Mid season sale⚡Extra 5% zľava s kódom: MID5 *len do nedele
Maľovanie podľa čísiel, ako darček pod stromček

Maľovanie podľa čísiel, ako darček pod stromček

Lucia Plasa Pondelok 22. 11. 2021 Obrazy

Už ste premýšľali, akým darčekom tento rok obdarujete vašich najbližších? Máme pre vás vskutku originálny vianočný darček. Čo poviete na nápaditú a jedinečnú "omáľovánku" pre všetky vekové kategórie? Prekvapte mamičku, partnerku, vašu najmenšiu ratolesť umeleckým skvostom. Obrazom, ktorý môžete namaľovať sami, zabaliť a darovať pod stromček. Alebo ešte lepšie, môže si ho obdarovaná osoba namaľovať podľa čísiel, ako skutočný profesionál. Obrazy maľovanie podľa čísiel predstavujú výnimočný darček pre každú jednu umeleckú dušu. A čo viac podčiarkne príjemnú vianočnú atmosféru než obrazy so zimným motívom?

 

obraz maľovanie podľa čísiel - zasnežená krajina obraz maľovanie podľa čísiel - králiky v zasneženej krajine

 

Zimné kráľovstvo s vianočným podtónom

Premeňte interiér na magické zimné kráľovstvo! Zima má svoje osobité čaro. Mráz, ktorý píše po okne, snehové vločky, čo nám hladia tvár či krásne jasná hviezdna obloha počas studenej zimnej noci. Pani Zima je magická, nádherná a trblietavá. Vyzdobte si bývanie atraktívnym obrazom so zimným motívom. Zimná príroda alebo zimné mestečko v zasnežených horách? Prifarbite interiér typickými farbami zimy.  Biela a modrá farba sú pre zimu kľúčové, no počas vianočných sviatkov sa naše domovy zahalia do tradičných farieb Vianoc. Červená, zelená, strieborná alebo zlatá? Čo je vášmu srdcu najbližšie?

 

obraz maľovanie podľa čísiel - zasnežená krajina obraz maľovanie podľa čísiel - snehová vločka

 

Originálny darček na Vianoce pre malého aj veľkého umelca 

Premýšľate či je obraz - maľovanie podľa čísiel, tou správnou šálkou kávy pre vášho blízkeho? Poznáte antistresové omaľovánky? Maľovanie je skvelý spôsob ako sa "odventilovať", byť chvíľu sám so sebou, mať vlastný priestor pre rozvíjanie svojej osobnosti a zabudnúť na starosti. Obrazy - maľovanie podľa čísiel sú skvelou formou ako odbúrať stres a zrelaxovať myseľ.

 

obraz maľovanie podľa čísiel - vtáčiky obraz maľovanie podľa čísiel - zimný jeleň

 

Maľovanie je zmysluplná činnosť, ktorá prináša radu benefitov:

  • zlepší koordináciu,
  • manuálne zručnosti,
  • preverí vašu trpezlivosť a precíznosť, 
  • rozvíja motoriku a aj detskú fantáziu.

 

Darujte deťom zábavu a potešenie

Deti milujú kreatívne aktivity. Majú radi farby, pestrofarebnosť a aj maľovanie. Všetko, čo zapája do hry detskú kreativitu a fantáziu, má pozitívne účinky na ich vývoj. Deti je ťažké zaujať, ale verte, že maľovanie podľa čísiel pre deti je kreatívna činnosť, ktorá im vyčarí úsmev na tvári.

 

obraz maľovanie podľa čísel - detský motív - ľadový medveď obraz maľovanie podľa čísel - funny srnka

 

Roztomilé tučniaky alebo obrovský ľadový medveď popíjajúci horúcu čokoládu sú pre najmladších umelcov to pravé orechové. Staršie deti určite zaujme veselá veverička, netradičná srnka so zimnými klapkami na ušiach alebo tajomná lietajúca loď. 

 

obraz maľovanie podľa čísiel - lietajúca loď obraz maľovanie podľa čísiel - tučniak s vianočnými darčekmi

 

Náš tip: Maľovanie podľa čísiel pre deti predstavuje zábavu pre celú rodinu. Maľujte obraz spolu! Čas strávený v rodinnom kruhu je na nezaplatenie. Dobrá nálada, tímová práca a ešte aj fantastický pocit z dobre odvedenej roboty. Čo viac si počas vianočných sviatkov môžete priať?

 

obraz maľovanie podľa čísiel - veverička obraz maľovanie podľa čísiel - tučniaci

 

Maľujte s DOVIDO!

Darujte na Vianoce jedinečný zážitok! V Dovido ponuke nájdete samostatnú kategóriu, ktorú sme vytvorili pre tých, ktorí si chcú splniť svoje sny, ale aj túžby druhých. Staňte sa maliarom! Tvorenie vlastného diela vás nabije neskutočnou energiou a voľnosťou. Obraz z "vašej dielne" bude fantastický darček na Vianoce. Ak však máte v rodine umelca alebo umelkyňu, obdarujte ich bielym plátnom s číslami a špeciálnou sadou na maľovanie, vďaka ktorým zažijú na vlastnej koži, aké je to byť skutočným maliarom. 

 

maľovanie podľa čísiel - abstrakcia zasnežená krajina obraz maľovanie podľa čísiel - sova

 

Sada, ktorú dostanete pri kúpe obrazov maľovanie podľa čísiel, obsahuje praktické pomôcky, vďaka ktorým premeníte biele plátno na umelecký skvost. V balení nájdete: 

  • plátno s vytlačeným vzorom a očíslovanými políčkami (plátno je už natiahnuté na kvalitnom drevenom ráme zo smrekového dreva),
  • 2 kvalitné štetce v dvoch veľkostiach na veľké aj menšie plochy,
  • návod ako pri maľovaní postupovať,
  • už vymaľovaný obrázok (predlohu), ktorý je nápomocný pri maľovaní,
  • sadu akrylových farieb, špeciálne namiešaných pre zvolený vzor.

 

obraz maľovanie podľa čísiel - mesiac a nočná zimná obloha obraz maľovanie podľa čísiel vlci

 

Pri maľovaní nepotrebujete byť Leonardo da Vinci, Picasso či Monet. Výnimočná interiérová dekorácia - vlastnoručne namaľovaný obraz, bude aj s menšími nedostatkami hotová pastva pre oči a balzam pre dušu. 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii