Mid season sale⚡Extra 5% zľava s kódom: MID5 *len do nedele
Hľadáme nových majiteľov DOVIDO obrazu!

Hľadáme nových majiteľov DOVIDO obrazu!

Andrea Longauerova Pondelok 11. 01. 2021 Súťaže

Chceme sa s našimi fanúšikmi podeliť o radosť z našej práce, preto sme si pre Vás prichystali jedinečnú súťaž a možnosť tak získať obraz z našej dielne. Ak by ste boli radi hrdým majiteľom originálneho obrazu vyrábaného na Slovensku, neváhajte sa zapojiť!

 

Čo v sebe ukrývajú obrazy Dovido?

Starostlivo vyberané motívy, spracované priamo u nás do finálnej podoby. Obrazy sú tlačené na kvalitné pružné plátno tvorené zmesou bavlny a polyesteru. Použitá technológia zaručuje vysokú sýtosť farieb, takže sa nemusíte báť nevýrazných obrazov. Pri tlači využívame kvalitné ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky do ovzdušia- obrazy tak môžete umiestniť do ktorejkoľvek izby! Plátno je napnuté na rám z kvalitného dreva. Súčasťou obrazov sú závesy - 1 až 2 ks podľa rozmeru. Obrazy sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie, pričom rohy obrazov sú chránené rohmi z kartónu. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnom darčekovom balení priamo svojim novým majiteľom! Tak čo, nalákali sme Vás?

 

 

Vyhrajte Dovido obraz podľa vlastného výberu!

Stačí sa zúčastniť práve prebiehajúcej súťaže na našom facebookovom profile. Podmienky sú nasledovné: 

1. dajte like našej stránke Dovido.sk aj súťažnému príspevku

2. zdieľajte súťažný príspevok verejne na svojom profile

3. do komentára pod súťažný príspevok nám napíšte, čím sa vyznačujú obrazy Dovido

 

Odpoveď na súťažné zadanie nájdete či už v tomto článku, priamo v kategórii Obrazy Dovido na našom webe ale aj v detaile našich produktov. Tentokrát vyžrebujeme až dvoch víťazov, ktorí si budú môcť vybrať ľubovoľný 1-dielny obraz od výrobcu DOVIDO. Zapojiť sa môžte do 20.1.2021 do 9-tej hodiny. Mená výhercov budú zverejnené v komentári pod súťažným príspevkom. 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii