Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Obrazy na stenu s motívom zimy

Obrazy na stenu s motívom zimy

Nikola Zemková Štvrtok 17. 12. 2020 Obrazy

Biela zima. Všade čisto. Veľa snehu. Snehuliaci na každom kroku. Starí rodičia by o tuhej a bielej zime vedeli rozprávať. My si už takú zimu nepamätáme a dnes o nej môžeme už len snívať. Tešíme sa z každej snehovej vločky, ktorú nám Perinbaba pošle. Snehu je stále málo. Ani snežné delá to nenapravia. Vyčarujte si zimu, o ktorej snívate, u vás doma. Stačí si len vybrať správny obraz na stenu.

 

5-dielny obraz zamrznuté hory  Obraz rozprávková zimná krajina

 

Tajomná zimná príroda 

Jeden pohľad na jednoduchý obraz stromov v zime vo vás vzbudí toľko pekných spomienok, že budete rozmýšľať, prečo ste si ho na stenu nezavesili skôr. Nebo v zime hrá minimálne 50 odtieňmi modrej. Keď sa k nemu pridajú biele mraky, prechod medzi zemou a nebom si na obraze skoro vôbec nevšimnete. Príchod zimy v sebe skrýva niečo tajomne krásne a každý ju vidí inak. Sneh a jeho hru so svetlom ani obraz nezastaví. Lesné zvieratá na bielom snehovom podklade vyniknú najviac. Žiadny strom, krík a vysoká tráva ich nezatieni. Najfotogenickejší z ríše lesných zvierat je podľa nás jeleň. Najmä v zime. 

 

Obraz les zahalený snehom  5-dielny obraz Krkonoše v snehovej perine

 

Zima v abstraktnom šate 

Proti klasickej bielej zime nič nemáte, ale zavesenú na stene ju nechcete. Hľadáte obraz, pri ktorom si každý predstaví takú zimu, aká sa mu páči. Presne o tom abstraktné obrazy sú. Každý v nich odhalí niečo iné. Vy v abstraktnom obraze zimy vidíte popraskaný ľad, sused poriadnu víchricu. Svet okolo nás často zmení len nepatrný nádych zimy. Nie je to zima, ktorá vyštípe líca a vchádza až pod nechty. Je to zima, ktorá príjemne schladí a pôsobí príjemne osviežujúco.

 

Obraz abstrakcia z akvarelových farieb Obraz modro-fialové abstraktné umenie

 

Zima nie je len o mínusových teplotách, ľade a množstve snehu. Na obrazoch môže vyzerať aj inak. V ľadovom kráľovstve ozdobenom krásnymi bielymi kvetmi sa z každej ženy na okamih stane očarujúca kráľovná zimy

 

Zima na obraze nestačí. Chcete viac! 

Obrazy sú krásne, ale vám to nestačí. Zasnežené vrchy a lesy chcete mať na očiach stále. Čím viac plochy na stene zaberie, tým lepšie. S peknou fototapetou do priestoru príde presne toľko zimy, koľko sa vám páči. Milovníkov zasnežených lesov a horských štítov celoročne poteší pohľad na fototapetu s prírodným motívom, ale aj milovníci miest si pri výbere fototapety prídu na svoje

 

Fototapeta zasnežený strom Fototapeta polárna žiara

 

Podľa predpovedí počasia to aj tento rok vyzerá tak, že nás tuhá zima so snehom nepoteší. Vďaka obrazom a fototapetám so zimným motívom sa krásou zimy môžete kochať aspoň pohľadom. Nielen v zime. Celý rok. Je len na vás, ako sa rozhodnete. 

 

Obraz má ešte jednu veľkú výhodu. Keď máte zimy dosť, zo steny ho zvesíte a vymeníte za obraz s iným motívom. Také je to s obrazmi jednoduché. 

 

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii