EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Návrat staroružovej do interiéru

Návrat staroružovej do interiéru

Nikola Zemková Štvrtok 14. 10. 2021 Tipy a inšpirácie

Staroružová farba nepatrí len do izieb pre dievčatá. Práve naopak. Pomôže vám vytvoriť interiérový dizajn, ktorý prekvapí pozitívnou energiou a pokojom. Vytvorte si moderné, romantické alebo extravagantné bývanie. Je len na vás, ako staroružovú využijete. Ponúka množstvo zaujímavých a osviežujúcich možností, ktoré by ste mali využiť. Chcete o staroružovej v interiéri vedieť viac? Prečítajte si nasledujúci článok.

 

 

Staroružový relax v obývacej izbe

V obývačke vsaďte na staroružovú sedačku. Pôsobí nežne, nie je veľmi výrazná, ale zaručene si ju každý všimne. Keď sa na staroružovú sedačku necítite, ale po staroružovej v obývačke túžite, nezúfajte. Na jednu zo stien použite staroružovú tapetu na stenu. Jednofarebnú, so staroružovými kvetmi alebo abstraktnými tvarmi. Tapetu môžete dať za hnedú sedačku alebo za obývaciu zostavu, aby lepšie vynikla. Máte v obývačke veľa hnedej? Na zem položte staroružový koberec. Prepojte ho so staroružovými vankúšikmi a ozdobte nimi sedačku. Viac doplnkov v staroružovej nepotrebujete. Mohli by ste skĺznuť do gýču a to by bola škoda. Doplňte ju bytovými doplnkami v metalických farbách. Pri medenej a oceľovej, staroružová vynikne najlepšie.

 

 

 

NÁŠ TIP: Romantický akcent obývacej izbe dodá obraz na stenu s jemným motívom v staroružovej farbe alebo jedno staroružové kreslo. Pozornosť na seba upriamia bez toho, aby o to stáli.

 

V kombinácii s čiernou a sivou staroružová pôsobí elegantne a luxusne. Nebojte sa ju kombinovať s drsne pôsobiacim betónom a kameňom a vytvorte si moderný interiér v zaujímavom kontraste, ktorý so žiadnou inou farbou nevytvoríte. Drevo tiež nič nepokazí. Z obývačky vytvorí útulnú izbu, z ktorej sa návštevám nebude chcieť odísť.

 

Romantická staroružová v spálni

Zapojiť staroružovú do spálne je asi najjednoduchšie. Prezlečiete posteľnú bielizeň a viditeľná zmena je hotová. Na posteľ môžete prehodiť staroružovú prikrývku. Príjemnú relaxačnú a oddychovú atmosféru vám pomôže vytvoriť samolepiaca tapeta s mandalou. Je úplne jedno, akú máte posteľ a nábytok. Staroružová si rozumie s kovovou posteľou s výrazným čelom, s bielou i hnedou. Staroružová uvoľňuje napätie a upokojuje. Keď chcete spálňu poňať úplne princeznovsky, staroružový záves a baldachýn nad posteľou bude pôsobiť priam kráľovsky. Nemusia byť jednofarebné. Drobné staroružové ružičky, bielo-ružové zvislé pruhy, abstraktné vzory sú tiež zaujímavou možnosťou. 

 

 

 

Kuchyňa v staroružovej. Áno alebo nie?

V 60. – 70. rokoch minulého storočia sa kuchyňa v staroružovej objavovala často. Dnes je to skôr výnimka. Keď chcete naozaj originálnu kuchyňu, staroružovej sa nebojte. Kuchynská linka v kombinácii so sivou a bielou vytvorí príťažlivú kombináciu. Prepojte ju s vintage štýlom. Kuchynskú linku máte a tak skoro ju nevymeníte. Nevadí. Doplnkov do kuchyne v staroružovej je v ponuke dosť. Od hrncov, cez elektrospotrebiče, až po jedálenský stôl so stoličkami. Viac ako tri farby nespájajte. Dobre si rozmyslite, ktorá časť nábytku alebo doplnkov bude v staroružovej a všetko ostatné jej prispôsobte. V kuchyni je možností veľa. Staroružové kachličky sú tiež skvelou voľbou, čo myslíte?

 

 

 

Staroružová len na zjemnenie

Staroružovú môžete použiť aj v kúpeľni. Skúste to uterákmi, sanitou a ostatnými doplnkami. Kachličky do kúpeľne osviežte zaujímavým staroružovým dekorom. Kúpeľňa nemusí pôsobiť sterilne. Staroružová ju zútulní a zjemní. V kúpeľni naozaj stačí málo. Nemusí byť ružová od podlahy až po strop.

 

 

 

Chodba nemusí zívať prázdnotou

V chodbe máte krásnu vešiakovú zostavu a chcete ju niečím ozvláštniť. Elegantná taburetka s prešívaním v staroružovej farbe je nie len krásnou, ale aj funkčnou dekoráciou, na ktorej si pri obúvaní topánok radi posedíte.

 

 

Dajte staroružovej šancu a vytvorte si interiér domu, ktorý zaujme. Keď ju s ostatným nábytkom a doplnkami správne skombinujete, vytvoríte originálny a príjemný domov, do ktorého sa budete radi vracať. 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii