EXTRA 5% International women's day sale💝 V košíku použi kód: MDZ5 *len do nedele
Vyskúšajte plagáty do detskej izby

Vyskúšajte plagáty do detskej izby

Nikola Zemková Piatok 09. 12. 2022 Detská izba

Zdá sa vám, že detská izba vo vašej domácnosti je akási príliš fádna, chýba jej unikátna emócia a farebnosť? Skvelým riešením, ako ju oživiť, môžu byť práve plagáty do detskej izby. Tie prinášajú viacero zaujímavých benefitov, ktoré nepochybne oceníte aj vy! 

 

Plagát ako zdroj pozitívnych emócií 

Možno by ste to nepovedali, no farby a obrázky dokážu významne vplývať na ľudskú psychiku. Tento fakt platí obzvlášť u detí, ktoré prirodzene intenzívnejšie vnímajú svet okolo seba, analyzujú ho a hľadajú v ňom rôzne významy. Z tohto dôvodu by detská izba nemala byť fádna, s bielymi stenami a jednofarebným nábytkom. 

 

 

 

Naopak, aby detská izba vyvolala vo vašom dieťati pozitívne emócie, mala by hrať farbami a tvarmi. Skvelou voľbou je pestrofarebný nábytok, koberce so zaujímavými vzormi či rôzne doplnky. A práve tu sa k slovu dostávajú plagáty. Tie dokážu svojou farebnosťou okamžite rozžiariť akýkoľvek priestor. 

Praktický tip: Keď vyberáte plagát do detskej izby, dovoľte svojmu drobcovi, aby si zvolil taký, ktorý sa mu najviac páči. Budete tak mať istotu, že do svojej izby sa bude vždy vracať s iskričkami v očiach.

 

Široký výber jedinečných dizajnov

Keď zavítate do nášho e-shopu, môžete si vybrať z desiatok unikátnych plagátov, ktoré sú určené špeciálne do detských izieb. Veľkú časť našej ponuky tvoria kúsky navrhnuté našou skúsenou dizajnérkou.

 

 

 

Je už len na vás, či uprednostníte jednoduché kreslené vzory so zvieratkami a rozprávkovými postavičkami alebo netradičné abstraktné dizajny. Rozhodnúť sa môžete pre žiarivejšie farby, ale aj upokojujúce tmavšie odtiene.

 

Plagát do detskej izby a jeho kvalita 

Pri výbere plagátu dbajte na kvalitu. Jedine tak budete mať istotu, že detskú izbu vydrží zdobiť dlhé roky bez straty svojich pôvodných vlastností

Všetky plagáty v našej ponuke sú tlačené na vysokokvalitný papier s gramážou 200 g/m2. Pri tlači využívame HD technológiu, ktorá zabezpečuje špičkové rozlíšenie a výnimočnú hĺbku jednotlivých farieb. Nepochybne oceníte tiež odolnosť voči UV žiareniu. Aj keď bude na plagát počas dňa svietiť slnko, nestane sa, že po pár mesiacoch vybledne. 

 

Vedeli ste, že: Na tlačenie používame špeciálne farby, ktoré neobsahujú zdraviu škodlivé toxíny? Nemusíte sa tak obávať, že nový plagát bude zapáchať po chemikáliách a negatívne ovplyvní kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti. 

 

Jednoduchá aplikácia

Moderné plagáty na stenu sú dostupné vo viacerých veľkostných verziách. Ľahko si tak vyberiete takú, ktorá dokonale zapasuje na stenu vašej detskej izby. Každý plagát je dodávaný s odolným, no zároveň ľahkým rámom. Zvoliť si môžete z 3 rôznych farieb. Predná strana rámu je vyrobená z plexiskla, ktoré chráni plagát pred pôsobením vonkajších vplyvov. 

 

 

 

Veľkým benefitom plagátov je nízka hmotnosť. Vďaka praktickým háčikom na zadnej strane rámu ich ľahko zavesíte na stenu. Pokiaľ nechcete alebo nemôžete zabíjať klince do steny, rám s plagátom viete len voľne položiť na poličku a oprieť o stenu

Tak neváhajte, zaobstarajte si plagáty pre deti aj vy a rozžiarte svoj domov!Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii