Pomocou tapiet sa budete cítiť ako v tých najkrajších mestách sveta!

Pomocou tapiet sa budete cítiť ako v tých najkrajších mestách sveta!

Nikola Mihalisková Piatok 09. 08. 2019 Tapety a materiály

Rozmýšľate či sú fototapety miest vhodné do vašej domácnosti? Nemusíte! Tapetami miest nič nepokazíte, dokonca pôsobia elegantne. Môžete sa zamerať na najväčšie metropoly sveta alebo si zvoliť miesta, ktoré sú vášmu srdcu blízke. Navštívili ste zaujímavé miesto a máte z neho pekné spomienky? Je čas zvečniť váš zážitok priamo prostredníctvom tapiet! Tapetami miest si spríjemníte každý deň pohľadom na nádherné scenérie. Tapety sú veľmi štýlové, očaria každú vašu návštevu. Pomocou tapiet sa môžete preniesť priamo do čarovných miest alebo naopak je možné priniesť mestá priamo do vašich domácností. Ponuka je naozaj pestrá, zapôsobili na vás metropoly ako New York, Paríž, Londýn či Sydney? Stačí si vybrať. 

 

Pohľad z okna New York  Fototapeta mesta Sydney dovido

 

Ak chcete priniesť do priestoru trošku kultúry Rím je pre vás skvelou voľbou. Fontána di trevi alebo Koloseum zaručia ten správny výsledok. Preferujete radšej prírodu? Nebojte sa, prídete si u nás na svoje! Nádherné exotické scenérie ponúkajú fototapety z Keni či Havaja. Ak ste však milovníkom hôr potešíme vás. Talianske dolomity, očarujúce Alpy, skalisté hory v Amerike alebo horský chodník v Tatrách. To všetko nájdete v našej ponuke. Okrem fototapiet miest priamo zo srdca Slovenska či Česka myslíme aj na milovníkov futbalu. Gotická štvrť v Barcelone alebo futbalový štadión v Brazílii poteší nejedného fanúšika. 

 

Fototapeta Eiffelova veža v Paríži  Fototapeta Havaj dovido

 

Tapeta na stenu - Paríž

Ako sme už spomínali, Francúzsko je krajina tých najrôznejších pamiatok. Od samotnej Eiffelovej veže v blízkosti Seiny je nutné zamerať sa aj na ostatné krásy Paríža. Napríklad fototapeta oceňovaného hradu Mont-Saint-Michel. Tento most bol vyhlásený za kultúrnu pamiatku, prejavuje úctu k rusko-francúzskemu spojenectvu. Čo je lepšie ako začať deň chutnými raňajkami? Raňajky v Paríži! Za povšimnutie stoja predovšetkým nádherné tapety uličiek mesta, ktoré ponúkajú okrem atmosféry aj pravé francúzske raňajky, napríklad v mestskej štvrti Montmartre. Paríž je mestom módy a krásy. Ak sa zaujímate o módne trendy, tapety s francúzskou módou sú to pravé pre vás!

 

Fototapeta most Alexandra III. v Paríži  Fototapeta raňajky v uliciach Paríža

 

Tapeta na stenu - New York

Tapety metropolitnej oblasti New York v USA sú veľmi obľúbené. Od samotných scenérií sú vyhľadávané aj fototapety rušného nočného mesta alebo typických žltých taxíkov, ktoré sa stali určitým symbolom New Yorku. Život v rušnom meste je sprevádzaný hudbou a pouličnými umelcami. Obľúbené sú aj fototapety saxofonistov. Vo všeobecnosti sú populárne mosty, New York ani v tomto prípade nie je výnimkou! Manhattan Bridge, Queensborough Bridge alebo Brooklyn Bridge dodá čaro každému interiéru. Pohľad na Empire State Building skrz tapetu poteší každého nadšenca New Yorku. 

 

Tapeta žlté taxíky v New Yorku dovido  Fototapeta saxofonisti v New Yorku

                                                        

Tapeta na stenu - Londýn

Typickou pamiatkou v Londýne je Alžbetina veža, ktorá je ľudovo nazývaná aj ako Big Ben Tower alebo Clock Tower. Často je vyobrazená na samotných tapetách. Fototapety mostov sú obľúbené aj v tomto prípade. Tower Bridge, nazývaný aj zdvíhací most je jedným z najvyhľadávanejších mostov v Londýne. V našej ponuke môžete nájsť aj fototapetu červenej telefónnej búdky alebo červeného autobusu, ktorý je symbolom Londýna. Ak si stále neviete vybrať náš e-shop ponúka rôzne koláže fototapiet

 

Tapeta Tower Bridge v Londýne  Fototapeta červený autobus a telefónna búdka v Londýne

 

Tapety miest sú vhodné aj do kancelárie

Fototapety miest sú vhodné nielen do domácností, ale aj do sídla vašich spoločností. Atraktívny dizajn tapiet môže mať totižto pozitívny dopad na klientov, pretože tí sa v danej miestnosti určite budú cítiť príjemne a jedinečne. Tapety vám umožnia oživiť firemné priestory, ale hlavne sa pomocou nich môžete odlíšiť od konkurencie. Ako vidíte tapety miest majú využitie nielen v osobnom, ale aj vo vašom profesijnom živote. Poskytnite vám a vašim obchodným partnerom pohľad na najkrajšie mestá sveta. To všetko je možné prostredníctvom fototapiet miest!

 

Tapeta vhodná do kancelárie - Večer v Londýne dovido  Fototapeta pohľad na scenériu mestaDoprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii