Flash sale ⚡ extra 10% zľava s kódom: FLASH10 *len do nedele
Detské obrazy, ktoré si vaše dieťa zamiluje

Detské obrazy, ktoré si vaše dieťa zamiluje

Lucia Plasa Štvrtok 27. 01. 2022 Obrazy

Detské útočisko, ihrisko a aj študovňa. Detská izba, miesto tisícich možností. Zatraktívnite izbu vášho dieťaťa. Pri zariaďovaní použite jasné pastelové farby, dynamické vzory, pútavé obrazy na stenu. Aké detské obrazy si vaše dieťa zamiluje? Ktorý motív je nadčasový a vydrží rôzne fázy vývoja vášho dieťaťa?

 

Obrazy do útulnej detskej izby

Detská izba by mala byť multifunkčným priestorom. Miesto na štúdium, na hranie, tvorenie, na oddych, ale aj na kvalitný spánok. Spríjemnite deťom každodenné aktivity v izbe! Pri zariaďovaní detskej izby môžete popustiť uzdu fantázii. Prázdne biele steny do detskej izby nepatria. Môžete sa vyhrať s farbami, dekoráciami a doplnkami. Obrazy do detskej izby predstavujú efektívny nástroj, pokiaľ potrebujete do izby vniesť pestrosť, rôznorodosť, originalitu a jedinečnosť.  

 

detská izba, obraz roztomilého srnčeka obraz spiaceho medvedíka

 

Pri výbere obrazu by ste mali brať do úvahy aj povahu a záľuby dieťaťa. Správna otázka teda znie: Čo sa páči vášmu dieťaťu? Zbožňuje prírodu, vesmír, šport? Má rado hudbu alebo sníva o dobrodružných výpravách s pirátmi?

 

detská izba, obraz žltý báger obraz rozprávkové nočné mestečko

 

Vitajte v džungli!

Preč so stereotypom! Izba môže byť neutrálna, atraktívna aj pre chlapcov aj pre dievčatá. Prírodný motív je toho dôkazom. V dnešnej dobe je naozaj dôležité budovať u detí vzťah k prírode. Detské obrazy so zvieratkami sú presne to, čo nadčasová neutrálna detská izba potrebuje

 

detská izba dievčenská, obraz veselé zvieratká v džungli

 

Medzi obľúbené detské obrazy s prírodným motívom patria obrazy, kde sú znázornené:

 • roztomilé zvieratká,
 • rozprávkový les, 
 • príroda s abstraktným nádychom,
 • pradávne dinosaury,
 • farebné listy.

 

obraz veselá opička obraz roztomilé dinosaury

 

Ak chcete v detskej izbe vytvoriť skutočnú domácu džungľu, môžete pridať plyšové zvieratká, bezpečné izbové rastliny, posteľnú bielizeň s prírodným motívom, drevený nábytok v svetlých farbách a hlavne nezabudnite ladiť farebnosť izby.

 

Kreativita má dvere otvorené dokorán

Každé dieťa má svojho vysnívaného rozprávkového hrdinu. Obľúbenú disney postavičku alebo superhrdinov z populárnych marveloviek. Detskej fantázií sa medze nekladú. Deti majú dovolené snívať a vytvárať si príbeh, kde budú bok po boku zdolávať dobrodružné cesty s ich obľúbencami.

 

obraz rozprávkový les

 

Obrazy pre deti s postavičkami z rozprávkových príbehov potešia každého malého snílka. Čarokrásne víly a nádherné princezné vyčarujú úsmev na tvári dievčatám a naopak obrazy pre deti s pirátskou a rytierskou tematikou učarujú chlapcom s odvahou a nebojácnym srdcom. 

 

detská izba dievčenská, obraz s vílou chlapčenská detská izba, obraz s pirátskou loďou

 

Nekonečný vesmír a žiarivé hviezdičky

Detské obrazy s motívom nekonečného vesmíru ocenia malí aj veľkí astronómovia. Vesmírna tematika zaujme aj tínedžerov. Obrazy do detskej izby s vesmírom, hviezdami, žiarivým mesiacom alebo s abstraktnými planétami sú pre budúcich kozmonautov to pravé orechové. Pre vytvorenie modernej a útulnej detskej izby s vesmírnou tematikou pridajte do interiéru ďalšie dekorácie ako svietiace hviezdy na strope, projektor galaxií alebo stolnú lampu v tvare rakety. 

 

obraz lietadielka na nočnej oblohe obraz dievčatka na mesiaci

 

Spojte učenie s hrou!

Deti majú veľakrát tisíc výhovoriek, len aby sa učenie oddialilo alebo dokonca sa naň zabudlo. Skúste ich motivovať a zaujať ich. Vyskúšajte tajnú rodičovskú zbraň - učenie formou hry. Spojte príjemné s užitočným. Nápomocné vám pri tejto forme učenia môžu byť aj špeciálne obrazy pre deti. Praktické obrazy s mapou sveta, s periodickou tabuľkou alebo obrazy s motivačným výrokom. Efektívne sú aj motivačné plagáty, posteľná bielizeň s abecedou, tapeta s vedeckou tabuľou alebo interaktívna tabuľa.  

 

 obraz s vlajkami celého sveta

 

Náš tip: Korkové obrazy s mapou sveta majú hneď niekoľko využití: 

 • poslúžia ako učebný nástroj,
 • pomôžu starším študentom pri plánovaní výletov, 
 • je možné ju použiť aj ako spomienkovú nástenku, kde si pripnuté fotky vaši "veľkáči" zvečnia a pripomenú cestovanie po svete s priateľmi.

 

Atraktívna študentská izba

Pri tvorení dizajnu študentskej izby je najlepšie, ak farebnosť izby a výber dekorácií prekonzultujete s vašim študentom. Určite to ocení a navyše sa vo vlastnom priestore bude cítiť pohodlne.

 

 

 

Zakomponujte do interiéru neutrálnu paletu farieb. Prebuďte v deťoch vášeň, túžbu cestovať, spoznávať a objavovať nové veci. Obrazy na stenu vám s vašou misiou pomôžu. V študentskej izbe vyniknú obrazy na stenu s tematikou:

 • šport,
 • mapa sveta,
 • obľúbené svetové metropoly,
 • štýl graffiti,
 • hudobný motív,
 • abstrakcia,
 • komiksoví hrdinovia,
 • citáty, motivačné výroky,
 • príroda.

 

Umenie je rozmanité a ponuka je vskutku bohatá. Okrem obrazov môžete siahnuť aj po pútavej tapete do detskej alebo študentskej izby. Ak hľadáte niečo menšie, moderné zarámované detské plagáty oslovia nielen vás, ale na plnej čiare zabodujú hlavne u vašich detí.Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii