30% zľava len pre prvých 100 objednávok s kódom: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?

Moderné obrazy na plátne, Zlaté

Filter aktívne
156 výsledkov
Radenie
Filtrovať produkty
156 výsledkov
Zobraziť podľa Radenie Zobraziť na stranu 24
| 1 2 7|

Filtrovať produkty
Cena
Počet dielov
Rozmer
Skladom
Detail od 43.00 €

Skladom
Detail od 42.00 €
Skladom
Detail od 43.00 €
Skladom
Detail od 43.00 €
Skladom
Detail od 77.00 €

Skladom
Detail od 43.00 €
Skladom
Detail od 77.00 €

Máte nudné múry a potrebujete ich niečím ozvláštniť? Vyšperkujte si váš interiér obrazmi! Ak hľadáte iný dekoratívny prostriedok ako tapety, moderné obrazy na stenu sú jasnou voľbou. V súčasnosti sú opäť moderným prvkom! Dolaďte váš nábytok a podlahu prostredníctvom obrazov. Sme si istí, že vaša rodina a priatelia ocenia štýl, ktorý novým obrazom docielite. Je len na vás z akého dôvodu sa rozhodnete zaobstarať si obraz na stenu. Či už prerábate vašu domácnosť, štartujete svoj život novým bytom alebo len jednoducho máte chuť oživiť váš interiér.

Dovido obrazy, ktoré ponúkame sú vysokej kvality. Farby neblednú aj keď sú vystavené slnečnému žiareniu. Výrobca obrazov kladie dôraz na technológiu výroby. Náš e-shop sa zameriava hlavne na vliesové obrazy na plátne, obrazy na akrylátovom skle a obrazy na korku, ktoré sú na 100% značkou originality. Ponúkané obrazy sú buď pripravené na zavesenie alebo sú už zarámované. Nájdete u nás klasické jednodielne obrazy na steny, ale aj trojdielne, päťdielne a viacdielne obrazy. Obľúbeným hitom sú obrazy na stene, ktoré môžete maľovať spoločne s vašimi ratolesťami podľa čísiel.

Fantázia nepozná hranice, a preto v našej ponuke nájdete široký sortiment kvalitných obrazov rôznych motívov, vzorov, farieb a designov, z ktorých si zaručene vyberiete ten pravý obraz do vašej domácnosti. Nájdete u nás obrazy rozdelené do nasledujúcich kategórií: obrazy s motívmi z našej dielne, sezónne obrazyobrazy na korkupríroda a krajina, abstraktné obrazy, Feng Shuikvetydetsképop artčiernobielemapyvintage a retro, vesmír a hviezdy, imitácia olejomaľbyzvieratámestáľudiaanjelizátišie, láska,  jedlá a nápojenápisy a citáty, autáobrazy na skle a maľovanie podľa čísel. Obrazy sú vhodné do každej miestnosti. Vyberte si u nás obrazy do obývačky, do detskej izby, kancelárie, predsiene, kúpeľne, spálne alebo obrazy do kuchyne.


Doprava zdarma

nad 89€

Rýchle dodanie

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapiet a dekorácii