Zľavy až do 30% • Nakúpte aj našu novinku 🎨🖌️Maľovanie podľa čísel 
Pastelové obrazy: Spoznajte tie najzaujímavejšie kúsky

Pastelové obrazy: Spoznajte tie najzaujímavejšie kúsky

Dovido bloger Štvrtok 15. 06. 2023 Novinky

Rozhodli ste sa, že skrášlite svoj interiér modernými pastelovými farbami? Skvelým spôsobom, ako ich môžete vniesť do vašej domácnosti, sú práve kvalitné obrazy. V našej ponuke nájdete množstvo jedinečných kúskov, ktoré si vás získajú svojimi kombináciami odtieňov a netradičnými motívmi. Ktorý z nich vás zaujme najviac?

 

Obraz s motívom stromu 

Máte vo svojej domácnosti väčšie nevyužité steny, ktoré by ste radi niečím oživili? Tento unikátny viacdielny obraz s motívom kresleného stromu si vás rozhodne získa svojimi prepracovanými detailmi, ale aj originálnymi pastelovými farbami. Perfektne zapadne do jedálne či obývačky. Obraz s motívom stromu je dostupný aj v klasickej jednodielnej verzii, a to hneď vo viacerých obľúbených rozmeroch.

 

 

Východ slnka nad horami 

Z tohto jedinečného obrazu doslova sršia pozitívne emócie. Hodí sa do obývačky, ale aj chodby, pracovne či spálne. Váš interiéri oživí najmä zaujímavými pastelovými odtieňmi ružovej a bordovej, ktoré sa dnes tešia veľkej obľube.

 

 

Abstraktné pastelové obrazy

Ste milovníkom abstraktného umenia? V našej ponuke pastelových obrazov si rozhodne prídete na svoje. Vašu pozornosť nepochybne zaujmú aj obrazy na výšku, ktoré vynikajúco zapadnú do moderne zariadenej domácnosti.

 

 

Pokiaľ chcete do svojej domácnosti vniesť výraznejšie modré odtiene, za pozornosť určite stojí obraz modernej modrej abstrakcie. Výborne vynikne na tmavých i svetlých stenách. Každého priaznivca abstraktných obrazov nepochybne zaujme aj netradičný obraz modernej abstrakcie, ktorého motív vnesie do domácnosti dynamiku

 

 

Pokiaľ obľubujete jemné dúhové motívy, za srdce vás určite chytí niektorý z týchto originálnych obrazov.

 

 

Všetky obrazy sú tlačené na plátno s hmotnosťou 370 g/m2. Plátno tvorí zmes polyesteru a bavlny. Obraz na plátne je následne natiahnutý na rám, ktorý je vyrobený z kvalitného dreva. Na tlač sa používajú ekologické farby bez zápachu a najmodernejšie technológie zaisťujúce špičkovú sýtosť farieb (12-16 pass, ink density 200). 

Tak neváhajte, vyberte si z našej širokej ponuky obrazov aj vy a dodajte svojej domácnosti výnimočný charakter!Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii