu zaraďujeme k univerzálnym riešeniam pre vytvorenie moderného vzhľadu v interiéri. Vintage plagáty viete zavesiť alebo len voľne položiť do obývačky, kuchyne alebo do spálne. 

 

moderná pracovňa a vintage plagát s retro bicyklom moderná obývačka, tmavá stena, vintage plagát s gramofónom

 

Rozprávkové plagáty do detskej izby

Keď si domov po prvý krát prinesiete to malé roztomilé klbko lásky, ešte nemôžete vedieť, aký typ osobnosti z neho vyrastie, aké hry bude mať rado a aké budú jeho koníčky. Odporúčame preto detskú izbu zariadiť moderne, prakticky a hlavne neutrálne.

 

detská izba

 

Minimalizmus si šetrite pre obývačku a spálňu! Naopak detská izba pre dieťa, aj to staršie, predstavuje bezpečný prístav, v ktorom je dovolené snívať, veriť a túžiť, preto by ste mali detskú izbu vyzbrojiť pozitívnou energiu a lákavým moderným dizajnom. Čo pomôže dieťaťu k pozitívnemu a kreatívnemu mysleniu? Ako a čím by ste mohli dieťa kladne inšpirovať?

 

 Plagát detská raketa

 

Neváhajte detskú izbu ozdobiť a spestriť pomocou originálnych bytových dekorácií. Okrem pestrofarebných girlánd, moderných obrazov a obľúbených tapiet s detským motívom, rozvíjajú predstavivosť a pôsobia pokojným pútavým dojmom aj plagáty do detskej izby. Použite niekoľko rôznych plagátov, ale s rovnakým tematickým celkom. Plagáty do detskej izby s motívom priateľských zvieratiek alebo všeobecne s prírodným motívom zaujmú malých aj veľkých dobrodruhov. Pomocou nich viete rýchlo, efektívne a aj pomerne lacno pretransformovať detskú izbu na magické miesto s vlastným príbehom. 

 

detská izba v námorníckom štýle

 

Najdôležitejšie je cítiť sa doma slobodne, komfortne a uvoľnene. Pri výbere dekorácií sa riaďte srdcom, nielen novými trendmi z časopisov. Nezabúdajte, že váš domov odzrkadľuje váš štýl, charakter a osobnosť. Vďaka dobre zvoleným interiérovým dekoráciám, dokážete celý priestor nabiť tou správnou pozitívnou energiou.

Napíšte nám či ste aj vy objavili čaro a silu plagátov v interiéri, prípadne ktorú izbu ste si originálnymi plagátmi stihli už aj vyzdobiť.

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii