Zľavy až do 30% • Nakúpte aj našu novinku 🎨🖌️Maľovanie podľa čísel 
Obľubujete maľovanie podľa čísel? Predstavujeme nové motívy

Obľubujete maľovanie podľa čísel? Predstavujeme nové motívy

Dovido bloger Streda 24. 05. 2023 Novinky

Máme dobré správy pre každého priaznivca maľovania podľa čísel! Do nášho produktového portfólia pribudla jedinečná kolekcia od nového dodávateľa, ktorá si vás získa svojimi originálnymi motívmi, no zároveň aj veľmi priaznivou cenou. Aké zaujímavé kúsky v nej nájdete? 

 

Obrazy pre milovníkov prírody 

Pokiaľ chcete svoju domácnosť skrášliť prírodnými motívmi, rozhodnúť sa môžete napríklad pre obraz s levom, nádherne rozkvitnutými kvetmi či morskými vlnami. Tieto jedinečné kúsky na vás budú pôsobiť upokojujúco nielen počas toho, ako ich budete maľovať, ale aj keď ich zavesíte na stenu vo vašej obývačke, kuchyni, spálni či chodbe. Váš pohľad vždy upútajú svojimi výraznými kombináciami farieb, ktoré perfektne rozžiaria interiér. 

 

 

 

S maľovaním podľa čísel do celého sveta

Máte radi dobrodružstvá, cestovanie a objavovanie nových miest? V takom prípade vám určite spravia veľkú radosť obrazy s motívom ulice v New Yorku, jarných Benátok, Londýna, Paríža či nádherných morských pláží. Pri ich maľovaní sa myšlienkami prenesiete do vašich najkrajších spomienok, zabudnete na svoje každodenné problémy a môžete dokonale popustiť uzdu fantázii.

 

 

 

Zaujímavé detské motívy 

Chceli by ste izbu vášho milovaného dieťatka skrášliť originálnym hravým obrazom? Nemusíte ho kupovať, môžete si ho sami namaľovať! Nové detské motívy s pestrými farbami si vaše dieťa rozhodne obľúbi. 

 

  

 

Staňte sa skutočným maliarom! 

Máte radi výzvy? Čo takto si namaľovať slávny obraz Leonarda da Vinciho, Monu Lisu? Alebo portrét ženy v slnečnicovom poli? Spomedzi nových originálnych obrazov pre ženy si rozhodne aj vy vyberiete motív, ktorý vás chytí za srdce. Pri maľovaní si dokonale precvičíte svoje manuálne zručnosti, jemnú motoriku a trpezlivosť.

 

 

 

Výborná kvalita, ešte lepšia cena 

Je len na vás, či sa rozhodnete pre obraz orientovaný na šírku alebo na výšku. Kúsky z našej novej kolekcie sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolné plátno je natiahnuté na drevenom ráme, ktorého súčasťou sú prvky na jednoduché zavesenie na stenu. Benefitom je tiež dostupná cena, len 24 €. Maľovanie podľa čísel je vhodné pre dospelých i deti od 12 rokov.

 

Všetko, čo potrebujete

Súčasťou balenia je plátno s obrysmi kresby a očíslovanými políčkami. V balení nájdete tiež všetky potrebné akrylové farby. Výhodou je, že sú už namiešané a označené číslami, takže ani v tomto smere nemáte žiadne starosti naviac. Maľovanie vám uľahčia aj 3 pribalené štetce s rôznymi šírkami štetiniek.

 

 

 

Originálny darček pre vašich blízkych

Rozmýšľate nad originálnym darom pre vášho kamaráta, partnera či rodinného príslušníka? Darujte maľovanie podľa čísel! Je len na vás, či obraz namaľujete vy a následne ho dáte vášmu blízkemu, alebo ho podarujete nenamaľovaný. Jedno je isté – takýto netradičný darček rozhodne spraví veľkú radosť.

 

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii