EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Hráme o extravagantnú tapetu v barokovom štýle!

Hráme o extravagantnú tapetu v barokovom štýle!

Andrea Longauerova Piatok 09. 10. 2020 Súťaže

Nebojíte sa výraznejšieho interiéru s jasne definovaným štýlom? Máte radi pompézne a vznešené priestory, v ktorých dominuje zlatá farba? Ak ste si na obe otázky odpovedali kladne, extravagantné barokové motívy si zamilujete! Veríme, že nie každý tomuto smeru príde na chuť- od jeho počiatkov barok ako nový umelecký sloh vzbudzoval v niektorých ľuďoch dojem prehnanosti a nevkusu. Ak však do tejto kategórie nepatríte, poďte si s nami zahrať o originálnu fototapetu práve v barokovom štýle! Stačí splniť nasledujúce podmienky a tapeta v rozmere 500x280 cm môže byť Vaša.

 

 

Súťažte s nami a premeňte svoj interiér na barokové kráľovstvo!

Súťaž prebieha na našom facebookovom profile. Ako sme naznačili už v úvode- barokový štýl sa spája s určitou dávkou odvahy a extravagancie, preto nás tentokrát zaujíma, akí odvážni ste pri výbere interiérových dekorácií. Zapojiť sa je naozaj jednoduché: 

1. dajte like našej stránke Dovido.sk aj súťažnému príspevku

2. zdieľajte súťažný príspevok verejne na svojom profile

3. do komentára pod súťažný príspevok nám napíšte, prípadne priložte aj fotografiu pre Vás najextravagantnejšieho doplnku, ktorý má miesto vo Vašom interiéri

Tešíme sa na Vaše reakcie, víťaza vyberieme v pondelok 19.10.2020 po 9-tej. Meno výhercu bude zverejnené v súťažnom príspevku.

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii