Mid season sale⚡Extra 5% zľava s kódom: MID5 *len do nedele
Novinka z Dovido dielne - trendy plagáty na stenu

Novinka z Dovido dielne - trendy plagáty na stenu

Lucia Plasa Piatok 01. 04. 2022 Obrazy

Dovido tím nelení. Práve naopak. Na čele s našou grafickou dizajnérkou, sme si pre všetkých milovníkov umenia pripravili vskutku originálne plagáty na stenu. Zaplavte domov láskou, romantikou, prírodnými skvostami a nevšednou abstrakciou. Pridajte do priestoru zmyselnosť, farby a osobitý štýl. Unikátne plagáty na stenu z našej dielne môžu zdobiť aj váš moderný interiér. Pozrite si spolu s nami umelecké skvosty od našej grafičky.

 

plagát s motivačným citátom plagát na stenu - ružová mandala

 

Vyskladajte si vlastnú galériu Dovido plagátov

Plagáty sa hodia do každého štýlu bývania. Stačí si len zvoliť dizajn, ktorý najviac vystihuje celkový štýl v interiéri. Dovido plagáty sú zárukou unikátneho umeleckého diela. Plagáty na stenu z našej dielne predstavujú dokonalý súlad kreatívnej tvorby grafickej dizajnérky a následne detailne prepracovaného dizajnu. Naša grafička pozorne sleduje a študuje svet umenia a interiérového dizajnu. Farebné kombinácie a celkové prevedenie plagátov sú zakaždým prispôsobené aktuálnym trendom. Čomu dáte prednosť vy? Preferujete príjemné pastelové odtiene alebo skôr čiernobielu klasiku?

 

plagát na stenu s motívom prírody čiernobiely plagát s abstrakciou

 

7 krát ÁNO pre Dovido plagát ako interiérovú dekoráciu

  1. Kráčame s dobou. Vytvárame vlastný grafický dizajn podľa najnovších trendov. 
  2. Plagát viete prispôsobiť farebnej schéme v miestnosti. V Dovido si môžete vybrať z troch rámov v univerzálnych neutrálnych farbách ako je biela, čierna a strieborná. 
  3. U nás myslíme na každého! Aj na tých, ktorí si užívajú krásy života v malom jednoizbovom byte. Ponúkame plagáty v štyroch rôznych rozmeroch od najmenšieho rozmeru 20x30 po najväčší 60x90.
  4. Kvalita a bezpečnosť na prvom mieste! Dovido plagáty sú tlačené HD technológiou na kvalitný papier s gramážou 200 g/m². Plagát aj rámy sú vyrobené z bezpečných materiálov, bez zápachu a iných zdraviu škodlivých látok. Dovido plagáty môžete zavesiť aj na stenu v detskej izbe. Alebo len tak oprieť o stenu.
  5. Naša ponuka je pestrá. Okrem klasiky, ponúkame plagáty s paspartou. Pasparta v ecru odtieni zvýrazní farby a vytvorí ďalší kontrast medzi grafikou, rámom a stenou. 
  6. Využite vaše umelecké cítenie a kreatívneho ducha. Vyskladajte si z rôznych plagátov s podobnou témou originálnu Dovido galériu.
  7. Do tvorby a výroby vkladáme tajnú ingredienciu - srdce.

 

galéria plagátov na stene v spálni plagáty na stenu 

 

Trendy plagáty na stenu s prírodným charakterom

Príroda je silným inšpiratívnym nástrojom. Striedanie ročných období, sfarbenie stromov a listov, rozkvitnuté lúky a nevysvetliteľné prírodné úkazy. Prírodný motív tvorí neoddeliteľnú súčasť tvorby každého umelca. Umelecké diela ako obrazy alebo plagáty s prírodným motívom sú súčasťou moderného interiéru. Je to trend, ktorý si našiel svoje stále miesto vo svete interiérového dizajnu. 

 

plagát na stenu s motívom kvetov vo váze plagát na stenu - príroda 

 

Nadčasová abstrakcia

Milujete krásu nekonvenčných vecí? Ich jedinečnosť a rafinovanosť? Abstrakcia bola, je a aj bude nadčasový trend v interiérovom dizajne. Skutočný umelec dokáže pri abstraktnom diele docieliť harmonický súlad farieb a dokonalú vizuálnu vyváženosť.

 

plagát na stenu - abstraktný vrchol kopca plagát na stenu - abstraktná pláž

 

Ponorte sa spolu s nami do umeleckého sveta, do sveta nekonečnej predstavivosti a usporiadaného chaosu. Otvorte vašu myseľ a nechajte pracovať všetky zmysly. Dajte jednoduchým čiaram, nepravidelným líniám a výrazným farebným škvrnám zmysel. Plagát s abstraktným motívom púta pozornosť a núti vašich hostí premýšľať, ako praví umelci.

 

plagát na stene - abstrakcia mora plagát na stenu - abstrakcia prírody, ružová farba

 

Láska všade navôkol

Čo nesmie v žiadnom bývaní snov chýbať? Obrovská dávka lásky. Plagáty s motívom lásky najviac vyniknú v spálni. Dvojica v láskyplnom objatí, príťažlivé pohľady, túžobné bozky. Vytvorte vďaka umeleckým dielam, dokonalú intímnu zónu pre partnerský život plný vášne. Spálňa je miesto relaxu, ale aj milostných hier. Podčiarknite romantickú atmosféru v spálni s nádherným plagátom so srdcom, so zaľúbenou dvojicou alebo s abstraktným tancom lásky.

 

 

čiernobiely plagát na stenu - motív lásky plagát na stenu - korene lásky

 

Náš tip: Do spálni dokonale zapadnú aj plagáty na stenu inšpirované ženskou krásou. Žena, ženská sila a ženská krása sú už od pradávna inšpiráciou a múzou nejedného umelca, básnika, maliara a hudobníka. Plagáty na stenu inšpirované ženskou dokonalosťou vdýchnu interiéru eleganciu a noblesu.

 

Plagát na stenu s paspartou ženská silueta plagát na stenu - ženská silueta

 Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii