EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Zariaďujete interiér? Prinášame vám rebríček tých najkrajších tapiet na stenu za posledných 6 mesiacov!

Zariaďujete interiér? Prinášame vám rebríček tých najkrajších tapiet na stenu za posledných 6 mesiacov!

Nikola Mihalisková Štvrtok 27. 02. 2020 Tapety a materiály

Vytvoriť neobyčajný priestor v dome či v byte môže niekedy trvať aj roky! Pri zariaďovaní bytu je nevyhnutné vynaložiť určitý čas, úsilie a finančné prostriedky. Aby sme vám uľahčili prácu a pomohli vám rozhýbať vašu fantáziu, rozhodli sme sa zverejniť rebríček tých najkrajších tapiet, ktoré už dnes skrášľujú priestory domácností. Poďme sa teda spoločne pozrieť na TOP10 najkrajších tapiet, ktoré môžu byť aj súčasťou vašich domovov!

 

1. Fototapeta mapa sveta pre deti

Neprekvapilo nás, že najkrajšou tapetou je práve tá, ktorá poteší vaše ratolesti. Skrášlenie interiéru detskej izby je dôležité, pretože príjemné prostredie pomáha rozvíjať fantáziu a myseľ. A čo je lepším nástrojom než detská mapa sveta?

Fototapeta mapa sveta pre deti

 

2. Fototapeta červená amarylka

Druhou najobľúbenejšou tapetou je fototapeta kvetukonkrétne nádhernej amarylky. Amarylka je cibuľovitá trvalka, ktorá disponuje veľkými kvetmi. Samotný kvet je vhodnou dekoráciou do domácností. Tapeta s týmto kvetom rozžiari váš interiér, spoločne s abstraktnými prvkami prinesie jedinečnú atmosféru.

Fototapeta červená amarylka

 

3. Fototapeta štýlová mapa sveta

Do prvej trojky sa dostala aj štýlová mapa sveta, tentokrát pre dospelejšie publikum. Nečudujeme sa! Farebná kombinácia sa skvele hodí do kancelárie, spálne, obývačky či študentskej izby. Tapetu je vhodné kombinovať s drevom.

Fototapeta štýlová mapa sveta

 

4. Fototapeta staré borovicové drevo

Sme veľmi radi, že vás zaujala tapeta s imitáciou dreva. Imitácie prírodných materiálov sú v súčasnej dobe obľúbené! Túto tapetu môžete umiestniť takmer do každej miestnosti. Navyše, tapeta je oveľa lacnejšia varianta ako samotné drevo. 

Fototapeta staré borovicové drevo

 

5. Fototapeta červená tehla 

Elegantná tapeta s imitáciou tehly rozjasní každý priestor! Fototapeta vo vintage štýle spoločne s červeným odtieňom dodá neobyčajný vzhľad vášmu domovu. 

Fototapeta červená tehla

 

6. Fototapeta biela elegancia 

Mnohí z vás milujú eleganciu s istou dávkou luxusu. Pokiaľ túžite po kráľovskom vzhľade vašej spálne či obývačky, tapetou bielej elegancie to rozhodne dosiahnete! Tapeta v tomto štýle prinesie do interiéru želaný WOW efekt.

Fototapeta biela elegancia

 

7. Fialové púčiky kvetov

Všetci milujeme kvety! Pokiaľ túžite vytvoriť romantickú atmosféru, táto tapeta je pre vás tá pravá. My osobne sme šťastní, že sa dostala do rebríčka aj fototapeta kvetov v tomto prevedení. Decentné abstraktné prvky dotvoria už tak pôsobivý vzhľad. V kombinácii s tými pravými doplnkami môžete tento štýlový kúsok umiestniť do každej miestnosti. 

Fototapeta fialové púčiky kvetov

 

8. Fototapeta kvety v tuneli 

Kvety v tomto jedinečnom prevedení sú v kombinácii so vzormi skvelým prostriedkom ako dostať do priestoru futuristický vzhľad. Táto moderná fototapeta upúta pozornosť každého. Odporúčame ju kombinovať s drevom. 

Fototapeta kvety v tuneli

 

9. Fototapeta betónová stena 

Tapeta s imitáciou betónu je skvelým nástrojom na vyjadrenie názoru. Fototapeta pôsobí rebelsky a moderne. Pokiaľ túžite po takejto atmosfére tapeta bude zdobiť vašu spálňu, obývačku, predsieň a prípadne aj kanceláriu. Odlíšte sa a prejavte vašu osobnosť, práve prostredníctvom tapety.

Fototapeta betónová stena

 

10. Fototapeta strom života

Na konci rebríčka sa umiestnila tapeta v originálnom prevedení. Kombinácia imitácie dreva a nádherného stromu pôsobí rodinným dojmom. Útulnú a príjemnú atmosféru docielite práve touto nádhernou tapetou so stromom života.

Fototapeta strom života

 

Práve ste mali možnosť vidieť TOP10 najkrajších tapiet, ktoré upútali pozornosť. Ak však máte iný názor, môžete ho vyjadriť prostredníctvom ankety, ktorú sme pre vás pripravili. Teraz je už čas vybrať tú najkrajšiu tapetu na stenu!

Hlasujte za najkrajšiu tapetu!

 

 

 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii