Zľavy až do -30% •  DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2500+ Recenzií
Dovido novinka - štýlové obrazy na korku

Dovido novinka - štýlové obrazy na korku

Lucia Plasa Utorok 08. 06. 2021 Obrazy

Všetci nadšenci umenia a dizajnérskych skvostov nám dajú určite za pravdu, že bez bytových dekorácií by bolo bývanie len prázdnym priestorom bez života, bez osobitého štýlu a bez fantázie. Dekorácie vdýchnu vášmu kráľovstvu originalitu, sviežosť, jedinečnosť a nadčasový dizajn. Dnes by sme vám chceli predstaviť moderný trend vo svete interiérových dekorácií - originálne obrazy na korku Dovido. 

 

obraz na korku v čiernobielom prevedení  mapa Európy na korku

 

Jedinečné obrazy na korku

Klasické obrazy s atraktívnymi motívmi veľmi dobre poznáte, ale čo obrazy na korku? V čom sú výnimočné a nezvyčajné? Moderné a nápadité obrazy na korku, premenia obyčajnú korkovú nástenku na neobyčajnú bytovú dekoráciu, ktorá už na prvý pohľad zaujme každého. V našej ponuke na vás čakajú obrazy na korku v jemných pastelových farbách, v trendy čiernobielej kombinácií alebo v pestrofarebnom nápaditom dizajne. 

 

obraz na korku mapa sveta s vlajkami čiernobiely obraz na korku mapa sveta od Dovido

 

Obrazy na korku, ktoré vyrábame: 

  • Sú eko friendly, samotný korok je prírodným materiálom.
  • Sú pevné aj vďaka praktickému drevenému rámu a vsadenej drevenej - stredovej priečke.
  • Mapy na korku predstavujú dokonalý darček pre všetkých milovníkov cestovania či dobrodruhov. 
  • Sú tlačené v najvyššej kvalite, farby neblednú aj napriek pôsobeniu každodenného UV žiarenia.
  • Pri tlači sú využívané ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky do ovzdušia. Obrazy teda môžete umiestniť do detskej izby, obývačky, predsiene, kancelárie a spálne. Vlastne je možné ich mať v ktorejkoľvek izbe!
  • Majú všestranné využitie. Dovido obrazy na korku poslúžia ako originálne dekorácie ku ktorým sa perfektne hodia prípínačky. Alebo ako hravé učebné pomôcky geografie pre deti.
  • Lákajú atraktívnym a detailne prepracovaným dizajnom.

 

mapa sveta obraz na korku Dovidoobraz na korku mapa sveta v šedo bielom prevedení

 

Ako vznikajú trendy obrazy na korku v Dovido?

Kvalita pre Dovido predstavuje prím. Obrazy, ktoré vyrábame sú tlačené na kvalitné pružné plátno (zmes bavlny a polyesteru) s hmotnosťou 370 g/m2. Plátno je poriadne natiahnuté na drevený rám, ktorý je určený priamo na výrobu obrazov. Potlačené plátno je pripevnené na korkovú dosku hrubú 3 mm. 

 

tlačenie obrazov

 

Dovido obrazy na korku sú tlačené s láskou. Pomalá tlač vo vysokej kvalite zaručí sýtosť farieb, vďaka čomu je dokonalý a zreteľne viditeľný každý jeden detail na obraze.

U nás myslíme na každého! Korkové obrazy sú vhodné do detskej izby a vy sa vôbec nemusíte obávať nepríjemného a zdraviu škodlivého zápachu z farieb použitých na obraze. Ceníme si nielen nášho zákazníka, ale aj matku Zem, preto využívame ekologické farby, bez zápachu a škodlivých látok. 

 

obrazy na korku Dovido 

Hotové obrazy na korku sú vďaka závesom ihneď pripravené na zavesenie alebo umiestnenie na vaše obľúbené miesto. 

 

Praktické pripínačky od Dovido

Farebné, priesvitné alebo drevené? Premeňte trendy korkový obraz na štýlový plánovač dovoleniek. Pripínačky k obrazom na korku jednoducho patria! Je to neodmysliteľný doplnok, ktorý efektívne zvýrazní obľúbené destinácie alebo vysnívané svetové metropoly, ktoré by ste aspoň raz za život chceli navštíviť. 

 

obraz mapy sveta na korku

 

Ku každému obrazu na korku od nás nájdete aj 10 ks pripínačiek podľa vlastného výberu.  Vyberať si môžete z aktuálnej ponuky. Dovido pripínačky môžete prispôsobiť štýlu a alebo ich zladiť s farebným prevedením mapy.

 

pripínačky na korkovú mapu sveta obrazy na korku mapa sveta

 

Obrazy na korku pre najmenších

Zútulnite detskú izbu, priestor nekonečnej detskej fantázie. Detská izba je miesto, kde si každé dieťa tvorí svoj vlastný svet. Čarujte aj vy pomocou nezvyčajného korkového obrazu a vytvorte magické miesto, ktoré si ihneď zamiluje každý malý dobrodruh. Otvorte deťom bránu do sveta nekonečných morí, exotických zvierat a tajuplných miest o ktorých môžu tajne snívať. 

 

mapa sveta pre deti obraz na korku

 

Obraz na korku - mapa pre deti v pútavom pestrofarebnom dizajne, ich učí spoznávať okolitý svet, jeho krásy, zákutia a zvieratá nenásilnou hravou formou. Deti sú skvelí pozorovatelia a ocenia každý nový, zábavný a zaujímavý prvok v izbe. 

 

obraz na korku mapa sveta so zvieratami  obraz na korku mapa sveta so zvieratami

 

Mapy v rozličných originálnych prevedeniach môžete umiestniť do detskej, ale aj do študentskej izby. Mapa pre deti pozitívne vplýva na rozvoj ich schopností a zručností. Učí ich spoznávať nielen svet, ale aj samých seba.  

 

mapa sveta obraz na korku Dovido mapa sveta pre deti obraz na korku

 

Mapa sveta na korku v tisícich odtieňoch

Dokonalý darček pre malých dobrodruhov aj veľkých prieskumníkov. Vymeňte tradičný glóbus za výnimočnú korkovú mapu. Mapa sveta ako obraz na korku poteší všetkých bádateľov, cestovateľov, ale aj priaznivcov turistiky. Ponuka máp je vskutku jedinečná. Čiernobiele, klasické alebo abstraktné mapy sveta? Možností je nekonečne veľa a výber je len na vás. 

 

 obraz na korku béžová mapa sveta modrá mapa sveta na korku

 

Precestujte svet prostredníctvom obrazov máp alebo si vytvorte vlastnú spomienkovú korkovú nástenku. Pomocou pripínačiek a fotiek zhmotníte nezabudnuteľné chvíle, ktoré ste pri spoznávaní obľúbených destinácií zažili. Na obraz môžete pripnúť aj poznámky alebo časť z vášho cestovateľského denníka. Všetko záleží len na vašej kreativite. 

 

čiernobiela mapa sveta na korku  obraz na korku mapa sveta na dreve

 

Pokiaľ preferujete praktické doplnky a efektívne bytové dekorácie, vyskúšajte jedinečné Dovido obrazy na korku. Ich rafinované prevedenie ohúri aj toho najnáročnejšieho interiérového kritika. Buďte inovatívny a vyskúšajte čaro korkových obrazov.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii