Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Originálny interiér v extravagantnom štýle - Monkey Island

Originálny interiér v extravagantnom štýle - Monkey Island

Lucia Plasa Streda 02. 06. 2021 Štýly bývania

Zbožňujete extravaganciu a moderný nápaditý štýl? Nudí vás neutrálna sivá alebo univerzálna biela farba v interiéri? Riešením pre vás je jedinečný interiérový štýl - Monkey Island. Inšpirujte sa extravagantným štýlom Monkey Island, ktorý váš domov premení na dokonalý exotický raj plný autentických prvkov z pravej divočiny.


obývačka so šedou stenou, etno dekoráciami a obrazom s motívom džungle

 

Monkey Island v interiéri

Pretvorte jednoduchý interiér na vami vyrobený tropický les, takzvanú džungľu. Monkey Island, v preklade Opičí ostrov, je originálny štýl bývania s nádychom tropickej klímy a divočiny. Je to prírodný štýl, ktorý využíva farebné kontrasty a prírodný materiál ako drevo, ratan, hlinu alebo bambus. 

 

monkey island štýl v obývačke

 

Prvky, ktoré jedinečný Monkey Island štýl charakterizujú: 

  • exotika,
  • tropická klíma,
  • prírodné materiály,
  • izbové rastliny ako sú napríklad palmy, paprade, bambus,
  • zaujímavé izbové dekorácie - lampa so pštrosím perím, sošky opice či slona alebo gorily, drevené svietniky alebo posteľná bielizeň so zvieracím motívom,
  • nábytok z ratanu alebo z dreva,
  • výrazné žiarivé farby ako žltá, ružová a zelená.

 

 

Divočina v obývačke

Ako vytvoriť modernú obývaciu miestnosť v Monkey Island štýle? Každý detail rozhoduje! Váš interiér, vaše kráľovstvo. Moderný interiér je o detailoch. Vďaka nim je váš domov originálny, jedinečný a oveľa osobnejší. Obývačka je miestnosť nekonečných možností. Vytvára priestor, kde sa fantázie a kreativite medze nekladú. Monkey Island je pre dobrodružné duše a milovníkov tropickej klímy to pravé orechové!

 

obývačka v Monkey Island štýle s plagátom plameniaka 

 

Zabaľte obývačku do farieb divočiny. Žiarivá žltá, romantická ružová a svieža zelená sú dominantami tohto štýlu. Najideálnejší spôsob ako do interiéru zakomponovať výrazné svieže farby je využiť ich ako vedľajšie farby v podobe bytových dekorácií.

 

obývačka so žltými dekoráciami a obrazom farebného papagája 

 

Pomocou tapety alebo samolepiacej tapety s motívom slnečnej džungle alebo exotických zvierat dokážete rýchlo a efektívne pretvoriť klasickú obývačku na vlastný Monkey Island. Obrovskou výhodou premeny pomocou samolepiacej tapety je, že ak vás tento štýl omrzí, tapetu jednoducho odstránite.

 

obývačka v Monkey Island štýle s tapetou - slnečná džungľa Fototapeta XXL s motívom slonej rodinky

 

Monkey Island, štýl plný prekvapení

Pokiaľ nie ste fanúšikom ráznych zmien, stačí sa vyhrať s detailmi. Vdýchnite obyčajnej spoločenskej miestnosti pestrosť a sviežosť s originálnymi bytovými doplnkami. Žlté vankúšiky na šedej sedačke, deky s leopardím vzorom alebo originálna lampa s elegantným pštrosím perím. Impozantné palmy, bambusové izbové rastliny a paprade tvoria neodmysliteľnú súčasť Monkey štýlu. Praktické prútené košíky poslúžia ako odkladací priestor a nezvyčajný drevený luster vnesie do priestoru eleganciu a nadčasovosť. 


plagát na stenu s motívom leňochoda 

 

Netradičná jedáleň v očarujúcom štýle Monkey Island

Drevo hrá v Monkey Island štýle hlavnú úlohu. Drevená podlaha, drevený obklad alebo drevený nábytok s jednoduchými elegantnými líniami. Dominantným prvkom v jedálni je jednoznačne masívny drevený stôl. Vychutnajte si rodinné obedy so zábavnými prvkami Monkey Island štýlu. Prestieranie so vzorom šťavnatého ananásu, banánu alebo opice či plameniaka zlepšia každému stravníkovi náladu a navodia apetít.

 

  

 

Snívajte o exotike vo vlastnom tropickom raji

Spálňa v bláznivom štýle? Prečo nie! Nebojte sa nekonvenčného interiéru. Monkey Island nie je len o opiciach a exotickom ovocí. Inšpirujte sa nekonečnými prírodnými krásami nevyspytateľnej džungle. Nežné romantické duše ocenia prepojenie kreatívneho Monkey štýlu s prvkami elegancie. Elegantná drevená posteľ s hebkou posteľnou bielizňou s prírodným motívom vás prenesú do vytúženého raja. Pokiaľ chcete byť draví ako divé šelmy, vymeňte prírodný motív za atraktívny leopardí alebo zebrí vzor.

obývačka v štýle Monkey Island, so tapetou na stenu s motívom džungle spálňa v štýle Monkey Island

 

Vitajte v džungli!

Ranná kávička v prostredí magického Karibiku? Premeňte klasickú stereotypnú terasu na divoký "Monkey Island". Ak je žiarivá žltá a výrazná ružová farba v interiéri pre vás príliš veľké sústo, popustite uzdu fantázii na terase alebo v záhrade.

 

jedáleň - drevený stôl 

 

Oddýchnite si v hojdacej sieti pri príjemnom šume vody vo vašom malom "oceáne". Vymeňte ihličnaté stromčeky za exotické palmy. Pokiaľ máte v záhrade bazén, nafukovačka v spojení s palmami podčiarkne Monkey Island štýl perfektne! Umiestnite veľké drevené svietniky do piesku, tie by v štýle Monkey Island nemali chýbať.

 

drevené svietniky v monkey island štýle záhrada v štýle monkey island s palmami a ratanovým nábytkom

 

Roztomilých trpaslíkov prenechajte klasikom. Kreatívni ľudia s dobrodružnou povahou nedajú dopustiť na originálne dekorácie. Vítané sú farebné lampióny, sošky v podobe opice, slona alebo korytnačky, veľké hlinené vázy s elegantným pštrosím alebo pávím perím. A nezabúdajte na hravého ružového plameniaka, ktorý vám pri víkendovej grilovačke bude robiť spoločnosť.

 

obraz s palmovými listami a zeleným ananásom

 

Život je len jeden a my máme len jednu šancu užiť si ho naplno! Spestrite si ho domácou exotikou. Nezvyčajný extravagantný interiérový štýl Monkey Island vo vás zapáli iskru života a vášne. Na začiatok vyskúšajte len bytové dekorácie ako sú plagáty alebo obrazy na stenu inšpirované životom v džungli a sami uvidíte, ako rýchlo si zamilujete netradičný Monkey Island štýl.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii