🌼SPRING SALE -25% off • DIZAJN NA KAŽDÝ DEŇ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzií
Jednoduché dekorácie, ktoré musíte mať doma!

Jednoduché dekorácie, ktoré musíte mať doma!

Nikola Zemková Utorok 03. 11. 2020 Tipy a inšpirácie

Byt máte zariadený, všetko je tak, ako ste si predstavovali, ale niečo tomu chýba. Maličkosti, z ktorých dýcha váš rukopis a vášmu bývaniu dodajú správnu atmosféru. Netreba ich veľa. Jeden výraznejší plagát alebo pekný ťahavý kvet. Prinášame vám niekoľko tipov na jednoduché bytové doplnky, ktoré vášmu bývaniu prirodzeným spôsobom dodajú presne to, čo potrebujete.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel HOME

 

Knihy (nielen) ako dekorácia

Máte obľúbeného autora a netrpezlivo čakáte na každú knihu, ktorú sa chystá vydať, lebo zbierku chcete mať kompletnú. Vydavateľstvá sa snažia viazania a obaly jednotlivých kníh tvoriť tak, aby ich určité znaky spájali a každému hneď bolo jasné, že tvoria sériu. Využite to! Ukážete svoj čitateľský vkus a získate netradičnú dekoráciu. Séria napínavých detektívok, romantika, či historické romány viazané v koženkových obaloch. Spojte príjemné s užitočným a kúpte si knihy, ktoré predtým, ako ich vložíte do police aj prečítate.

 

Zbierka kníh

 

Vankúše. Rovnaký a stále iný

Máte veľkú jednofarebnú sedaciu súpravu a chcete ju niečím oživiť. Porozmýšľajte, aké vankúšiky sa vám ku sedačke hodia najlepšie a oblečte ich do farieb, aby na nej pekne vynikli. Motív na obliečke prispôsobte ročnému obdobiu a vianočným a veľkonočným sviatkom a dekorácia v podobe vankúšov bude stále nová a aktuálna. Keď sa vám nepodarí nájsť vankúšiky presne podľa vašich predstáv, vyrobte si ich. Pletenie, háčkovanie a vyšívanie momentálne slávi veľký návrat. To, že nikto iný taký vankúšik mať nebude je jasné. Pre ručné výrobky stále platí, že čo kus, to originál. Mäkučká deka, ktorá vás zahreje už len tým, že sa na ňu pozriete nemusí byť len funkčná. Celkovú atmosféru dotvárajú detaily. Dajte si na nich záležať.

 

Dekorácia pomocou vankúšov

 

Obraz ako odraz vášho štýlu

Priestorovo veľa miesta nezaberie, ale po vstupe do izby si ho všimne každý. Obraz. Môžete z neho urobiť hlavný pilier, ktorému všetko prispôsobíte alebo doplnok, ktorým zariadenie izby len zvýrazníte. V prvom prípade je nevýhodou to, že obraz tak ľahko nevymeníte. Druhá možnosť je variabilnejšia. S obrazmi môžete pracovať a vymeniť ich, kedy sa vám zachce. Slnkom zaliata príroda vás omrzela, vymeníte ju za obraz so svetlami veľkomesta. Jasné, že ich nebudete meniť denne. Prispôsobte ich svojim súčasným pocitom. K romantickej krajinke sa môžete kedykoľvek vrátiť.

 

5-dielny obraz Mandala harmónie na ružovom pozadí

 

Sviečky na spríjemnenie atmosféry

Sviečka už dávno nie je len nositeľom svetla. Oválne, hranaté, guľaté, sviečky nepravidelných tvarov, postavy, zmenšeniny budov. Motívov je veľa. Niekedy sú prepracované tak, že je vám ľúto sviečku zapáliť. Sviečku môžete vnímať skoro všetkými zmyslami. Pokocháte sa jej krásou, ich horiaci plameň vás upokojí a vôňa navodí príjemnú relaxačnú atmosféru. Existujú sviečky, ktoré svojim praskaním pripomínajú horiace drevo v krbe. Jedna sviečka nikdy nie je dosť. Je len na vás, akými sviečkami, či svietnikmi si bývanie spríjemnite. Nebojte sa ich zapáliť. Zhoria. Prídu ďalšie. Sviečky patria medzi najobľúbenejšie darčeky. Dostanete novú. Možno ešte krajšiu a ešte voňavejšiu.

 

Sviečka, ako dekorácia

 

Izbová rastlina v originálnom kvetináči

Neskrývajte ich na parapetnú dosku za záclonu. Staráte sa o ne s láskou. Pochváľte sa ich krásou a nechajte ich vyniknúť. Izbové rastliny vytvoria dve dekorácie v jednom. Same o sebe sú krásne. Keď ich vložíte do kvetináča, podčiarknete ich krásu a aj vždyzeleným rastlinám dodáte pestrosť. Ťahavé rastliny výrazný kvetináč nepotrebujú. Listy ho zatienia. Na výber vhodných kvetináčov sa zamerajte, keď máte kvety, ktoré rastú do výšky. Nekupujte stále iný. Prispôsobte ich spoločnými prvkami a farbami, aby pôsobili ucelene a harmonicky

 

Izbové rastliny

 

Dekorácie do bytu vyberané s láskou vám pomôžu vytvoriť domov, do ktorého sa vždy budete radi vracať. Maličkosti tvoria svet. Aj ten váš.  Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii