Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Obrazy na stenu s jesenným motívom

Obrazy na stenu s jesenným motívom

Nikola Zemková Streda 30. 09. 2020 Obrazy

Jeseň. Ročné obdobie, ktoré neuveriteľne hýri farbami. Listy stromov zo zelenej prechádzajú od žltej, cez oranžovú a červenú až k hnedej. Farby, ktoré na nich vidíme takto dokáže namiešať len príroda. Spestrite jesennými farbami aj svoj domov! Obrazy na stenu majú jednu veľkú výhodu. Môžete ich kedykoľvek vymeniť a prispôsobiť aktuálnej nálade, či ročnému obdobiu. Pri jesenných motívoch veru je z čoho vyberať.

 

Jesenná príroda nikdy neomrzí

Medzi najpopulárnejšie motívy v jesenných farbách patria práve tie prírodné. Sú farebné, pôsobia nostalgicky a izbe často dodajú čarovnú, až tajomnú atmosféru. Zemité farby, ktoré tu prevládajú upokojujú. Príroda dobíja energiu. Niekedy aj pohľad na obraz s motívom lesa úplne stačí. Užite si prechádzku jesenným lesom aj vtedy, keď si ju časovo nemôžete dovoliť. Máte pocit, že pozeráte do diaľky a na chvíľu sa odpútate od okolitého sveta. A to nie je všetko! Horizontálne obrazy opticky zväčšujú priestor. Malá izba vďaka nim pôsobí priestrannejšie.

 

Obraz vidiecka krajina  Obraz les v jesennom období

 

Jeseň v znamení kvetov

Žiadne rozkvitnuté lúky, či tulipánové polia. Je jeseň. Kvetov je čoraz menej. Dlho sme rozmýšľali, ktorý kvet je pre jeseň typický. V jesenných dekoráciách sa najčastejšie vyskytuje slnečnica. Slnečnica vás dobije energiou a nahradí lúče slnka, ktorých je v jeseni stále menej. Obraz slnečnice na oživenie izby úplne stačí.

 

Obraz pole slnečníc  Obraz nádherná slnečnica

 

Jeseň v abstraktnom umení

Jesenným farbám sa nebránite, ale krajinkám a prírode by ste sa na obrazoch radšej vyhli. Hľadáte niečo modernejšie. Niečo, čo jeseň pripomína, ale tak inak. Abstraktné umenie osvieži a je vhodné aj do moderne zariadených minimalistických bytov. Obrazmi v odtieňoch tehlovej červenej, oranžovej a žlto zlatej na jeseň nič nepokazíte.

 

Obraz farebné výtvarné umenie  5-dielny obraz abstrakcia v štýle G. Klimta

 

Náš tip: Aj príroda v jesenných farbách môže pôsobiť moderne a netradične. Dajte jej šancu. Novinkou v našej ponuke sú 5-dielne obrazy a tiež majú na jeseň čo ponúknuť. Listy v jesenných farbách sú jednoduché a originálne zároveň. Ozdobte nimi chodbu, obývačku, či predsieň.

 

Kuchyňa plná úrody

Kuchyňa je srdcom domova, ale v prvom rade musí spĺňať všetky nároky, ktoré na ňu kladieme. Nad dekoráciami v spojitosti s kuchyňou často neuvažujeme. Veľa vecí je v nej aj bez nich. Obraz na stenu je dekorácia, ktorá kuchyňu netradične oživí a veľa miesta v nej nezaberie. Na jeseň sa zbiera úroda. Pripomeňte si to obrazom s ovocím a zeleninou, s ktorými sa na jeseň stretávame najčastejšie.

 

Obraz jesenná úroda  Obraz zátišie do kuchyne

 

Prežite jeseň po svojom!

Tretie ročné obdobie sa často spája s depresiami. Nedajte im šancu! So západom slnka nad pšeničným poľom si doprajte jesennú dávku romantiky. K jeseni patria aj stohy a balíky sena. V minulosti sme sa s nimi stretávali bežne. Naši starí rodičia si pri hrabaní a prevracaní sena spievali ľudové piesne a bolo im veselo. Pripomeňte si ich aspoň takto.

 

5-dielny obraz stohy sena v karpatských horách  Obraz západ slnka nad pšeničným poľom

 

Štyri ročné obdobia v jednom

Obrazy na stenu sú krásne a vedeli by ste si predstaviť mať na každé ročné obdobie iný, ale poznáte sa. Kúpiť obraz nie je problém. Problém nastane, keď ho treba vymeniť. Odkladáte to na zajtra dovtedy, kým sa ročné obdobia nevymenia. Potrebujete niečo, čo je aktuálne celý rok. Niečo, na čo sa môžete pozerať stále. Obraz štyri ročné obdobia ponúka riešenie. 

 

Obraz štyri ročné obdobia  Obraz štyri ročné obdobia detail

 

Obľúbené mesto v jesenných farbách

Máte obľúbené mesto prepojené s príjemnými spomienkami a pri pohľade naň sa stále usmievate? Odejte ho do jesenných farieb a zaveste ho tak, aby ste sa naň počas dňa pozreli čo najčastejšie. Aj ten najmenší úsmev dokáže neuveriteľne spríjemniť deň

 

Obraz Eiffelova veža v pastelových farbách  Obraz jeseň v Japonsku

 

Obrazov s motívom jesene je veľa. Nemusíte sa ich báť. Nie je to hmlistá upršaná jeseň, ktorú k životu nepotrebujete. Práve naopak. Je to jeseň plná farieb, úrody a spomienok. Počasie neovplyvníte a ani dažďu sa v jeseni nevyhnete, ale doma rozkazujete vy! S obrazmi z našej dielne si urobíte takú jeseň, aká sa vám páči

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii